Jump to content

Pink Floyd


Ummagumma

Recommended Posts

Maloletni ne smeju da ulaze u KST, zar ne?

Smeju ako imaju vezu.

 

Al' nema veze, zašto mi se čini da će forsirati Wall u 80% večeri...

Grešiš, nikada do sada se nije desilo da se forsira bilo koji album. Prošli put su išle Atom Heart Suite i Echoes, recimo, a to je već pola večeri. :) :) :)

Izbor muzike je jako dobar, samo im fale video snimci, i ignorišu se solo albumi, kao i The Final Cut, A Momentary Lapse Of Reason (obično ide Sorrow) i The Division Bell (obično ide High Hopes). Ja bih lično voleo 2-3 pesme sa TFC-a. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Ustvari, moj izvor je prilicno javan, samo sto mi ranije nije palo na pamet da pogledam :).

Evo, pa pogledaj sam , ono sto me je iznenadilo su varijacije na vec vidjene i poznate slike, tj, manje poznate fotografije iz istih photo session-a.

 

I da, to jeste Gilmour :bigblue:. I to levo od njega jeste Waters :bigblue: . Ako neko uoci ostale, nek javi. Ova dvojica desno sa podignutim carapama na travnjaku su mi sumnjivi, ono je mozda teme Nicka Masona, a bradonja moze, sa malo natezanja, da prodje kao Wright.

 

He he, naleteh na ovu izjavi Gilmoura..

 

Q: Johnny Rotten had his famous "I hate Pink Floyd" T-shirt. Did you hate the Sex Pistols?

 

DG: No, I thought the Sex Pistols were rather good. I've been on a show with Johnny Rotten - it was at Sadler's Wells - and he said he never really hated Pink Floyd and actually he was a bit of a fan. I confess to not having entirely believed it in the first place. I mean, who could hate us?

 

:mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha, gilmour je najveći car (subjektivan sam) :D

 

lol za izvor, visim po last.fm-u dugo, ali retko kad se setim da pogledam slike bendova :)

 

da, wright je sigurno bradonja, sa cigarom u levoj ruci. pravi sportista. mason verovatno nije dobro odigrao, pa je okrenuo glavu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Gilmour o Wrightu: Fin, duhovit i nezamenljiv

 

David Gilmour, gitarista i jedno vreme predvodnik grupe Pink Floyd, rekao je da je klavijaturista Richard Wright (na slici), koji je preminuo juče, imao ogroman uticaj na zvuk grupe.

 

"Teško mi je da izrazim svoja osećanja rečima; takav je bio i Rick", rekao je Gilmour.

 

"Voleo sam ga i strahovito će mi nedostajati", prenosi AFP Gilmourove reči.

 

"Po meni, najveći PF momenti su oni u kojima je on u punom zamahu", izjavio je Gilmour o Wrightovom doprinosu bendu.

 

"Niko ne može da zameni Richarda Wrighta - on je bio moj muzički partner i moj prijatelj", rekao je David Gilmour.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...