Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Odgledao sam Metalhead i mnogo sam se razocarao, ocekivao sam mnogo mnogo vise. Film je previse plitak, isproziman kliseima na sve strane, ocekivao sam mnogo kompleksniju pricu i likove, pogotovo kompleksniji lik devojke koja je glavni lik, kao i detaljniju i dublju pricu, a film je klinacki totalno. Film kao da je radjen po uzoru na americke glupe rnr school filmove.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Bata Životinja

Vozvrashchenie je posle Ostrova najbolji novi ruski film. A ćale je Putin, povratak KGB-a, metaforički :)

Edited by Bata Životinja
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

fenomenalan film, ovaj lik desno na slici je totalni ludak, i ne samo u tom filmu

Nažalost, smrdljivi Englezi čoveku nikad ne dadoše glavu ulogu, sem ovde i u How to get ahead in advertasing

 

al džaba, Šiptar i u sporednim ulogama dominira

 

-------------------

 

Elem, usput ću da nahvalim, prehvalim, preporučim

 

Conversation piece iliti

Gruppo di famiglia in un interno

http://www.imdb.com/title/tt0071585

 

Lukino Viskonti snima fenomenalan film. Bertolučijevi Sanjari su neka daleka slinostefanovićevska kopija ovog remek dela, koja nije ni do kolena Viskontijevom filmu. Budući da mu je ovo pretposlednji film, već zaokružuje životni opus, dosta tema koje je ranije obrađivao se pojavljuju ponovo i ovde ih završava. Ne morate gledati prethodne filmove da bi shvatili ovaj, ali svakako je ugođaj potpuniji. Ja sam uživao u ovome isto koliko i nekad u Withnail and I, u neku ruku čak imaju i slične poruke.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Conversation piece iliti

Gruppo di famiglia in un interno

http://www.imdb.com/title/tt0071585

 

Lukino Viskonti snima fenomenalan film. Bertolučijevi Sanjari su neka daleka slinostefanovićevska kopija ovog remek dela, koja nije ni do kolena Viskontijevom filmu. Budući da mu je ovo pretposlednji film, već zaokružuje životni opus, dosta tema koje je ranije obrađivao se pojavljuju ponovo i ovde ih završava. Ne morate gledati prethodne filmove da bi shvatili ovaj, ali svakako je ugođaj potpuniji. Ja sam uživao u ovome isto koliko i nekad u Withnail and I, u neku ruku čak imaju i slične poruke.

 

Bato,kakav je "Stranac" od Viskontija? Vredi li, ili da se posvetim nekim drugim njegovim filmovima?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

meni je Stranac odličan, kome se sviđa Kamijev roman ovo je u stvari čista ekranizacija, nema nikakvog improvizovanja, koliko se sećam. Stranac i Conversation Piece deluju moderno i dalje, nisu što bi se reklo ''ostarili''

 

što se ostalih filmova tiče, preskoči The Damned, to mi je baš bezveze bilo

 

ali svi ti epici Viskontijevi su lutrija, svakome se dopadne neki drugi

 

Roko i njegova braća i Leopard su moj izbor, dobro pogledaj IMDB stranicu da li je to baš ono što te zanima

Share this post


Link to post
Share on other sites

2014TheInbetweeners2_Oz_Press_040714.jpg

 

Obozavao sam seriju, prvi film je bio dobar, ovaj nastavlja u duhu serije, ima odlicnih fora, preporuka ko nije gledao.

 

Hoho, ja mislio ja jedini koji je gledao film i seriju, skinuo sam drugi deo HD rip nadam se da su slika i zvuk dobri posto uglavnom samo skidam bluray.

 

Jedva cekam da ga pogledam, obozavam ih

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isto :D Sasvim zadovoljavajuci, i ja sam skinuo taj rip a gledao na widescreen monitoru, sve je super, jedini problem je sto ne postoji nikakav titl (na engleskom/ srpskom) ili barem ja nisam nasao, pa moras na sluh, i onda bude malo jebeno u par trenutaka da se svaka rec skapira :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace, gledao ovih dana najnoviji X Men, kao i A Million Ways To Die In The West. X Men mi je sasvim zadovoljavajuci bio, mozda i najbolji u seriji. A Million Ways - ima sjajnih momenata (par epohalnih refrenci i gostujucih zvezda), Nila Patrika Herisa i Lajama Nisona, kao i Sarliz Teron iz koje ne bih vadio kurac, mada ima i poprilicno tojlet humora, ali sve u svemu dopao mi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

modovi pomoc

 

kako da blokiram postove bate zivotinje na svim temama na forumu osim na ovoj

 

poz

 

Napravio sam ja extenziju za Chrome, ako hoces poslacu ti je, blokira samo njega, tj brise njegove postove. Uradicu kasnije da mozes da uneses na kojoj temi da ga ne brise, za sada radi samo za ceo forum, svuda brise njegove komentare :haha:

  • Upvote 16

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, dobra fora, nešto u fazonu

 

$$("[hovercard-id='1248']").each(function (el) { el.up(2).remove(); });

 

Može i ovo gore da se stavi u Tampermonkey (Chrome) / Greasemonkey (ff) ekstenziju pa će da se brišu svi postovi, a za temu treba samo malo modifikovati :)

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...