Jump to content

Snovi


SAROTH

Recommended Posts

ja sam sinoc pozelio nesto mda sanjam i sanjao sam to!

bez zezancije ,i bas se sjecam sta sam sanjao isto a to je ono o cemu sam mislio prethodni dan

 

Meni se to desilo uochi prvog dana u shkoli xD Keva mi pred spavanje rekla da ako intenzivno mislim na neshto pred spavanje, to cu i sanjati. Ja mislila na shkolu, i sanjala je ;D Shta ti je autosugestija...

 

A za ono kad dve osobe sanjaju slichan san - neki deda i baba koje znam sanjali istovremeno isti san i ubrzo im sin jedinac dobije shecer od koga je inache i premlad umro... Sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene interesuje kako je neko dosao do zakljucka da se snovi u boji ostvaruju? A stvarno sam to cula od vise ljudi! Neko kaze da stalno sanja u boji...dok se ja ne secam najjasnije svih boja...ili ne obracam paznju na to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam, NIKO ne sanja u boji... sve se sanja crno-belo, ali ti u glavi sam kao da znas npr. koja je boja majice nekog lika koga sanjas, pa ti se cini da vidis,

ali it's all in the mind...

 

Tako i ja to kontam. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja koliko znam, NIKO ne sanja u boji... sve se sanja crno-belo, ali ti u glavi sam kao da znas npr. koja je boja majice nekog lika koga sanjas, pa ti se cini da vidis,

ali it's all in the mind...

Pouzdano znam da sam pre neki dan sanjao u boji. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A leba vam jer vi kad neshto zamishljate,zamishljate to crno belo? :)

 

Doba kolor TV-a je odavno zapocheto.

 

Stvarno? Hvala na informaciji... ;) Ljudi su i pre pojave kolor tv-a videli boje.

Ma opusteno... Samo kazem da nekad, kad sanjam, su boje izrazenije a nekad ne... Dok mi neko to nije spomenuo, nisam ni obracala paznju i mislila sam isto sto i ti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noćas sam sanjao plavog slona, od hiljadu tona ... i dvesta miliona dolara u kešu! I belu smešu ...

 

Noćas sam sanjao mene i Madonu u staklenom kondomu, i Bila kako svira pesmu mira - na saksofonu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene interesuje kako je neko dosao do zakljucka da se snovi u boji ostvaruju? A stvarno sam to cula od vise ljudi! Neko kaze da stalno sanja u boji...dok se ja ne secam najjasnije svih boja...ili ne obracam paznju na to...

 

Nocas sam sanjala san u boji, bash se jasno secam! Mislim da su mi svi snovi u boji, oduvek. Chak sam, npr., jednom sanjala ceo san kao kroz plave naochare, ceo plav xD Bash asm se iznenadila kad sam prvi put chula za tvrdnju da ljudi sanjaju crno-bele snove :blink:

Edited by jelchica

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pa i nije to bas toliko vizuelan dozivljaj, zar ne? Ili izgleda da svako sanja drugacije. Mislim, ja sanjam svashta ali ne mogu da kazem da to vidim u konvencionalnom smislu. Nekako pre dozivljavam kao takvo... Pa prema tome i ne moze da bude u boji ili crno belo, nego je... takvo kakvo je.

 

Inace, uzasno sanjam od kad sam pokusala da gledam I am legend, od scene kad mu se ker povampiri pa ga udavi u narucju stalno sanjam mog (preminulog) Zifta :(

 

I taaako :) Aj, laku noc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A moji u 32-bitnoj paleti i to u 1280 x 1024 rezoluciji. ;)

 

Nego, noćas sam opet imao jedan od onih mojih snova. Sanjao sam da sam na nekoj poljani i da mi je helikopter odsekao glavu onom svojom elisom i posle toga ja kao krenuo na koncert Katatonie u SKC i na ulazu mi lik iz obezbedjenja kaže: "Ne možeš da udješ jer nemaš glavu" i ja se tu totalno izbedačim... i probudim.

 

:confused:

Edited by Whiteman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobro je dok ne počneš da sanjaš seks sa samim sobom :)

 

Nego, noćas sam opet imao jedan od onih mojih snova. Sanjao sam da sam na nekoj poljani i da mi je helikopter odsekao glavu onom svojom elisom i posle toga ja kao krenuo na koncert Katatonie u SKC i na ulazu mi lik iz obezbedjenja kaže: "Ne možeš da udješ jer nemaš glavu" i ja se tu totalno izbedačim... i probudim.

 

E sad, da ima neka vračara pa da ti kaže šta simbolizuje glava?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E sad, da ima neka vračara pa da ti kaže šta simbolizuje glava?

 

То је много лош знак али лека, наравно, има. Нек стави три камена, нађена испод дрвеног моста, у воду са рузмарином. Нека пије по неколико гутљаја сваког пуног месеца. Кад попије све - удаће се!

Нема на чему.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је много лош знак али лека, наравно, има. Нек стави три камена, нађена испод дрвеног моста, у воду са рузмарином. Нека пије по неколико гутљаја сваког пуног месеца. Кад попије све - удаће се!

Нема на чему.

 

:) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је много лош знак али лека, наравно, има. Нек стави три камена, нађена испод дрвеног моста, у воду са рузмарином. Нека пије по неколико гутљаја сваког пуног месеца. Кад попије све - удаће се!

Нема на чему.

 

Jao divni ste! Jedva čekam! :wub:

 

A jel možete da mi kažete jel ću se udati pre ili posle podne? Da znam da li da legnem kasno ili odma' posle Dnevnika?

 

 

'fala ljepa! :zuba:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, uzasno sanjam od kad sam pokusala da gledam I am legend, od scene kad mu se ker povampiri pa ga udavi u narucju stalno sanjam mog (preminulog) Zifta :(

 

Jaaao, film sam zamrzila upravo zbog te scene!

Meni se cesto desava da imam nocne more s vukovima...bas zna biti gadno! :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...