Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Peace mi je istovremeno i najomiljeniji i najbolji njihov album. Apsolutno remek djelo i vjerovatno jedini kome bih dao desetku, Rust i Countdown milimetar ispod.

 

Šta pričate vi, meni Devil's Island oduvek omiljena na Peace Sells :haha:

 

Taj album nema loš jedan ton, a kamoli čitavu pjesmu, klasični nemači pojma. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебем ти сунце, сад ће 11 година читавих... Имам негдје плакат и карту још увијек. Били смо млади...

:redface: :redface: :redface: :redface: :redface:

 

29mo.jpg

 

 

Imam i ja i kartu i plakat. :) A sjećam se i da sam slao protestno pismo Blicu zbog ovog članka. :haha:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno beše koncert za pamćenje, takodje se sećam koliko sam izpizdeo kad sam čitao taj jebeni izveštaj iz blica, jedno vreme sam prestao da ga kupujem!

Ne znam koji je razlog što ponove ne ugoste Megadeth, koliko se sećam bilo je krcato, verujem da bi i sad poseta bila sasvi ok, možda ne baš toliko ljudi, takodje bi voleo Kreator, Testament, Exodus ponovo da vidim, kao i Sodom(njih nisam gledao)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dystopia FLAC, mislim da je Vlaja trazio http://en.metal-trac...nts/166421.html

Хвала, али скинуо сам већ:

Једино што ћу морати скупити и све бонусе...

:bigblue:

 

А овај текст о концерту из Блица је толика комедија да је морао остати сачуван, негдје, некако, зарад доживотне срамоте аутора истог.

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Procitao sam celu reportazu iz Blica.

 

Devastiran jesam, ali iznenadjen nisam.

 

Pa u jebenoj srbiji ničemu se ne treba čuditi, koji qrac su slali tog debila, da on pravi izveštaj, pa to bi bilo ravno tome da mene pošalju da ispratim cecin(ili bilo čiji šabanski) koncert i da onda pišem kako sam se ja tamo proveo i doživeo publiku.. msl stvarno, ako nemaju nekoga ko makar poštuje rock(ili ne daj bože METAL) muziku, zašto se uopše trte da isti posećuju i "stručno" recenziraju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

За Јапан бонус - "Me Hate You", Spotify бонус "Melt the Ice Away (Budgie cover)".

 

Ima Budgie na 320 a Me Hate You na 192kbps. Link na prethodnoj strani methinks.

 

Izgubljen u lupetanju amatera da Devil's Island ne valja verovatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album mi je nešto kao A Force Awakens, tehnički pristine, ali već sve viđeno/čuto, igranje na kartu "Daj ljudima ono što žele da čuju, pošto od filosofiranja nema leba". Zato i puca toliko od dežavijeva, posebno u prvoj trećini.

 

Jedina stvarno iritantna stvar oko albuma mi je Mustaine u intervjuima koji se ponaša kao da je Kiko neka nova mlada i kako ga je on otkrio :haha: Tačno se vidi koliko ti ljudi nisu u toku ni sa čime, posebno ako je nešto van Amerike.

 

I da, definitivno bolje od novog Slejera i Antraksa...which is not saying much, ali eto im neko priznanje barem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja da se slozim sa nekim middle ground koncenzusom ovde, neocekivan korak u pravom smeru za Mega Dejva i njegove iznajmljene ratnike. Koliko frankenstajnovski deluje Megadeth / Angra / LoG postava, toliko dobro svi odradjuju svoj posao i album konacno zvuci jako. Speaking of which, solaza mozda ima i za mrvu puno, kao da je Dejv bio u fazonu da nadoknadi sva govna koja je izasrao proteklih godina.

Nisam jos siguran da li sam toliko pozitivno iznenadjen sto album nije poplava ili sto je muzika zaista dobra, tek ovo mi je sigurno u top 3 post Risk ere. Sto ne znaci bukvalno nista ali 'ajde, da bude lep ton pisanija :haha:

Najveci minus mi je vokal koji zvuci skroz ravno, sto neko rece Budgie obradu odvalio, da je i ostale gde bi mu bio kraj.

Neke pesme kao prve 3 su mi skroz legle, ostale zvuce korektno, videcemo kad se slegne sve kako stvari stoje jer kako rekoh, toliko sam iznenadjen da je konacno Megadeth izdao nesto krsteno da mi je raspolozenje mozda i previse pozitivno.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...