Jump to content

Filmovi - preporuke


C.A_R.I.A.

Recommended Posts

Pre sat i po bio na tv-u "Ponocni kauboj" sa Dzon Travoltom! Star film ali odlican !!! Prikazuje kakve

zene mogu da budu gluperde i da uniste sve zbog jednog miga! Mislim, mogu i muskarci, al' to nije tema filma

(ovo cisto onako, da se ne ljute feministkinje :-) !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre sat i po bio na tv-u "Ponocni kauboj" sa Dzon Travoltom! Star film ali odlican !!! Prikazuje kakve

zene mogu da budu gluperde i da uniste sve zbog jednog miga! Mislim, mogu i muskarci, al' to nije tema filma

(ovo cisto onako, da se ne ljute feministkinje :-) !!!

ah, Debra Winger… :bigblue: sjajan film. pogledah ga sinoc po ko zna koji put…

 

inace, bacih pogled i na Babel, i moram priznati da me je emocija koju nosi film ostavila bez daha. posle Amores Perros i 21 Grams ocekivah grubu reciklazu i besomucno eksploatisanje starih tema, te se prijatno iznenadih kad shvatih da sam u tome pogresio. istina, (kobna) povezanost medju ljudima se provlaci i kroz ovaj film (uostalom, u pitanju je trilogija) ali u sasvim novom svetlu, preko kulturnih razlika i nesposobnosti u komunikaciji. meni licno je veoma stalo do toga da sustinu filma dosledno nosi i reprezentuje njegov naziv, kao i to da ta sustina najjace zasija na samom kraju filma. rekao bih da je bas to slucaj sa Babel-om.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crank........ ijaoooo, kako razocaravajuci KRAJ :( ijao, sto kupih DVD uopste.......

film savrsen, jurnjava, pucnjava, tuca, jebacina, sve po redu, i na kraju zasrase tesko.

 

vracam se na transportera, ovo me govno ne zanima vise. :udri:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgledah "House On Haunted Hill", originalnu verziju iz 1959. Rimejk sam gledao vise puta, i nije mi bio nista special, ali u odnosu na ovaj original, verzija iz '99e je chist shit holivudski! Original ima i misterije i horora, nista prenabudzeno, al opet veoma efikasno! + genijalni Vincent Price! Don't you just like that cool voice of his B)

 

Skeleton-as himself :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel ima neko Twin Peaks serije u divx formatu a da nisu Tv Rip?

Imam. :da: I Fire Walk With Me, of course. Jedino nemam engleske titlove za svaku epizodu. :(

 

Gledao sam prekjuče Mulholland Dr, sjajan je! Sutra se bacam na Blue Velvet - konačno sam našao osobu koja hoće da gleda lude filmove sa mnom. :bigblue: Nakon Lyncha, bacam se na kolekciju od 110 filmova koju sam upravo napravio, samo ih treba skinuti. :)

 

The day the earth stood still - odusevio sam se! Jedan od najboljih filmova ever!

:pivopije: Ne sećam se da sam gledao bolju kritiku ljudskog društva...

 

Ako nisi, obavezno gledaj i Enemy Mine (verovatno je pominjan više puta na temi).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...