Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

Odlučio da se častim pred novu godinu, uzeo od Kormaka Makartija - Put. I dalje je čitam, kraju tunela.

Kakva je knjiga?

Da li da nju počnem ili Da Vinčijev kod, dvoumim se.

 

Elem, kakva je ona trilogija "Igre gladi", jel to baš za decu, "uđi mi u trag" literatura, ili je zanimljivo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izabrani spisi od Dimitrija Cenica.Cenic je bio srpski socijalista iz 19 veka robijao devet godina zbog organizovanja zavere da se ubije kralj Milan,strpao ga u zatvor rodjeni ujak koji je tada bio ministar,umro mlad od posledica robijanja.Bio i u nekoj semi sa ruskom tajnom organizacijom koja je htela da ubije ruskog cara,toj organizaciji je pripadao i Lenjinov brat onaj sto su ga obesili u 21. godini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlučio da se častim pred novu godinu, uzeo od Kormaka Makartija - Put. I dalje je čitam, film nisam još gledao. Tužno i mračno do bola, ali sa tračkom svetlosti na kraju tunela.

Dosao sam na pola knjige, jest mracna atmosfera, svidja mi se za sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12631347_10204187641451828_80722927783711199_n.jpg?oh=b584e39337703bc2eb4217d871226b47&oe=56FED3FB

 

 

 

"When love is strong enough between two souls, it transcends through the layers of time. Zena Vuk and Niko, Serbian wolf shifters, share a strong bond that has endured throughout many centuries, and even the curse of Tsar Uros Hrebeljanovic, successor to Prince Banovic Nemanjic cannot keep them apart.

Serbia, 1389"

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...