Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Being There je definitivno najpotcenjeniji film koji sam gledao. Ubedljivo najbolja komedija u univerzumu, po meni su za njega Strangelove i Pajtonovci mala deca! Ujedno, to je i poslednji film Pitera Selersa, umro je bukvalno par meseci posle njegovog završetka...

Meni je film bio vise emotivan nego smesan.

Beats the living crap out of forrest gump.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, možda sam preterao kad sam kao odrednicu naveo samo "komedija". To je više drama/komedija, ali apsurdnost cele priče i izmeštenost likova iz običnog sveta bi i Joneskua naterali da savije brk...

Edited by Dry-Na-Nord

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, dobar je, ali nije uvek za gledanje, za neko posebno je raspolozenje, nekad mi je bas bas mucan.

Jeste mucan. :sad: I kako coek da ne zaplace??!

Ali je toliko dubok,muzika je odlicna i ne znam ko bi mogao bolje da odglumi i da bude tako adekvatan za tu ulogu kao Bjork.Svaka joj cast i za muziku i za glumu! :da:

Inace,od tog rezisera obavezno pogledajte(ko nije) Dogville sa Nicole Kidman.

Edited by freya

Share this post


Link to post
Share on other sites

La double vie de Veronque- Kišlovski

Preporucujem :da:

Da, da, odličan je. Nego, ja nisam skinula titlove, a imala neke koji se nisu poklapali sa filmom pa sam odustala na pola. Ono što sam odgledala je ostavilo jak utisak. Glumica je sjajna.

 

Libertine je meni genijalan film

 

Jeste dobar, ali daleko od genijalnog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, Modigliani je odličan :da: Preporučivala sam ga ljetos.

 

Međutim, ima jedan, kako mi je rečeno, mnogo bolji istoimeni film. Riječ je o verziji iz '58. godine, a glavnu ulogu ima Gerard Philipe.

 

E'o linka: http://www.imdb.com/title/tt0050123/

 

kul mi je ovaj s e. garsijom pa sam skino i taj matori al internet nema prevod :/ neko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mogu da preporucim "Date Movie". Meni se svidja ta glupost pa je preporucujem onima kojima su se zgadili filmovi zanra Drama/Romance.

Prvi Mrak Film je reklamiran sa No Shame No Mercy No Sequel.

No comment.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooovaj, imala bih molbicu.

 

Već par dana pokušavam da pronađem čije su skulpture koje se pojavljuju u Kim Ki-Duk-ovom Shi Gan-u i NEMA ŠANSE! Po netu se uglavnom pojavljuju reviews koje govore o uticaju tih skulptura na simboliku filma, ali nigdje nije pomenuto čije su iste. Kako da nađem, kako da nađem?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...