Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

pa nista poenta je kako su ljudi zlocesti i kako treba da se popravimo i budemo empaticniji i kako pod suncem ima mesta za sve i za elefantiste i za itijeve i za škote. lepse je kad je lepo holivudska bljuzgavica.

 

jedino nema mesta za neprijatelje covecanstva. jer vidis da je covecanstvo pokazalo vise saosecanja onda bi skontali bodi snecer zaveru i sprecili our impending doom.

 

neko bi pitao skarlet: "ej nesto si cudna, da nisi ti vanzemaljac-replikant" ona bi rekla "dje me nadje, ej samo da znas ja nemam picku". onda bi se nezno mazili, mozda bi lik dobio bloudzab posto skarlet valjda ima oral cavity. znaci film o oralnom seksu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

da je covecanstvo pokazalo vise saosecanja onda bi skontali bodi snecer zaveru i sprecili our impending doom.

 

 

pa šumar je rešio stvar :)

 

bez saosećanja, naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa nije resio zato sto je ostao overseer a ako postoji overseer onda postoje i drugi dronovi kao ona. mislim nagadjam, ali tako mi deluje - da film hintuje na mini invaziju.

 

cinjenica da izmedju nje i sefa ne postoji komunikacija te cak stavise izgleda kao da ona nije svesna svoje uloge mi izgleda kao da je ona samo instrument, oruzje. to mi dodatno feeds into gorereceno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja upravo zavrsavam film ostalo mi jos oko pola sata morao sam ovde doci da napisem da je film nevidjeno sranje i da jedva cekam da se zavrsi da ga obrisem.

 

Ovaj film je 10 u glavu u odnosu na Under The Skin

 

 

http://youtu.be/Q1ertVYn750

Edited by Captain Spaulding

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jodo je bio aktuealan u svojem vremenu kada je stvarao. Mada ako cemo iskreno bolje mu lezi da bude strip scenarista i pisac.

Nisam odgledao novi film, ali bice valjda prilike kada iscuri...

 

 

Odgledao i ovaj dugo ocekivani nastavak. Na ovo je trebao da lici Only God Forgives, da je Refn imao jaja da snimi nesto slicno, amo bez onih dosadnih art house momenata.

Ne verujem da ce se pojaviti film sa boljom borbenom koreografijom od ovog u tekucoj godini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

dobro, ali ima baš dosta golišave Skarlet, nemoj da si obeshrabren :)

 

da budemo pošteni, mnogo je tečniji film Under the skin, Rainbow je baš smorio u nekim delovima da je to neverovatno

 

ovo nije toliok da smara koliko je prosto besmisleno kad sabereš na kraju

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro, ali ima baš dosta golišave Skarlet, nemoj da si obeshrabren :)

 

da budemo pošteni, mnogo je tečniji film Under the skin, Rainbow je baš smorio u nekim delovima da je to neverovatno

 

ovo nije toliok da smara koliko je prosto besmisleno kad sabereš na kraju

 

Ako ti je gola Skarlet sorc i brus onda da, ako je potpuno gola onda ne (posto je toga ima samo u 5 sekundi filma u jednoj sceni)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

rekoh golišava, a bre i na početku i kasnije u toku filma je gola, dakle najmanje 2 scene, mojne da zaebavaš

 

i koliko bi ti, jedno 5 min da se prsi dok ga ne baciš u nesves, pa za to služi pause button

 

Jao što nas zavlači Šiptar, zamalo da se zajebem da odgledam :haha:

 

a što je najgore, Skarlet je totalno strejt u filmu, boles'

 

najgore muvanje ikad, pa šta je sve mogla da radi a ona vozi kombi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

pogledao TRACKS

 

ok filmić, zanimljiva autobiografska avantura, mada ne mogu u suštini reći ništa preterano dobro, ali niti loše

 

koga smaraju kamile i pustinja svakako neka ni ne počinje da gleda

 

drago mi je bar da junakinja nije ispala hipsterka, ali nažalost nije to otišlo dovoljno duboko da bi ovaj film ostao upamćen

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni taj Jodorovski niš' posebno

 

Meni je Santa Sangre mozda i najbolji film ikad,ostali su ok ali negde previse nenormalni a bez dobrog razloga,smisla i poente,cuo sam da snima novi film ali nisam znao da je izasao,tako da hvala na informaciji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...