Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

citam 2gu knjigu iz serijala "Tocak Vremena" od Robert Dzordana koja se zove "Veliki lov"

...po malo citam "Satana" od Mila Glavurdica..ali to idem opusteno...uzeo sam da je citam posle filma Excorsist the begining...

...i citam Jung-a "Covek i njegovi simboli"

 

...plus osnovi racunarske tehnike,ekonomija 1 i kvantitativne metode u racunarstvu icon_smile.gif

..mada tu mi je negde i anatomija ali nju zaobilazim vec duze vreme icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barbara de Andjelis- Kako voleti neprestano

 

Vecina seksualnih problema je samo simptom problema u drugim oblastima. Ako pokusavate da potisnete ili sakrijete slabosti ili probleme u vezi, oni ce iskrsnuti u krevetu!

Edited by amy_mccoy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barbara de Andjelis- Kako voleti neprestano

 

Vecina seksualnih problema je samo simptom problema u drugim oblastima. Ako pokusavate da potisnete ili sakrijete slabosti ili probleme u vezi, oni ce iskrsnuti u krevetu!

Meni je moja sestra uvalila od te tzv knjizevnice "ajne o muskarcima koje bi svaka zena trebala da zna" joj kako je to trulo pukeface.gif

Sistemi... sistemi... danas se suvise ljudi zaludjuju sistemima koji im tzv knjizevnici psiholozi preporucuju, ali kada malo vise zadjes u tematiku skontas da to postoji samo da bi se prodalo i kao pomoglo ljudima.

 

Tako da preporucujem toplo svima "Sliku Dorijana Greja" od Oskara Vajlda i bilo sta od Jejtsa evo ga i jedan citat u njegovo ime icon_biggrin.gif

Author: William Butler Yeats

"Life moves out of a red flare of dreams

Into a common light of common hours,

Until old age bring the red flare again."

Land of Heart’s Desire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...