Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Od skora krenuh da slusam Panteru...prijatelj mi ih je preporucio...Do sada sam cuo I'm Broken, Walk, Cemetary Gates, Fucking Hostile i Cowboys from Hell...mlogo mi se svidja...posebno riff na I'm Broken...dal bi mi neka dobra dusa preporucila jos nesto od njih?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od skora krenuh da slusam Panteru...prijatelj mi ih je preporucio...Do sada sam cuo I'm Broken, Walk, Cemetary Gates, Fucking Hostile i Cowboys from Hell...mlogo mi se svidja...posebno riff na I'm Broken...dal bi mi neka dobra dusa preporucila jos nesto od njih?

brate... uzmes lepo album cowboys from hell, preslusas. uzmes vulgar display of power, preslusas. uzmes the great southern trendkill, preslusas. uzmes reinventing the steel, preslusas. uzmes official live i sve moguce bootlege, preslusas i pogledas :)

opcionalno je ako hoces da slusas prva 4 albuma jer je to potpuno druga pantera, dok su bili tinejdzeri i svirali su nesto na glam metala..ali vidi se tok sazrevanja sa svakim album. recimo da se vec na power metalu nazire grmljavina koja je usledila u vidu cowboys albuma.. :opusteno:

 

drugacije se pantera slusati ne moze.. :evotigana: sve moras da cujes, pa sam proceni sta ti se svidja..ja bi ti mogao nabrajati sada brdo pesama 'koje da poslusas' ali to nema svrhe, vec si lepo nabavi diskografiju i sve preslusaj pa sam oceni sta ti se svidja... ne mozes da omanes :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeste da.

 

evo počni sa cfh. obrati pažnju na domination i heresy, ali to će ti se ionako svideti na prvo slušanje.

 

a da ih stvarno skapiraš, obrati pažnju na primal concrete sledge.

 

edit: ali buried je u pravu, treba lepo, sve po spisku :)

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od skora krenuh da slusam Panteru...prijatelj mi ih je preporucio...Do sada sam cuo I'm Broken, Walk, Cemetary Gates, Fucking Hostile i Cowboys from Hell...mlogo mi se svidja...posebno riff na I'm Broken...dal bi mi neka dobra dusa preporucila jos nesto od njih?

 

Pazi da se ne navuces. To se meni desilo. :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесам ја. Имао сам оригинал. Највеће лудило је тамо при крају концерта кад су спојили двије пјесме, мени се чини Domination и Hollow... или када на This Love почиње соло па Фил у општој еуфорији каже нешто као: "Go Dime, you son of a bitch! Oooh!" :bigblue: То ми се урезало у сјећање... страва је концерт.

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh, a šta ima lošeg u tome :mhihi:

 

 

ja ih slušam od 93 i nikad nisam prestala (od retkih su koje nisam počistila iz jednog perioda života) :rockdevil:

 

Nisam rekla da ima neceg loseg u tome. :twisted:

wildboy presluhsaj sve od cowboysa pa nadalje...necesh se pokajati...jedino preskochi good friends & a bottle of pills sa FBD...pesma je odvratna :)

Nije odvratna.

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

over and out,oni uvodni riffovi.

Ух, да је цела песма таква... Мислим, далеко од тога да је овако лоша, али оно би био прави правцати пауер.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесам ја. Имао сам оригинал. Највеће лудило је тамо при крају концерта кад су спојили двије пјесме, мени се чини Domination и Hollow...

 

domination i to solo+kraj, sa hollow. ne znam koje izdanje imaš kod mene je to treća stvar od početka..

 

 

mnogo mi je krivo što ih nisam videla live. to bi bio doživljaj.. to die for. bilo bi me na sve strane... kao za metallicu (dok sam ih gotivila...) vratila sam se sa koncerta sa 3 kg manje :) sa pantere bih se vratila bez 5 ili ništa :rockdevil:

 

e da inače sa official live 101 proof-a mi se zaista zaista dopada kako zvuči i'm broken. za nijansicu je sporija od originala i utoliko teža... za razliku od mnogih bendova, pantera izgleda ne gubi na kvalitetu uživo... naprotiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...