Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Dobar je glumac, bira uloge, ni za jedan njegov film ne mogu reci da je los, igra u dosta indie filmova, a pri tome nije klasican holivudski lepotan.

Prvi film u kom sam ga gledao van pomenute serije je naravno:

10_Things_I_Hate_About_You_39273.jpg

Tad se jos snimao i 3i kaman od sunca...

Edited by KinSlayer

Share this post


Link to post
Share on other sites

On uglavnom i ima uloge gde njegov dečački izgled može da se uklopi. Jedan je od najboljih aktuelnih glumaca Holivuda trenutno, a pretpostavljam da će svoje najbolje uloge tek da ostvari. I naravno, plus je što bira i uloge u indie filmovima.

 

Uglavnom kad pise odlican film ''meets'' drugi odlican film,ili kad je ''mash up'' ,film bude golo govno.

Film je OK, ali zaista nista posebno, prica je ono neka raskrsnica izmedju Terminatora i Keri, sa nekim izmenama naravno.

To je to. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probaj V (Visitors).

http://www.imdb.com/title/tt1307824/

 

Ne razumem zašto ljudi pljuju tu seriju, meni je više nego Ok. Ništa lošija od Falling Skies.

Dve sezone su odradili, pa batalili.

Nije nasilno osvajanje planete, nego suptilno. Pilot je mnogo bolji nego pilot kod Falling Skies.

 

Vrlo moguće da je ljudi pljuju zato što je rimejk. Rimejkovi su generalno dočekani na nož i pre nego što se pojave. Jako je teško izbaciti nešto iz ljudske glave kada dospe tu.

Pogledah 6 epizoda prve sezone, nije loša, nastavljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li se još nekom čini da noviji trileri sve više liče na španske serije?

Ne mogu sad da kažem konkretno ime, ali sam gledao dosta trilera proteklih godinu dana (ili u kombinaciji sa drugim žanrom: horror/thriler, action/thriller... ) i svi su u fazonu: Nije glavni negativac on, nego je njegova mama... ček, nije mama, nego alter ego.. ček nije alter ego, nego njegov brat blizanac, a prava mama mu je kućna pomoćnica.

Kad odbaciš efekte, glumu, dobru režiju i zagrebeš malo po površini, videćeš zaplete koji su slični zapletima u sapunicama.

 

Nekako, više se vodi računa o tome kako nadmutriti gledaoce vrtoglavim preokretima, nego o osnovnoj priči i poruci.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

E kacmo kod trilera,evo jednog poprilicno sjebanog,nije klasican triler.

http://www.imdb.com/title/tt1230385/

 

 

Odgledah i ekspendiblse,dodmorim mozak.Kraj je najbolj, i najveca istina ikad

 

Vilica pokazuje krntiju od aviona koji poklanja Slaju da vrne ekipu kuci.

Slaj

-"That thing belongs in a museum"

Swarci

-"We all do."

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlged'o Looper. Film glup do bola, ali je brz - što je OK .. sve do samog kraja, koji je promašen.

 

Da ne ulazimo u to koliko je nelogičan (ko i ceo film) al kad je već zaglupljivanje, što koji kurac ne napraviše srećan kraj?!

Brus Vilis je ipak jači od putovanja kroz vreme.

Edited by Machka Naopachka
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlged'o Looper. Film glup do bola, ali je brz - što je OK .. sve do samog kraja, koji je promašen.

 

Da ne ulazimo u to koliko je nelogičan (ko i ceo film) al kad je već zaglupljivanje, što koji kurac ne napraviše srećan kraj?!

Brus Vilis je ipak jači od putovanja kroz vreme.

 

Veoma čudno, najveća mana filma od ljudi sa kojima sam bio u bioskopu je to što im je film veoma spor.

 

Meni je 1/3 veoma veoma dobar film, samo zato što uvodi u film i donosi razne zanimljive elemente koji nisu ni malo razradjeni kasnije u filmu. Od trenutka kada Brus Vilis ode da juri decu, i onaj lik se zabode na farmi, film pocne veoma lose da stagnira. Sama ideja mi je veoma zanimljiva, ali imam osecaj da je neko osmislio nesto ali to nije dovoljno razradio. Pogotovo sto su ostavljeni hiljadu i jedno pitanje, na koje se nisu ni trudili da daju odgovor.

I kraj je totalno, samo cut i nista vise.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...