Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Jeste

Ali tabla je pobedila

I onaj epski momenat

 

"That's not fair! I had zombies too!"

"Yes, you had "Zombies." But this is "Zombie Redneck Torture Family." Entirely separate thing. It's like the difference between an elephant and an elephant seal."

 

To je hajlajt filma

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah danas tri filma...

 

1. Identity sa John-om Cusack-om, film dobar, ko voli psiho-trilere sa twist-om na kraju, preporuka.

2. Prometheus, vec ispricana prica, znaci film sam prekinula da se okupam, sredim kosu, gledala film i sredjivala nokte, radnja prezvakana.

3. Iron Sky, parodija na naciste, simpaticno ali komediju gledati ako nemate pametnija posla, ja sam je gledala dok sam peglala ves :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako to?Meni je zbog toga i dobar film.

Slicno kao kad bi rekao da je rasplet Fight club-a bezveze,i da je bolje da je Tyler postojao i sta znam.

Nije bas,bas slicno,jer je Fight club genijalan svakako,al ono,to mu dodje to

i jos dosta filmova,recimo Prestige,twist je to sto da car filmu...izmedju ostalog

Identity je osrednji film,zanimljiv jeste,ali bez tog twista,stvarno ne vidim sta bi bilo dobro u vezi filma,da ga izdvoji,ili sta vec.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

hvala vam na opisu Identity-ja, bas volim takav tip filma, definitivno cu pogledati. :smile:

Cabin zalim sto sam gledao, kraj mi je jedino zanimljiv, kao i tabla, sve ostalo...

sa druge strane, G.Encounters mi se bas dopao. nisam imao bog zna kakva ocekivanja, pa bas dobro ispade na kraju. ceka se nastavak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako to?Meni je zbog toga i dobar film.

Slicno kao kad bi rekao da je rasplet Fight club-a bezveze,i da je bolje da je Tyler postojao i sta znam.

Nije bas,bas slicno,jer je Fight club genijalan svakako,al ono,to mu dodje to

i jos dosta filmova,recimo Prestige,twist je to sto da car filmu...izmedju ostalog

Identity je osrednji film,zanimljiv jeste,ali bez tog twista,stvarno ne vidim sta bi bilo dobro u vezi filma,da ga izdvoji,ili sta vec.

 

s tom razlikom shto se u fight club-u sva radnja u filmu stvarno desila. jbg, ako sam spojlovao nekome, sa mobilnog kucam.

btw, twist u prestizu mi je bio odlichan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...