Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Wild Zero

 

Film je toliko retardiran , da jednostavno MORA da se odgleda ! Posle ovoga svaki film je dobar !

Ukratko : Zombiji dolaze u svemirskim brodovima da napadnu zemlju , a poslednja nada zemlje je grupa rokera koja unistava brodove pomocu magicnih trzalica i katana i strasno glupih solaza !!! UZAS !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Into the wild

 

http://www.imdb.com/title/tt0758758/

 

odlican film..

Covek je odbacio prirodu. A onda je priroda odbacila coveka...

EEE, upravo sam ga odgledala. A kada je film počeo, odma' me podsjetio na Walden, transcedentalno djelo Hanry David Thoreau-a. I dok razmišljam kako me na to podsjeća, ladno među onim knjigama (na početku filma) što čita, nađe se i ona :D Dobro, bio je i Jack London, ali ubola sam.

Film je fantastičan. 2.5h, a nije dosadan ni u jednom trenutku. I ona fotografija na kraju :o Nevjerovatno koliko glumac liči na čovjeka o kome je riječ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wild Zero

 

Film je toliko retardiran , da jednostavno MORA da se odgleda ! Posle ovoga svaki film je dobar !

Ukratko : Zombiji dolaze u svemirskim brodovima da napadnu zemlju , a poslednja nada zemlje je grupa rokera koja unistava brodove pomocu magicnih trzalica i katana i strasno glupih solaza !!! UZAS !!!

Одличан филм. Јапан, својеврсна мека треш хорор филмова (махом добрих) ретко може да разочара у том погледу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Band's Visit - definitivno topla preporuka. Nahvališe ga nakon prikazivanja na festu. Ja, nažalost, nisam uspjela otići, ali ga odgledah prije neko veče. Što reče moj ultra-mega pametni dečko:"Uuu, ovo je izraelski Džim Džarmuš" :)

 

Anyway, glumci su odlični. Ova žena je nešto mnogo dobro. Blago njenom mužu. Prava svježina.

57924837gu8.jpg

No words can explain it. Mora se odgledati. Taj glas i taj stav. Ah... Ronit Elkabetz.

 

Eto vam na :D

mv5bmtc5mdyzntk3of5bml5md9.jpg

 

 

Šteta što su neke stvari danas toliko dostupne javnosti. Ovo je jedna od onih koje bih lukavo čuvala.

Edited by Kokopelli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...