Jump to content

Knjiga koju trenutno čitate?


Recommended Posts

ja juce nasla zanimljivu knjigu u sekciji za knjige o ratovima, smatrala sam to kao znak da je kupim. laugh.gif

i kupila sam je, i bilo me malo stid da budem iskrena, ali mi bilo i drago... icon_redface.gifbiggrin.gif

 

user posted image

 

 

p.s. dobije se gratis poster gole pamele icon_smile.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam malopre zavrsio "Nazivio" od Deja Ognjanovica..

 

Jel citao neko?

Citala ja, jos kad je izasla. Dobra knjiga, drugacija od klacicnog horor romana.

 

Ja citam Provinciju od Nelsona De Mila

Edited by michelle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel to prvi deo, ili Vilovnjacko Kamenje..?

Mach od Shanare je prvi deo trilogije, Kamenje drugi, i Pesma treci deo 233.gif

I First King of Shannara koji je naknadno izdat a u kome se pricha o deshvanjima koja su prethodila ovim u trilogiji...

 

Za vishe informacija o Brooks-ovim knjigama -> http://www.terrybrooks.net/novels/index.html

 

Za sve sotalo poseti zvanichan sayt T.Brooks-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Citam MamiHlapiNataPei jer mi se svidja i kratka prica a i narocito sto su pisali nasi mladi icon_da.gif

Ima cool stvari, npr:

 

" Pozivam te i mi plivamo morem mojih tajni. Onda te ubijam. Ja strashno cuvam svoju privatnost. "

 

" Cuti. Ja sam kao klupce vune. Razmotas li ga saznaces gde je pocetak a gde kraj, ali vise neces moci da se igras njime. "

 

" Odvescu je u sobu i zatvoricu vrata. Ugasicu cigaretu. Poljubicu je. Svuci cu je, mozda malo prebrzo. Gurnucu je na krevet, ugasicu svetlo. I izgubicu je zauvek. "

 

te su kao pozerske, al me mrzi da kucam one dubokoumnije, a i valjda jos ima ta knjiga da se nadje, koga zanima icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Treci deo jos nisam pronasao..pogledacu opet.

Nisam ni znao da postoji, u stvari.

icon_smile.gif

Hvala!

Nisam znao ni ja, dok nisam pogledao Alnarijev katalog izdanja za ovu godinu... Imaju sva tri dela, po 500 din svaki... Nema na chemu 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

extra knjige su kao sto su vec neki spominjali autostoperski vodic kroz galaksiju,nesto od dostojevskog(dobra su i braca karamazov),takodje filozofske knjige(bilo da je platon ili hegel ili nice.......ili ko god....icon_smile.gif))

ali ono sto ne smem da izostavim jeste ono sto ce me pokopati-harry potter!!znam sta sad mislite...mala je ..za njene godine sto da ne....verujte mi nacitana sam ali ne mogu a da ne prokomentarisem da su svi delovi extra:)))

i sad slobodno vredjajte ali duboko u sebi znate da je dobro:))) icon_da.gificon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...