Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Strašno, prestrašno.

 

Da se ono što se desilo Dimeu desilo Philu (mislim, daleko bilo al DA SE), oni bi 100% nastavili da sviraju.

Ovako, nisu.

 

Tačno se videlo da su braća bila "lepak" tj vezivno tkivo Pantere.

 

Phil je lud, i do jaja talentovan pevač i frontmen, ali je pravi rolling stone i outcast i solo igrač. Pantera je verovatno nešto najbolje što je on u životu imao. Pazite samo koliko se malo o tom čoveku zna.

 

 

Duša me boli jbt kad gledam Dimea sunce ti bogovo. Uh.

 

A jebi ga valjda najbolji bendovi postaju i ostaju evergreen između ostalog zahvaljujući činjenici da su (slučajno ili namerno) prestali sa radom na vrhuncu slave... Mislim pitanje je šta bi se što kažeš sa njima desilo da su nastavili. Jbt kad ono Sentenced to shvatio pa se ljudi razišli, setite se onog njihovog spota gde babe i dede balave a matorani sviraju ofarbani u crno ... hehehe

Kapiram i u pravu si za sve! :pivopije:

Nego ja nesam gledao taj spot Sentenceda,daj link da pogledam to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Uzmi lepo da preslusavas CELU diskografiju. Odusevices se koliko dobrih stvari poput ove ima. Cak, po mom misljenju, i mnogo boljih stvari za koje ljudi nisu ni culi. :opusteno:

:pivopije:

Edited by Emilly_blacksnake

Share this post


Link to post
Share on other sites

slušam panteru od 1991. godine :P

 

ovo mi je bilo toliko bljak da sam morala da zakačim link

 

edit: nele, sve razumem, i da nema pevača koji poput phila mogu tako da kontrolišu glas da pevaju čas emotivno piano čas divljački da growluju i to u istoj stvari i da otpevaju visoko g ili štagod, ali mustaine mi je bio vrh gadosti

 

mislim volim ja njega al čovek tribute i rip dimeu doživljava kao svoju priliku za promociju

 

jebale ga njegove bio-sam-član-metallice solaže.

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

HAHAHAHA...Izvini ondak. :glupa:

 

Mislim da me je neki tvoj raniji post doveo u zabludu.:D

 

Hahaha...A nisam ni odgledala/ odslusala ovo, samo sam videla da je obrada.;) Ali sad poslusah prvih 30ak sekundi i malo mi je muka.

Sto se obrada Pantere tice, meni je Pissing Razors nenadjebiv u tom domenu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slušam panteru od 1991. godine :P

 

ovo mi je bilo toliko bljak da sam morala da zakačim link

 

edit: nele, sve razumem, i da nema pevača koji poput phila mogu tako da kontrolišu glas da pevaju čas emotivno piano čas divljački da growluju i to u istoj stvari i da otpevaju visoko g ili štagod, ali mustaine mi je bio vrh gadosti

 

mislim volim ja njega al čovek tribute i rip dimeu doživljava kao svoju priliku za promociju

 

jebale ga njegove bio-sam-član-metallice solaže.

 

Slažem se u vezi toga za Anzelma ( iz mlađih dana ;) )

 

Da, Mastejn je previše silovao gitaru, suviše egocentričan lik, ja pa ja! Međutim i on je vanserijski gitarista.

Onaj brži deo je mogao i Petrući verodostojno da izvede, nego 'ajde da pustim ovog plavušana da se malo kurči.

Petrući je, pak, umereniji i kad pravi obrade trudi se da se to odradi baš kako treba.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebo orrlaa kako samm popizdeo,pa Dime se prevrto u grobu kad su ovo svirali a Fil da je mrtav bi se prevrto,oovo jee,auuu,nabijem na...dabome, celu vokal sekciju,mame im ga spoteknem,oskrnavili su,,Mastejn je mastejn,on je van bracni otac Caka Norisa,bem ga narcisoidnog!!! :udri:

 

a gle ovu blasfemiju jbt

:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko se razlikuju ukusi od podforuma do podforuma. Ovo sam ja postovao na DT temi prije par mjeseci i jedino smo se svi slozili da je Dave usrao solazu. Mislim ne da je usrao,nego se totalno izblamirao. Za vokalne dionice nijesmo imali toliko primjedbi. Naprotiv,La Brie je na kraju super izvukao one vriskove.

"Onaj sto se dere" je Burton C.Bell iz Fear Factory i slazem se da je najlosiji od ovih. Mada cilj svega ovoga je bio da se oda pocast Dimmeu,a ne da se dovodi u pitanje kvalitet izvodjaca. Ni Fil nije pjevao ovu stvar uzivo kao studijsku verziju,mozda na ranijim snimcima do '94-5.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko se razlikuju ukusi od podforuma do podforuma. Ovo sam ja postovao na DT temi prije par mjeseci i jedino smo se svi slozili da je Dave usrao solazu. Mislim ne da je usrao,nego se totalno izblamirao. Za vokalne dionice nijesmo imali toliko primjedbi. Naprotiv,La Brie je na kraju super izvukao one vriskove.

"Onaj sto se dere" je Burton C.Bell iz Fear Factory i slazem se da je najlosiji od ovih. Mada cilj svega ovoga je bio da se oda pocast Dimmeu,a ne da se dovodi u pitanje kvalitet izvodjaca. Ni Fil nije pjevao ovu stvar uzivo kao studijsku verziju,mozda na ranijim snimcima do '94-5.

 

hm pa jeste pretpostavljam zato što svako brani svoje favorite :D

 

a ima malo i toga da smo verovatno naviknuti onaj rezak i prodoran panterin zvuk i da nam baš ne leže raznorazne mustainovske kerefeke u dimeovim pjesmicama.

 

la brieju ne stoji ova stvar treba imati veći opseg on je baš tenorčić ipak je phil - phil. nadrogiran, pijan ili štagod... mislim kada pričamo o panterinim stvarima. i da, verovatno dt stvari phil ne bi takođe dobro pevao

 

 

bilo kako bilo za jedno si 100% u pravu, a to je da je ovo bio tribute i da stoga ne treba nikom ništa za zlo da uzimamo. jedno je sigurno, mustaine je kralj masturbacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kom prvom misliš pra-yumu?

 

nijesam bila tamo. pričačeš mi

 

ma ovde ima onih koji samo masturbiraju, mislim na pamtne nejebace, kojima ni jedna cura ne odgovara ali zato sve znaju :)

 

Dosta o tome, tema je Pantera...dakle, ko ne voli Panteru, taj je mutav, kreten...i peder :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro, a ja se izvinjavam , zašto je pantera na podforumu Thrash???

 

A gde je staviti? Mislim, nije thrash ali gde ih svrstati? A i koga je briga kako nazvati to sto sviraju, bitno da je dobro...metal jeste a koji, koga briga...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu oni treš (bar od 90-e pa nadalje =)). Ima mnogo grupa koje zvuče trešerski, ali zbog raznih primesa nesu (čist) treš.

Inače, ono što je "Pozorište Snova" uradilo je ok. Dejv je masturbator, to stoji, ali o5 cenim da ne biste toliki kritičari bili da ste gledali to uživo jer bi bili u transu :P (a možda i ne bi... xD). Hehehe! Ali - Madona svira Panteru!! :icon_eek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...