Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

upravo..

 

definitivno ima veze s godinama.. i dejmon je nekako drugaciji postao..

a i nisu ljudi koje vidjas po tabloidima pa da ti se ogade onako..

 

 

nisam neki filmofil, ali ova uloga u departedu, definitivno ga je podigla na tron najboljih.. :da:

 

 

Dejmon je svoje odradio s Bornovim identitetom i nastavcima..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dejmon je svoje odradio s Bornovim identitetom i nastavcima..

 

Inache Di Caprio ce 2008 godine da se pojavi u filmu The Chancellor Manuscript koji je radjen po jednoj od Ludlum-ovh knjiga...:da: a Damon ce ove godine ponovo da se pojavi kao Jason Bourne u Bournovom Ultimatumu opet po Ludlum-ovoj knjizi..... :ph34r:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inache Di Caprio ce 2008 godine da se pojavi u filmu The Chancellor Manuscript koji je radjen po jednoj od Ludlum-ovh knjiga...:da: a Damon ce ove godine ponovo da se pojavi kao Jason Bourne u Bournovom Ultimatumu opet po Ludlum-ovoj knjizi..... :ph34r:

 

 

 

citah negdje to..

 

elem, nadam se da ce Born biti u tropaku da se kupi, red je da tako nesto izbace.. ono, znam da nije Star Wars ni LOTR, ali vrijedi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim nema teme, pa da dodam, Panov lavirint je super film, bas sam pod utiskom, sinotj ga odgledah. Fin filmitj

A i Poslednji kralj Skotske, mislim da se tako zove, je odlican, stvarno :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledah danas "One Missed Call"..horror (prc) japanac...

 

Uvek kad gledam neki horror sa istoka, odma' mi ocekivanja skoche..ali ovaj me prilicno razocarao..jebg, da nisam pre ovoga gledao Krug, Fon... mozda bi mi se i svideo..ali ovako, vec odradjeno..a i nema nesto mnogo creepy elemenata..barem ja ostah "nedodirnut"..

 

a ameri i od ovoga prave rimejk..prsli su totalno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledah danas "One Missed Call"..horror (prc) japanac...

 

Uvek kad gledam neki horror sa istoka, odma' mi ocekivanja skoche..ali ovaj me prilicno razocarao..jebg, da nisam pre ovoga gledao Krug, Fon... mozda bi mi se i svideo..ali ovako, vec odradjeno..a i nema nesto mnogo creepy elemenata..barem ja ostah "nedodirnut"..

 

a ameri i od ovoga prave rimejk..prsli su totalno..

 

a mene je odusevio,cak vise od kruga i slicnih.jedno vreme sam na mobilnom furao onu melodiju kao na filmu.a tu je i takasi mike.

 

nabavi tajlandski film'fotograf',e taj je prejebao sve japance

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mene je odusevio,cak vise od kruga i slicnih.jedno vreme sam na mobilnom furao onu melodiju kao na filmu.a tu je i takasi mike.

bas zbog toga sto je o njemu rec, mislim da je "Propusten poziv" tek nesto vise od proseka. Ringu tip filma provucen kroz Miike-ovu filozofiju sa mozgodrkajucim zavrsetkom, cisto da se zna sa kojim reziserom gledalac ima posla. napet jeste, jeziv jeste, ali daleko od toga da me je odusevio.

 

nabavi tajlandski film'fotograf',e taj je prejebao sve japance

hm, "Fotograf"? mislis na Shutter?

Edited by forever*autumn

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm, "Fotograf"? mislis na Shutter?

 

 

Verovatno je mislio na Shutter,to je nesto najstrasnije sto sam ja u zivotu odgledala,a zaista sam ljubitelj horor filmova sa zapada...To je jedini film koji je uspeo toliko da me uplasi u sred bela dana,totalno je nepredvidljiv. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pichi Ac/DC ceo film..al radijecu da pustim Ac/DC na speakerima i da legnem i da uzivam, nego da ga slusham uz ono sranje od filma. Totalno je besmislen jebote. A slag na torti je onaj tekst na kraju filma o "ruskoj metereoloskoj letelici"(kako vec)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I naravno se slažeš da je strava.

 

Naravno! :D

 

Natalie Portman i Owen Wilson?? moram to da gledam! :D

 

Jesil gledala Closer?? Natalie is mine favorit 2! :D

 

 

 

 

Ja odgeldah House Of The Dead 2. Josh jedan u nizu filmova sa zombijima... Film je sranje nevidjeno! Dobar ako hocesh da se cepash od sme'anja. Shto je najgore sasvim je dobro pochelo, i onda su ga gadno usrali posle 25 minuta.

http://uk.imdb.com/title/tt0435665/

 

Inache ja gledam 2 filma dnevno al mrzi me da pishem sad o svakome. Kad pogledam neshto dobro javljam... Zadnje chega se secam da mi je bilo dobro je 11:14 http://uk.imdb.com/title/tt0331811/ al nishta preterano...

 

Evo sad cu da gledam Big Momma's House 2. Wish me gl!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...