Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

ok - odgledah Departed..

 

 

znaci, film je tolikoooooooooo nenormalan - da se jos ne opasuljih..

 

 

Leonardo je sa svakom godinom sve bolji i bolji.. mali glumi, svaka mu cast, nervoza mu je zarazna, a i scene gdje zapjeni od bijesa su bas upecatljive.. najezi se covjek..

Dejmonu isto svaka cast, on mi je nesto omiljeniji glumac (valjda zato sto nije glumio u Titaniku :) ), uloga mu je bas legla ko budali samar.

nema sto Nikolsonu da bude zao kad rikne, ima ko da ga naslijedi..

 

ne zasmeta mi cak ni ona svalerska scena izmedju doktorke i Leonarda..

s jedne strane covjek moze lako da se razocara u kraj, a s druge - nekako se sve kockice slozile..

osim sto je ostala nedorecena glupava koverta (a nije neka misterija)..

 

preporuka u svakom slucaju..

film je fascinantan ne samo zbog glumacke ekipe nego kompletne atmosfere, MUZIKE (totalno dobro), nepredvidjenosti, i nekako je sve upakovano na nestandardan nacin..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok - odgledah Departed..

znaci, film je tolikoooooooooo nenormalan - da se jos ne opasuljih..

Leonardo je sa svakom godinom sve bolji i bolji.. mali glumi, svaka mu cast, nervoza mu je zarazna, a i scene gdje zapjeni od bijesa su bas upecatljive.. najezi se covjek..

Dejmonu isto svaka cast, on mi je nesto omiljeniji glumac (valjda zato sto nije glumio u Titaniku :) ), uloga mu je bas legla ko budali samar.

nema sto Nikolsonu da bude zao kad rikne, ima ko da ga naslijedi..

 

ne zasmeta mi cak ni ona svalerska scena izmedju doktorke i Leonarda..

s jedne strane covjek moze lako da se razocara u kraj, a s druge - nekako se sve kockice slozile..

osim sto je ostala nedorecena glupava koverta (a nije neka misterija)..

 

preporuka u svakom slucaju..

film je fascinantan ne samo zbog glumacke ekipe nego kompletne atmosfere, MUZIKE (totalno dobro), nepredvidjenosti, i nekako je sve upakovano na nestandardan nacin..

 

Rekoh ja....:)

 

Trchi po dvd odmah ako ga vec nisi uzela....

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa kupila ga ja prije mozda mjesec i nesto.. ali eto koliko imam vremena za filmove.. :)

 

imam jos nekih novijih filmova - sunce mu, sve po 20 dolara dadoh, a kupe prasinu.. :no:

 

 

 

ne znam, reci sam - zar nije kraj s jedne strane razocaravajuci? ja mislim da je posljednjih 5 minuta moglo biti mnogo bolje, a opet mozda s nekim nepredvidjenim scenama..

 

(na primjer, utrcavaju na kraju New Kids On The Block i uce Marki Marka brejkdens?! :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok - odgledah Departed..

mozda je malo detinjasto od mene, ali

 

scena u liftu me je totalno iznervirala. mislim, ne mora uvek bas da bude hepi end, ali ja sve vreme navijam za njega i nadam se da ce da se sve zavrsi dobro po glavnog junaka, sazluzio je! kad ono - prc! :udri:

 

 

a da je film dobar - dobar je. :rockdevil:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pirati su meni sasvim ok ali su mi daleko bolji kec i dvojka...treci je kao ozbiljniji koliko mi se cini ali je zabavno u svakom slucaju... rece gore Doug Freddy vs Jason - Nightmare je odlican serijal, respect ali bas ovaj film, secam se kad sam gledala pre ko zna koliko prvi put smorio me je uzasno... odgledacu opet mozda promenim misljenje :D

 

 

ne znam jel neko pomenuo Sunshine...otisla sam u bioskop ocekujuci klasican "amerikanci spasavaju svet" film..kad ja tamo a ono medjutim. film je vise nego prijatno iznenadjenje te preporucujem toplo ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

zar nije kraj s jedne strane razocaravajuci? ja mislim da je posljednjih 5 minuta moglo biti mnogo bolje, a opet mozda s nekim nepredvidjenim scenama..

 

Jeste razocharavajuci jer se Damon po meni nekako suvishe lako izvukao

 

Jeste zasluzhio da ga roknu ali mozhda bi bilo bolje da su ga smandrljali i bacili u zatvor da ga crnchuge tamo guze :)

 

"Navijao" sam za Di Kapria ceo film i nadao se happy endu ali chini mi se da se film zavrshio sa happy endom film ne bi imao tu tezhinu koju ima ovako.....

 

Josh jedna zanimljiva stvar je da i u Departedu i u Blood Diamondu kao i u Titaniku Di Kaprio

umire

na kraju filma i to je ono shto tim filmovima daje neku tezhinu koju oni imaju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je los Freddy Got Fingered? Posto i to imam...

 

nije losh, ali je preterano bolestan... ipak je to tom green :lol: kraj je uzhasno odvratan... moj stomak je to teshko podneo :) mada, green-ov pristup humoru je interesantan, pa mislim da ipak treba odgledati :) zebras, ili kako beshe :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda je malo detinjasto od mene, ali

 

scena u liftu me je totalno iznervirala. mislim, ne mora uvek bas da bude hepi end, ali ja sve vreme navijam za njega i nadam se da ce da se sve zavrsi dobro po glavnog junaka, sazluzio je! kad ono - prc! :udri:

 

 

a da je film dobar - dobar je. :rockdevil:

 

SPOILERI - NE CITAJTE AKO NISTE GLEDALI FILM:

 

pa taj rad.. ja zamalo nisam zaplakala na tu scenu.. ono, ja ne placem na filmove, ali to me dotuklo. bilo mi krivo :) sto je najgore, pretrpis shok i kako se dalje film odvija, vidis da sve ode u materinu.. sto kaze Dag Bredli, ne bi imao tu tezinu, valjda.. sta znam..

 

jedna mi je stvar JAKO zasmetala - sto Dejmon nije nikad saznao da mu je ovaj kresao zenu.. ono, kvalitetno je otreso - pitanje je: CIJE JE DIJETE?!

 

 

 

moram odgledati Blood Diamond.. vrijedi li ga kupovati?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje je: CIJE JE DIJETE?!

 

Mene vishe zanima shta je bilo u onoj zhutoj koverti koju je Di Caprio dao Mat-ovoj zheni....

 

 

moram odgledati Blood Diamond.. vrijedi li ga kupovati?

 

Apsolutno....trazhi special edition izdanje sa dva dvd diska...tebi je barem lako to da nadjesh tamo :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma joj, pa to kosta bar 20 i nesto krvnih zrnaca, obicno je ono - 15 ili tako nesto :)

 

 

(pa kad podjem tamo, samo vidis stizu poruke od Daga u fazonu - ponesi one dvdove :) )

 

 

inace, ja sam skontala da je u zutoj koverti Leov identitet..

ono, kao - isprinto je sebi prije nego je Dejmon obrisao.. valjda?!

 

ali malo je bezveze sto nije nesto uradjeno s tim..

 

 

kako bi bilo da ona rodi to dijete (Leovo?), pa onda preko koverte otkriju da moze da se snimi i drugi dio.. u kom ce Marki Mark roknuti Boldvina? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

moram odgledati Blood Diamond.. vrijedi li ga kupovati?

nije to sad neki antologijiski film, ali je sasvim dobar. pretpostavljam da ce ti se svideti, postoji ta kombinacija: snaga, pamet, cast, zrtvovanje za drugoga, a nije neka ljigavstina. bar ja tako vidim, poentu. da ne pisem dalje, bice spojleri.. :)

 

 

p.s. meni je leonardo di kaprio isao na zivce zbog titanika, ali u poslednje vreme igra stvarno super uloge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ne mogu da gledam njegove filmove, nema sanse

i nema veze sa titanikom

 

Nisam ni ja mogao da gledam njegove filmove dok nije malo omatorio i dok nije snimio Catch Me If You Can...u tom filmu se dogodio njegov "prelaz" i pocheo je mnogo ozbiljnije da se ponasha i glumi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...