Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Podrzavam!Holibulj je puko!Kosookiwood is rising!

 

Sale trazi si kosooke pa evo ti. Ovo sam skinuo poslednjih dana pa da preporucim, iako nisam vecinu odgledao. Uglavnom su japanski ali ima i kineskih, honkoshkih, za korejske nisam bas siguran, mislim da nema ni jedan...i ne pojavljuj se ovde dok sve ne pogledas :P

 

To,kralju! :pivopije: poskidao sam vec neke u medjuvremenu

 

evo svima po pulsic ako vam to nesto znaci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrsljajuci na IMDB-u skinuh filmove Before Sunrise i Before Sunset u glavnoj ulozi Ethan Hawke. Radnje se fokusira oko romanticne price izmedju dvoje ljudi koji se slucajno srecu u Evropi. Ono sto je meni izdvojilo ova dva filma jesu bogate diskusije. Jer oba filma se desavajau u periodu koji traje manje od 24h u kome dvoje ljudi setaju i "filozofiraju" o zivotu i zivotnim iskustvima koja su ih naprvila onakvim kakvi jesu. takodje napravljen je razmak od 9 godina izmedju likova kroz koji se vidi njihovo sazrevanje.

Ukoliko gledate film sa pola mozga, dopasce vam se zbog ljubavne price.

Ako se jos dodatno uneste u film, prateci diskusije dopasce vam se jos vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ super su oba filma, čuo sam da će snimati i treći deo.

 

Aham Before Midnight i to negde u Grckoj se spekulise da je aktuelna lokacija snimanja. Iskreno zeljno iscekujem film jer su kraj drugog dela ostavili pod znakom pitanja. Doduse imam ideju kakav bi mogao biti nastavak na osnovu vec prikazanih likova ali vise iscekujem diskusije i njihove nacine razmisljanja 9 godina kasnije, totalno mi je interesantan taj proces pracenja necijeg sazrevanja :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...