Jump to content

Pantera


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

mnogo mi je krivo što ih nisam videla live. to bi bio doživljaj.. to die for. bilo bi me na sve strane...

 

Da znas da je bio dozivljaj...a bilo me je na sve strane :bigblue:

Jos imam slike, slikao neki lik iz mase(mislim da je iz Pazove) ali je slikano iz daljine pa se ne vidi bas nesto...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Da znas da je bio dozivljaj...a bilo me je na sve strane :bigblue:

Jos imam slike, slikao neki lik iz mase(mislim da je iz Pazove) ali je slikano iz daljine pa se ne vidi bas nesto...

 

pošalji, pošalji, pošalji!

 

gledao si ih... zavidim ti. mnogo ti zavidim!

 

 

Имам ја још оваквих, из тог периода, а имам и скоро цео снимак концерта из 1988. са Филом.

 

 

imaš negde okačene? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Чим набавим све песме, односно чим се уверим да је цео концерту. Сам снимак је лош, мада се све види (истина, мало замућено), али је звук врло добар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

sunce ti bogovo

 

pantera je definitivno najbolji metal bend ikada.

 

 

pominjala sam ranije domination. pogledah ga ponovo i po ko zna koji put, ponovo se mnogo obradujem:

 

http://www.rocktube.us/PANTERA___Domination-16006121.html

 

 

 

koja energija. koja svirka. kakva stvar.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunce ti bogovo

 

pantera je definitivno najbolji metal bend ikada.

 

 

pominjala sam ranije domination. pogledah ga ponovo i po ko zna koji put, ponovo se mnogo obradujem:

 

http://www.rocktube.us/PANTERA___Domination-16006121.html

 

 

 

koja energija. koja svirka. kakva stvar.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunce ti bogovo

 

pantera je definitivno najbolji metal bend ikada.

 

 

pominjala sam ranije domination. pogledah ga ponovo i po ko zna koji put, ponovo se mnogo obradujem:

 

http://www.rocktube.us/PANTERA___Domination-16006121.html

 

 

 

koja energija. koja svirka. kakva stvar.

 

Mozda i najbolja njihova pesma, sad sam se i ja podsetio ovog snimka...i evo, sav sam zadihan, kad nisam srusio sobu :muzicar:

Kako sam srecan sto sam imao priliku da ih gledam uzivo...i tuzam sto to vise nikad necu moci...ali sta da se radi...

 

Drugarice, pod hitno te vodim na pivo, mudro razmisljas :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sednem pa kad razmislim,pitam se gde bi oni bili danas da je Dime ziv i da su se ponovo okupili ,da li bi i dalje punili stadione ili bi i njih pojela danasnja omladina i muzicka industrija pa bi svirali po klubovima za 200-300 ljudi!!?!?!?

 

 

E da ovaj Domination snimak pokazije kako si duuuvaalii,jbt,meetallll!!!!!!

Edited by PuPaK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strašno, prestrašno.

 

Da se ono što se desilo Dimeu desilo Philu (mislim, daleko bilo al DA SE), oni bi 100% nastavili da sviraju.

Ovako, nisu.

 

Tačno se videlo da su braća bila "lepak" tj vezivno tkivo Pantere.

 

Phil je lud, i do jaja talentovan pevač i frontmen, ali je pravi rolling stone i outcast i solo igrač. Pantera je verovatno nešto najbolje što je on u životu imao. Pazite samo koliko se malo o tom čoveku zna.

 

 

Duša me boli jbt kad gledam Dimea sunce ti bogovo. Uh.

 

A jebi ga valjda najbolji bendovi postaju i ostaju evergreen između ostalog zahvaljujući činjenici da su (slučajno ili namerno) prestali sa radom na vrhuncu slave... Mislim pitanje je šta bi se što kažeš sa njima desilo da su nastavili. Jbt kad ono Sentenced to shvatio pa se ljudi razišli, setite se onog njihovog spota gde babe i dede balave a matorani sviraju ofarbani u crno ... hehehe

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strašno, prestrašno.

 

 

Duša me boli jbt kad gledam Dimea sunce ti bogovo. Uh.

 

A jebi ga valjda najbolji bendovi postaju i ostaju evergreen između ostalog zahvaljujući činjenici da su (slučajno ili namerno) prestali sa radom na vrhuncu slave... Mislim pitanje je šta bi se što kažeš sa njima desilo da su nastavili. Jbt kad ono Sentenced to shvatio pa se ljudi razišli, setite se onog njihovog spota gde babe i dede balave a matorani sviraju ofarbani u crno ... hehehe

 

Nikad necu zaboraviti 8. decembar 2004. Stajali smo u redu za ulaz na koncert Machine Head-a i od prvih redova se sirio glas da je Dimme ubijen. Nijesam mogao da vjerujem,a onda nijesam mogao da suzdrzim suze. Citavi koncert mi je upropastilo to saznanje,a jos kad je Rob posvetio pjesmu Descend The Shades Of NIght Dimmeu,poslije minuta cutanja....uzas.

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...