Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

naprata.jpg

 

Jedan od prvih sprskih found footage filmova. Meni je dobar, sozbirom da je no budzet film i sozbirom da Srbija + Jugoslavija nema ni 5 horor filmova (lupio sam cifru, ali nisam daleko) koji su i vredni pomena. Treba vise horora snimati

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

to je amaterski film, znači striktno za horor fanove, mada nikad nisam zažalio kad sam pogledao neki amaterski film, valjda niska očekivanja ili šta, ali kad profesionalci snimaju zgadi mi se 99%

 

kad smo već kod amatera, postoji i onaj srpski film sa Marti Misterijom, zaboravih kako se zove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj found footage je izgovor kada nemaš novce da snimiš film, pa napraviš neko sranje i znaš da će se neko napaliti i gledati samo zato što je "found footage".... Hipsteraj.

 

Kako lupetas. Predpostavljam da ti vise volis one filmove "Ej bio je rat pre 20 godina ja sam i dalje sjeban i nije mi dobro ej"

Share this post


Link to post
Share on other sites

kompletirah konačno "apokaliptičnu" trilogiju Konstantina Lopušanskog

Pisma mrtvog čoveka, Posetitelj muzeja i Ruska simfonija.

Svaki sledeći film u trilogiji je ambiciozniji i budžetniji. Prvi je klaustorfobičan i nabijen dijalozima, drugi je atmosferičniji, treći je neko gogoljevsko ludilo. Solidno sve ukupno. Učenik Tarkovskog i tako.

Fina uvertira za "Teško je biti Bog". Hvala kurcu na titlovima više.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

tislud

 

s tim što su Ko to tamo peva ili Maratonci u stvari narodnjački filmovi, volu ih svi

 

dok su Šiptar koji obećava i Mladi i zdrav kao Šiptar prave stvari

 

jedino obrezano nekršteno, što su Srbi snimili

 

doduše, scenarista Nebojša Pajkić se izjasnio kao Bošnjak, a i Radivojević reditelj je neki saradnik okupatora. Odličan dvojac

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

taj Mlad i Zdrav je obicna kopija Do poslednjeg daha, mada davno sam ga gledao, bas sam skoro trazio da ga skinem ali nisam nasao....Kad budem mrtav i beo je bolji, mada i to sam davno gledao...i Zivot je lep je dobar, Gagi Nikolic na vrhuncu, ono maltretiranje cele kafane je epsko.

 

inace Decko koji obecava je i meni omiljeni domaci film, imam ga na DVD-u koji je blago receno uzasan, ko to uopste kupuje...

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto film i nema radnju, ono sto spaja sve likove je cisti fanservice sa dobro izreziranim i zabavnim akcionim scenama. I pohvale idu DC animated-u, sto hoce da naprave mracniju atmosferu, jer od Mask Of Phantasm nisu imali mracnije tonove u svojim dugometraznim animiranim filmovima. Joker je bio zabavan, i isprva nisam bio siguran da li ga radi Hamill, ili Baker. Odlicno ga je skinuo, ali ne moze da skine Hamill-ovo cerekanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem je sto film i nema radnju, ono sto spaja sve likove je cisti fanservice sa dobro izreziranim i zabavnim akcionim scenama. I pohvale idu DC animated-u, sto hoce da naprave mracniju atmosferu, jer od Mask Of Phantasm nisu imali mracnije tonove u svojim dugometraznim animiranim filmovima. Joker je bio zabavan, i isprva nisam bio siguran da li ga radi Hamill, ili Baker. Odlicno ga je skinuo, ali ne moze da skine Hamill-ovo cerekanje.

 

Jedini mracni betmen crtac je Batman Beyond

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...