Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

Boze. jedan od onih kratkih blic snova.

Sanjala sam da sam isla ulicom sa Nelly Furtado (?) i to je kao bio Knez, ali zapravo nije (standardni trip).

I u jednom trenutku ja nesto popizdim jer ona kao ne zna da igra i krenm na sred Kneza da se skidam i da joj pokazujem kako treba da igra.

Cudno je to sto su svi prolazili kao da ja ne idem sa nelly furtado, i kao da se nisam skinula u donji ves, i kao da ne igram na sred ulice :).

Probudila me je keva tad :). Strasno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze. jedan od onih kratkih blic snova.

Sanjala sam da sam isla ulicom sa Nelly Furtado (?) i to je kao bio Knez, ali zapravo nije (standardni trip).

I u jednom trenutku ja nesto popizdim jer ona kao ne zna da igra i krenm na sred Kneza da se skidam i da joj pokazujem kako treba da igra.

Cudno je to sto su svi prolazili kao da ja ne idem sa nelly furtado, i kao da se nisam skinula u donji ves, i kao da ne igram na sred ulice :).

Probudila me je keva tad :). Strasno :)

 

Pa mora da si jako lepa, cim su te svi zagledali. :P :P Kompleksi hoce da navrate u san. San je ustvari tvoja podsvest koja zeli nesto da ti kaze, pomogne..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno vreme sam sanjao kako kometa ide ka zemlji... Nikad ne udari ali se stalno priblizava! Bilo je najstrasnije kad sam zaspao u busu i kao budim se(a u stvari kuntam i dalje) ,pogledam kroz prozor a ono gle cuda kometa pici ka zemlji! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cesto sanjam kako letim, ne znam sta ovo znaci... Takodje sanjam zenu i to golu kako mi prilazi... jbt recite mi sta cu sa ovom zenom? ;)

 

Sta se radi sa golom zenom, keve ti?! :) :)

 

Ocito imas neke sexualne frustracije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ja sam kao malen, često sanjao da mi se ide u wc da piškim, austvari taj osećaj je bio stvar, i često bih se budio upišavljen.

Ali meni je taj san piškenja u snu bio super, osećaj olakšanja je bio kao stvarni, a na kraju se ispostavilo da je i bio stvarni. nije to bilo jednom. bilo je više puta.

 

Jednom mi se desilo da sam sanjao da me jure pacovi, i znate ono kad se budite iz sna i imate osećaj da san još traje, i krenete da se bacate po sobi i da ih marškate kao da izgleda da vas pacovi još jure. to mi je najupečatljiviji san.i onda se trgnem i vidim da sam u krevetu, da nema ničeg.

snovi su...šou.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko veče sam sanjao da sam ubio lika tako što sam mu lupao glavu o beton dok mu se lobanja nije pretvorila u palačinku. Posle, kao, došla murija, a ja sedim pored leša i pijem pivo i niko nije ni posumnjao na mene. Bio je dobar osećaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Neko veče sam sanjao da sam ubio lika tako što sam mu lupao glavu o beton dok mu se lobanja nije pretvorila u palačinku. Posle, kao, došla murija, a ja sedim pored leša i pijem pivo i niko nije ni posumnjao na mene. Bio je dobar osećaj.

 

ti koristiš marihuanu?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Brainsaladsandar Guuuz
Ja sam kao malen, često sanjao da mi se ide u wc da piškim, austvari taj osećaj je bio stvar, i često bih se budio upišavljen.

Ali meni je taj san piškenja u snu bio super, osećaj olakšanja je bio kao stvarni, a na kraju se ispostavilo da je i bio stvarni. nije to bilo jednom. bilo je više puta.

 

Jednom mi se desilo da sam sanjao da me jure pacovi, i znate ono kad se budite iz sna i imate osećaj da san još traje, i krenete da se bacate po sobi i da ih marškate kao da izgleda da vas pacovi još jure. to mi je najupečatljiviji san.i onda se trgnem i vidim da sam u krevetu, da nema ničeg.

snovi su...šou.

 

aaaaaaaaa, imaginationland

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kao malen, često sanjao da mi se ide u wc da piškim, austvari taj osećaj je bio stvar, i često bih se budio upišavljen.

Ali meni je taj san piškenja u snu bio super, osećaj olakšanja je bio kao stvarni, a na kraju se ispostavilo da je i bio stvarni. nije to bilo jednom. bilo je više puta.

jaoj jaoj jaoj moj omiljeni san dok sam bio dijete. koliko li sam samo kreveta unistio... hahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Ipak, pored pišanja u krevet kroz san,nema većeg meraka od sanjanja seksanja neke sojke. onaj osećaj...kad umisliš da si ga zadeno,a ono toplo, a tripuješ se i da je vlažno..mmm...lepi snovi, ali i na javi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to su te `profesionalne deformacije` :)

:) :) :)

Јоооојјј, најгоре ми је кад сањам како идем и скупљам ману около, кад кренем да играм неку игрицу мало чешће.

Иначе су ми снови прилично смислени - алегоријски, пуни симбола и дају се бар делимично протумачити...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) :) :)

Јоооојјј, најгоре ми је кад сањам како идем и скупљам ману около, кад кренем да играм неку игрицу мало чешће.

Иначе су ми снови прилично смислени - алегоријски, пуни симбола и дају се бар делимично протумачити...

 

Па дај неки па да га тумачимо. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па ево једног краћег: улазим у кућу, у њој је змија, вриштим и молим мог деду (који је иначе гомилу змија у животу убио) да је убије. И он то и чини, и ту се пробудим.

 

Извол'те, гос'н Фројд :);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па ево једног краћег: улазим у кућу, у њој је змија, вриштим и молим мог деду (који је иначе гомилу змија у животу убио) да је убије. И он то и чини, и ту се пробудим.

 

Извол'те, гос'н Фројд :);)

 

Мораш прво ти да га протумачиш, па ти тек онда могу помоћи. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel zmija bila kruta i velika?

очекивала сам овакав одговор, морам рећи, ал ја баш не бих тако тумачила, хаха...

живеле предрасуде и стереотипи :) :) :)

 

Мораш прво ти да га протумачиш, па ти тек онда могу помоћи. :meshuggah:

Змија има богату симболику. Не само сексуалну. Углавном, везује зе за свашта негативно, махом за злобу, негативне оштрице из околне реалности уперене ка теби. И најчешће се тако тумачи.

Кућа си ти, тј. ја, тако се обично тумачи.

Верујем да сам се осећала "нападнуто" или повређено људском злобом тих дана (с којим се често сусрећеш свуда) и једноставно тражила заштиту од особе коју много волим. Тј. коју сам много волела, јер мој деда више није жив.

И добила заштиту коју немам на јави и на начин је мој Его то компензовао.

 

Највећи проблем код зумачења снова је у томе што се мешају симболичко и реалистичко па не знаш увек шта је шта... :(:da:

Можеш да протумачиш на неки начин (па чак и на Онанов :)) али не можеш бити 100% сигуран, наравно :)

 

Треба дати значај сновима који се понављају. То већ може да се тумачи са мало више сигурности ;)

 

Да заједно тумачимо неки твој сан, чика-доктор:)? Може да биде занимљиво. Имам овде и Речник симбола ;)

Edited by neću-džem-u-palačinke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам се ваља насањао свега и свачега, тренутно не могу да се сетим ничега, али било је трипова да се сећам сна и по неколико дана и интезивно размишљам о њему... ах ево сетио сам се нечега:

 

Сањао сам пре десетак дана да се буразер од ортака жени. Дошао сам сам на свадбу у једну прелепу цркву од белог мермера и са златним куполама, која је, онако, сва блистала по прелепом дану. Црква је била у невероватном парку, чистом, са брисаним простором у средини на коме се и сама налазила, као на неком Тргу. Што је највећи трип, дошао сам на венчање, као највећи шабан, у црној мајици "Подигнимо Ступове", белим фудбалским патикама марке каппа од 1500 дин са сајма и као највећи блам у некој белој крем тренерци која ми је буквално до чланака, као да сам имао поплаву у кући.

Ни са ким се нисам поздравио, чак нисам ни младу видео како ваља, али мислим да је била добра риба. Е да, неки су ме смарали што ми је прашњава мајица. И на крају сна, доватио сам заједно са још једним ликом, ортака, чији се буразер жени, и стрпао га у неки сеф од банке иза цркве...

 

Веард мен...

 

очекивала сам овакав одговор, морам рећи, ал ја баш не бих тако тумачила, хаха...

живеле предрасуде и стереотипи :) :) :)

 

 

Змија има богату симболику. Не само сексуалну. Углавном, везује зе за свашта негативно, махом за злобу, негативне оштрице из околне реалности уперене ка теби. И најчешће се тако тумачи.

Кућа си ти, тј. ја, тако се обично тумачи.

Верујем да сам се осећала "нападнуто" или повређено људском злобом тих дана (с којим се често сусрећеш свуда) и једноставно тражила заштиту од особе коју много волим. Тј. коју сам много волела, јер мој деда више није жив.

И добила заштиту коју немам на јави и на начин је мој Его то компензовао.

 

Највећи проблем код зумачења снова је у томе што се мешају симболичко и реалистичко па не знаш увек шта је шта... :(:da:

Можеш да протумачиш на неки начин (па чак и на Онанов :)) али не можеш бити 100% сигуран, наравно :)

 

Треба дати значај сновима који се понављају. То већ може да се тумачи са мало више сигурности ;)

 

Да заједно тумачимо неки твој сан, чика-доктор:)? Може да биде занимљиво. Имам овде и Речник симбола ;)

 

Добро си протумачила свој сан, а и мислим да није било тешко. Деда ти је вероватно симбол традиције у сну, и да би решила неки проблем који сад имаш у животу, мораш да се вратиш својим коренима и да се сетиш како си некад постизала успехе кад си радила у континуитету, кад си знала, ко си, одакле си, и где идеш.

 

Кад једном ступимо на Свети пут, страха од смрти нема. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...