Jump to content

Bruce Dickinson


Tyriel

Recommended Posts

@ truliandedzombiles

Kad je Kreator svirao u Sarajevu, ti si pisao u pelene i gledao Cipelice. Kad su Saxon, Motorhead i Scorpionsi svirali u Sarajevu, ti se nisi ni muckao u tatinim jajima.

Zato, momcicu, mojne da se kurchis previse.

Edited by Runner
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam od kad to balije slusaju metalj? Zar ne treba oni da slusaju one njihove hodze sto kukaju na minaretima i one njihove usrane zurle?! Doduse i pink i pink da gledaju malo.

 

@runner

Kad je dikinson doljazio u sarajevo nije on ni mogo da ide sve i da je hteo jer je tada bio i suvise malji i jer su ga taj dan obrezivali pa je bio i suvise zauzet da bi iso na koncert. A posle toga je jeo gurabije i bakljave pa je u medjuvremenu i zaboravio na koncert :mhihi:

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam od kad to balije slusaju metalj? Zar ne treba oni da slusaju one njihove hodze sto kukaju na minaretima i one njihove usrane zurle?! Doduse i pink i pink da gledaju malo.

 

@runner

Kad je dikinson doljazio u sarajevo nije on ni mogo da ide sve i da je hteo jer je tada bio i suvise malji i jer su ga taj dan obrezivali pa je bio i suvise zauzet da bi iso na koncert. A posle toga je jeo gurabije i bakljave pa je u medjuvremenu i zaboravio na koncert :mhihi:

 

Dosad najrasističkiji komentar koji sam pročitao na ovom forumu, a nije ga napisao Sreta. A jesi li znao da je na dan Bruceovog koncerta u Sarajevu, BKC samo na pra sati ranije granatiran sa pozicije VRS-a. Evo šta njegov gitarista Chris Dale kaže o tome:

 

"The show finished quite early. There was a very strict 10.00pm curfew all over town enforced by the Bosnian military police.

 

After the show we had a quick few drinks with the locals and some UN soldiers. I got chatting with another British squaddie. He had a lot of respect for us.

 

"We never thought you lot would come out here in the first place then after this afternoon, we thought you'd be straight out!" he was laughing to himself, over what seemed to be a very private joke.

 

"Why, what happened this afternoon?" I asked, my innocence getting me further into trouble each time I opened my mouth.

 

"You know, when they shelled this place earlier?" he said, amused.

 

"No?" I said. He told me that the Serbs had fired two mortar rounds at the front of the venue this afternoon. They didn't want to kill us as that wouldn't look good on them (not just the bad international press but they probably had a fair few Maiden fans in their own army too). They just wanted to scare us off. They simply didn't want the people of Sarajevo to have a night of rock.

 

We'd honestly missed the shellfire. Our soundcheck was very loud after all. We have our soundman, Jed to thank for that."

 

Uvjerite se i sami: http://metaltalk.net...ns/20100822.php

Edited by So What!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosad najrasističkiji komentar koji sam pročitao na ovom forumu

 

Ти си некоме нашао да причаш о расизму и национализму, а у сваком посту се види да се трудиш да величаш лажну турску државу и посереш се по Србима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ти си некоме нашао да причаш о расизму и национализму, а у сваком посту се види да се трудиш да величаш лажну турску државу и посереш се по Србима.

 

A nije rasizam isto nazivati jedan legitiman narod Turcima sa kojim nemaju ama baš nikave genetske veze osim što su zadržali njihovu vjeru. I ja kada kažem da se vi bojite muslimana i islama iz BiH iz razloga što nose vjeru vaših i njihovih okupatora. Patološka mržnja prema Turcima i svemu što ima bilo kakve veze sa njima je nažalost kasnije usmjerna i prema bosanskim muslimanima.

Edited by So What!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otisli smo u totalni offtopic, a ne bih da me neko pomisli da sam rasista, jer nisam.

 

@So What

Imas puno pravo na svoje politicko misljenje, ali ne i da ga po svaku cenu iznosis na jednom srpskom forumu. Ovako, ja sam patriota i volim svoju zemlju, i imam svoje politicke stavove. Medjutim, ako se nadjem na nekom muzickom forumu ili bilo gde u drustvu nekih Hrvata, Bosanaca, Crnogoraca... ili Amerikanaca, nebitno, sacuvacu to za sebe i necu uopste pricati o politici sa njima. Stavise druzim se sa ljudima koji imaju sasvim suprotno politicko misljenje od mene, i to mi uopste ne smeta. A ti ako si dosao ovde da nam "objasnis" kako smo genocidan narod, onda si TI taj koji je rasista i koji se vodi mrznjom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ajd ovako,So Whate...ako hoces o politici imas temu na sve i svasta,'bem ti zivot i aktuelne krize kurac palac,pa dodji tu,ili temu Islam,ako zelis da diskutujes o Islamu,ne kao sukobu krstasa i mesecara ili kako je islam superiornija vera od bilo koje,vec kao veri,njenim dobrim i losim stranama,zanimljivim temama i sl.A ako si mislio na jumu da propagiras bilo sta sto nije vezano za muziku,zenske i jogurt,ili preko tih tema da provlacis svoje versko-rasisticke stavove,slobodno alahimanet i idi na forum srpskih nacionalista pa se s njima trpaj sve u ses' ko je veci,Srbi ili bosanski muslimani.

 

Znaci super sto si okacio Brusa u Sarajevu,ali sve ovo ostalo sto ste zapoceli nema smisla na temi o Dikinsonu.

26df7_article-2138283-12DCC398000005DC-747_634x467.jpg

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soli Pokazuje Metalcima da Boris Tadic lici na Bruce Dickinsona na toj Slici.

To je marketinski potez da bi Glasali Metalci za Demokrate,

mozda ce i on da napreduje u Stranci.

-----------

Svako moze da bude prosed,da ukrsti ruke i da obuce odelo.

Da BI STVARNO LICIO Treba Boris Tadic Da obuce Helenke,Dugacke BELE Carape na Crne patike,

Dugu kosijanu do dupete, Šiške i metalske majice sa mrtvackim Glavama!!!

  • Upvote 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sam uradio da bih ja postao predsednik Republike!

Treba da napredujes u Stranci postanes Neki Baja,Predcednik Stranke,Tek onda Republike.Sto Se publike tice ima brate Kolko likova doslo na metalllicu,a Gomiletina Bendova ce da Glasa za tebe-Ti ih promovisesSto vise bendova vise glasova ZA!------------Ovo je tema o Bruceu Dickinsonu:Eno Vam Voditeljka Jutarnjeg programaLici na njegaa ova Druga na michael Kiskea iz legendarne postave Helloweena.

  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...