Jump to content

Православље


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Bogdane ne brini se pre neki vikend bila sam.na svadbi ortak se ozenio kineskinjom. Vencanje je bolo crkveno pa su I kuma I ona morale da se krste 2:0 za SPC. Anyway prosto je cool kako Kineze religija ne limitira...

Pa tako i treba hvala Bogu , pa pazi kad je Kinezima logicno Pravoslavlje a ovim nasim sto glume nesto nije .
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa jesi li ti to uradio

 

Sta, krstio se satanistićki kofom ladne vode? Ne smem, 'ladno

 

Bogdane ne brini se pre neki vikend bila sam.na svadbi ortak se ozenio kineskinjom. Vencanje je bolo crkveno pa su I kuma I ona morale da se krste 2:0 za SPC. Anyway prosto je cool kako Kineze religija ne limitira...

Pa tako i treba hvala Bogu , pa pazi kad je Kinezima logicno Pravoslavlje a ovim nasim sto glume nesto nije .

 

Naravno da im je pravoslavlje logicno, u fazonu 'ajde krstite nas, da zavrsimo s tim, pa da sednemo da jedemo i pijemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta, krstio se satanistićki kofom ladne vode? Ne smem, 'ladno

 

 

 

 

Naravno da im je pravoslavlje logicno, u fazonu 'ajde krstite nas, da zavrsimo s tim, pa da sednemo da jedemo i pijemo

pa dal ti stvarno mislis da je neko onako iz cistog mira pristao da se krsti , da nema ni 2 grama mozga da razmisli sta taj cin predstavlja ? Nisu ljudi bas toliko naivni
  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogdane ne brini se pre neki vikend bila sam.na svadbi ortak se ozenio kineskinjom. Vencanje je bolo crkveno pa su I kuma I ona morale da se krste 2:0 za SPC. Anyway prosto je cool kako Kineze religija ne limitira...

 

Jeli, jel se ti zoves Hristina ili je to Zen ? stalno vas brkam

jedino ako je totalno retardirana

 

Zato sto jede samo pirinac, bez belog mesa, pa mozak nema dobar izvor proteina da se razvije i hipertrofira.

 

To mu vec dodje diskriminacija

 

Treba da se diskriminisu ne-pravoslavni kinezi jer su oni tajni agenti koji su poslati da se infiltriraju na vitalne funkcije naseg drustva.

 

Videces kad krene kineski nacionalizam da se siri sa epicentrom u srbiji

 

Lepo kazu:

 

W30pQXg.png

 

+ Evo za vas pravoslavno nastrojene jedan bogougodan vid anaerobne fizicke aktivnosti, Jare pozabavi se malo, mozda se spoznas u ovome

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

k'o da Kineskinju boli kurac da li će da se krsti ili ne, ubola je premiju time što je došla ovde i udala se

Brate nas lik je ubo premiju jer oboje ziive I rade u Kini. Inace njihov stav prema relogiji je sledeci: prvo udju u jedan hram, pa u drugi itd. Znaci da li je hram taoisticki ili budisticki ili konfucijanski njima je abitno. Kao I da li je pravoslavlje ili katolicizam u pitanju znaci nema limitacija, njima je bog bog koji god da je, to je ono sto mi se svidja... nema hype-a moj bog je bolji od tvog I sl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate nas lik je ubo premiju jer oboje ziive I rade u Kini. Inace njihov stav prema relogiji je sledeci: prvo udju u jedan hram, pa u drugi itd. Znaci da li je hram taoisticki ili budisticki ili konfucijanski njima je abitno. Kao I da li je pravoslavlje ili katolicizam u pitanju znaci nema limitacija, njima je bog bog koji god da je, to je ono sto mi se svidja... nema hype-a moj bog je bolji od tvog I sl.

 

Онда твоји пријатељи баш и нису при здравој памети, која онда јебена поента венчати се у православној цркви ?

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онда твоји пријатељи баш и нису при здравој памети, која онда јебена поента венчати се у православној цркви ?

recimo mladozenja ili mlada zeli bas u crkvi da se venca, pa mladozenja/mlada iz ljubavi prema dragom/dragoj se krsti na brzaka, da joj ispuni zelju

 

 

njima to zanimljivo, ko kad se uclanis u neku grupu na fejsu, za njih je to mlada religijica. :haha: na dalekom istoku poimanje religije nije isto kao ovde, vise je filozofsko, a ovde je to pitanje zivota i smrti kod nekih.pogotovo onih turbovernika.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato sto to prijatelju zmaci da se venca sa zenom koju voli u crkvi... e sad u tome je fazon sto je njoj to nebitno, a njemu znaci. Ako je crkvi to ok zalite se njima. Meni se je super sto ljudi nisu limitirani tim pitanjem I sto imaju sirine, onaj ko voli taj nosi boga u srcu a ne onaj ko kritikuje I osudjuje ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

recimo mladozenja ili mlada zeli bas u crkvi da se venca, pa mladozenja/mlada iz ljubavi prema dragom/dragoj se krsti na brzaka, da joj ispuni zelju

 

 

njima to zanimljivo, ko kad se uclanis u neku grupu na fejsu, za njih je to mlada religijica. :haha: na dalekom istoku poimanje religije nije isto kao ovde, vise je filozofsko, a ovde je to pitanje zivota i smrti kod nekih.pogotovo onih turbovernika.

 

pa pazi, ako sam dobro razumeo iz posta, mlada - china will grow larger( no h8 ) je pristupila pravoslavnoj veri zbog mladozenje, jel ? A Melinda navodi da oboje imaju isto siroko shvatanje religije. E sad to meni nema smisla , ako su oboje vec toliko "open minded" cemu onda pristupanje svetoj tajni braka bas u pravoslavnoj crkvi , jedino to sto ti kazes da im je zanimljivo, ali to po meni nije bas korektno :mrgreen:

 

 

onaj ko voli taj nosi boga u srcu a ne onaj ko kritikuje I osudjuje ;-)

 

Apsolutno tacno ! :pivopije:

Edited by PajatheTrut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto je Sale 83... gore naveo oni prema veri imaju filozofski odnos, samim tim njihovi startni religjski koncepti nisu dogmatski i nema rigidnosti. A kada prihvate religiju oni ce postvati nacela tipa 10 zapovesti i 7 smrtnih grehova zivece i postovace te principe a ako imaju potrebe da se pomole bogu to ce uraditi u bilo kom hramu.

 

Kontam da ce upravo zbog takvog stava prema religiji i da osvoje svet iako su ga ekonomski vec pokorili :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dal ti stvarno mislis da je neko onako iz cistog mira pristao da se krsti , da nema ni 2 grama mozga da razmisli sta taj cin predstavlja ? Nisu ljudi bas toliko naivni

 

hahahahahahahahahah

 

da, ljudi se u Srbiji krste isključivo iz ontoloških razloga

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...