Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

***SPOILER***

pa, film prati tri price.. tema je suocavanje sa smrcu, tj. njegova nemogucnost da je prihvati.. ona mu je dala da napise poslednje poglavlje knjige da bi prihvatio njenu smrt.. fotografija je divota

***END SPOILER***

Share this post


Link to post
Share on other sites

"The Fountain" je inace mracan film tako da nije do ripa. Jedino oni crno-beli momenti nerviraju. Inace bas me zanima marcomane gde si procitao te pozitivne kritike (svrsavanje). Ja uglavnom nailazim na negativne komentare bas kao na ovoj temi.

Meni je film odlican, jebaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

the departed sa dzek niklsonom i di kapriom, dobar krimic. nisam mogao da odolim da skinem peti element od 800 mb posto znam da ima dobar zvuk u filmu a priprema se hdtv verzija ikao i divx izgleda odlicno, ni druge neke fimove sa specijalnim efektima..

 

 

Odavno su izashle i HD DVD i Blu Ray verzije tog filma....

 

http://www.amazon.com/Fifth-Element-Blu-ra...0748&sr=1-3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au jebote kakav film sam pogledao, obavezno ali OBAVEZNO za sve ljubitelje horora Shutter. ima dosta dobrih horora ali ovakav ja jos nisam video, evo film mi neda da spavam povampireo sam u 6 ujutro

 

Doug vidim da volis horore skidaj odmah neces se pokajati i svako ko hoce da ga film totalno unisti. Definitivno americki horori su limunade prema azijskim, japanskim bolestinama. OBAVEZNO GLEDATI

 

odlican film. i nije japanski, vec tajlandski

 

preporucujem odlican supernatural horor ENTITY iz cini mi se 1982. "Baziran na istinitoj prici" (yeah, right! :) ) o zeni koju fizicki maltretira nepoznato musko prisustvo u kuci u kojoj zivi. jeziv film sa fenomenalnim krajem.

 

Edited by HowlingWind

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokusavam da iskopam americke filmove tipa: ja sam buntovnik i znam karate i zaljubio sam se u devojku koja je u neprijateljski nastrojenoj bandi koja takodje zna karate (banda, ne devojka).nagledala sam se takvih filmova kao mala i sad nema teorije da se setim bar jednog naslova tako da mi imdb nista ne pomaze... ako se neko seti bilo cega neka javi

enivej Deja Vu sa Denzelom je sasvim ok,pravi film za Pink u 21h

 

 

ovih dana se na Novoj TV daju svi djelovi Karate Kid. sto da ti pricam. klasik!

 

a evo ti jedan vrh film koji si do detaklja opisala u ovom postu The Warriors (1979). imam ga na DiVX, gledao prije neku noc. takodje klasik.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a evo ti jedan vrh film koji si do detaklja opisala u ovom postu The Warriors (1979). imam ga na DiVX, gledao prije neku noc. takodje klasik.

 

НЕ ХУЛИ, СОТОНО!!!

 

Ратници подземља нису некакво блесаво смеће из осамдесетих. РП су чиста философија. РП осликавају животни пут млађаног праведника који је заробљен у одвратним деведесетим. Неправедно оптуживан, ломљен, нападан, али се ипак изборио, поносно! ;)

 

Срам те било.

 

 

Иначе, знам, сулудо је, али тај филм сам гледао преко 70 пута током детињства и ране младости. Знао сам га напамет и на српском и на енглеском. :)

 

 

 

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

eh da su ninja braca to bi bio jos i ok naziv za film... nasi su ga preveli kao pederski 'nic ----> Vatrena braca a tema filma nije "maznuo si mi ribu sad cu da te prebijem" ali je svejedno lozana :D

 

i ima li neko za ime sveta film sa Hoganom Suburban Commando? na kraju cu da ga narucim izgleda <_<

 

 

inace glasam sto se klasika tice za last action hero :distorzija: & preporucujem Smokin' Aces (mislila sam da ben aflek ima glavnu ulogu pa da cu morati da mu gledam njusku ceo film - kad ja tamo a ono medjutim :juhu:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ima i Hogan super film kad glumi kecera (vidi iznenadjenja)

i siba se protiv nekog lika Zevsa...

samo se secam Zevsa..onaj zrikavi crnac...

uzima mikrofon i kaze - Zeus,i svi se slede :D

 

 

 

Anyway preporucujem Asterix crtace

sinoc sam odgledao 12 zapovesti (tnx to dodjavola!)

posle jedno 15 godina..i dalje rula...

mali Nemac karatista je sjajan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Goya's Ghosts - super film. Vrijeme: Španska inkvizicija, Napolenovi ratovi. Nema srećan kraj, a nije ni tužan, više tragikomičan.

nekim cudom taj film sam gledao sinhronizovan na spanski. :)

i toliko je bolji trip da mi se i ne gleda verzija na engleskom. film traje 2 sata, a ja sam na kraju imao utisak da je trajao 20 minuta, sta god to znacilo...

 

inace, trebalo bi dati natali portman neku nagradu za ovu ulogu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, imaš li taj film?

Natali Portman je genijalac. Nije da sam je ranije nešto puno voljela, ali posle ove glume... Uf, zaista sjajno, naročito onaj dio kada je vidiš onako izdeformisanu posle 15 godina tiranije. Dopao mi se i Father Lorenzo, najviše zbog načina na koji govori. Kada sam ga prvi put čula u filmu, zvučao je kao neki napaćeni narkoman na sedativima. :)

 

Evo upravo viđeh da se pojavljuje 2008. u filmu Vudi Alena. :D

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...