Jump to content

Православље


Guest 10 dinara

Recommended Posts

@bogomdan

Dozvolila je zato sto ne osudjuje ovakve stvari.Gura ih pod tepih.Poremeceni manijak kao sto je ovaj ludak treba biti u najgorem slucaju iza resetaka,a ne da nam on drzi propovedi o dobroti.

 

A ti si hriscanin koliko je Kuruz grobar.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan sveštenik što i danas dobro sarađuje sa patrijaršijom, mi reče da u SPC postoji jak pederski lobi, a za Kačavendu se odavno znalo da je nastran, al niko se ništo nije cimao oko toga. Pomenuo mi je još 2 imena, ja sam zapamtio samo Irineja Bulovića. Sve ovo je (citiram njega) iz Ustava ( ili pravilnika kako se već zove) SPC-a, gde su episkopi praktično Bogovi na zemlji i ne može im niko ništa. Taj Ustav je još i imao smisla za vreme komunista, ali je danas potpuno prevaziđen, i opasan kada se pojave nastrani tipovi među visokim sveštenstvom.

 

Ali mi je isto tako napomenuo da SPC najviše ogrešila o episkopa Artemija, ono što su tom čoveku učinili je prava sramota. I sa tim se od srca slažem.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sto bih ja onda takvu stoku uopste postovao?Taj je sa svojom verom i kredibilitetom zavrsio kad je prvu tudju kurcinu pogladio.Ne bi sebi dozvolio ni da mi kalja vazduh u blizini a kamoli da mi takav kenja o duhovnosti i veri.I sa tim majmunom ja treba da udjem u cekvu?Moze al da cisti noge u ulju na ulazu.

 

za to sto su "bogovi" za to su krivi iskljucivo drzava koja je dopustila da se crkva ovoliko mesa u zivot kao i oni vernici,koji se ponasaju ko zene kad ih izlema muz/decko...neka, ipak me voli, nije namerno, jao ubice me ako pisnem, ne smem da prijavim,bog ce me kazni...supickumaterinu, spalio bi ga u sred crkve tako nakaznog da mi se zameri.Bog na zemlji aus moj kurac, on je sluga boziji i kao takav treba da se ponasa i pred njim i pred drugima.Samo takvi zasluzuju postovanje, ova ostala goveda treba proterati.Jebo 'vaku estrada crkvu, to treba opet zabraniti, tad se i postovala kako treba.

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan sveštenik što i danas dobro sarađuje sa patrijaršijom, mi reče da u SPC postoji jak pederski lobi, a za Kačavendu se odavno znalo da je nastran, al niko se ništo nije cimao oko toga. Pomenuo mi je još 2 imena, ja sam zapamtio samo Irineja Bulovića. Sve ovo je (citiram njega) iz Ustava ( ili pravilnika kako se već zove) SPC-a, gde su episkopi praktično Bogovi na zemlji i ne može im niko ništa. Taj Ustav je još i imao smisla za vreme komunista, ali je danas potpuno prevaziđen, i opasan kada se pojave nastrani tipovi među visokim sveštenstvom.

 

Ali mi je isto tako napomenuo da SPC najviše ogrešila o episkopa Artemija, ono što su tom čoveku učinili je prava sramota. I sa tim se od srca slažem.

 

Cula sam slicnu pricu kao i ti, pri cemu je dosta njih iz redova db-a infiltriranih... cilj im je da preko "verskih motiva"dodju do odredjenih ljudi na visokim pozicijama, koji ce im se ispovedati, i eto ti izvora informacija... ma gade mi se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sto bih ja onda takvu stoku uopste postovao?Taj je sa svojom verom i kredibilitetom zavrsio kad je prvu tudju kurcinu pogladio.Ne bi sebi dozvolio ni da mi kalja vazduh u blizini a kamoli da mi takav kenja o duhovnosti i veri.I sa tim majmunom ja treba da udjem u cekvu?Moze al da cisti noge u ulju na ulazu.

 

za to sto su "bogovi" za to su krivi iskljucivo drzava koja je dopustila da se crkva ovoliko mesa u zivot kao i oni vernici,koji se ponasaju ko zene kad ih izlema muz/decko...neka, ipak me voli, nije namerno, jao ubice me ako pisnem, ne smem da prijavim,bog ce me kazni...supickumaterinu, spalio bi ga u sred crkve tako nakaznog da mi se zameri.Bog na zemlji aus moj kurac, on je sluga boziji i kao takav treba da se ponasa i pred njim i pred drugima.Samo takvi zasluzuju postovanje, ova ostala goveda treba proterati.Jebo 'vaku estrada crkvu, to treba opet zabraniti, tad se i postovala kako treba.

 

Svaka ti je zlatna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koje sluzbe rodjo? Svakako da je reponja uticao na njega. Kao i na sve sodomite.

Uprava drzavne bezbednosti npr , jer je izmedju ostalog bio njihov covek .

 

@bogomdan

Dozvolila je zato sto ne osudjuje ovakve stvari.Gura ih pod tepih.Poremeceni manijak kao sto je ovaj ludak treba biti u najgorem slucaju iza resetaka,a ne da nam on drzi propovedi o dobroti.

 

A ti si hriscanin koliko je Kuruz grobar.

Neke od Crkvenih velikodostojnika su javno osudjivali Kacavendino ponasanje na saborima npr Episkop Grigorije . To sto je veliki deo Crkve pod uticajem raznih neHriscanskih rabota ne govori mnogo o Hriscanstvu kao veri vec o ljudima i onom u sta su se pretvorili .

A to koliki sam ja Hriscanin ce se pokazati na strasnom sudu , tvoj sud mi nije nimalo merodavan , a da uzvratim na konstataciju da sam ja Hriscanin kao sto je Kuruz grobar ti si Muskarac isto kao i Dvanaestogodisnja devojcica otprilike si tako fizicki razvijen :D

 

Svi su oni otisli daleko od puta patrijarha Pavla. Ja sam cuo da je Artemije americki covek,da je radio po nalogu,od coveka koji ga je licno znao.

Ti si cuo ? Nemoj srati molim te . TI imas veze u obavestajnim sluzbama a radis u pogonu za reciklazu otpada i najdalje gde odes je neka blek metal svirka .

 

I sto bih ja onda takvu stoku uopste postovao?Taj je sa svojom verom i kredibilitetom zavrsio kad je prvu tudju kurcinu pogladio.Ne bi sebi dozvolio ni da mi kalja vazduh u blizini a kamoli da mi takav kenja o duhovnosti i veri.I sa tim majmunom ja treba da udjem u cekvu?Moze al da cisti noge u ulju na ulazu.

 

za to sto su "bogovi" za to su krivi iskljucivo drzava koja je dopustila da se crkva ovoliko mesa u zivot kao i oni vernici,koji se ponasaju ko zene kad ih izlema muz/decko...neka, ipak me voli, nije namerno, jao ubice me ako pisnem, ne smem da prijavim,bog ce me kazni...supickumaterinu, spalio bi ga u sred crkve tako nakaznog da mi se zameri.Bog na zemlji aus moj kurac, on je sluga boziji i kao takav treba da se ponasa i pred njim i pred drugima.Samo takvi zasluzuju postovanje, ova ostala goveda treba proterati.Jebo 'vaku estrada crkvu, to treba opet zabraniti, tad se i postovala kako treba.

Ko ti trazi da ga postujes ? Ima normalnih Religioznih ljudi za postovanje , i pre i sada . To sto je kukolj nejestiv ne treba pisati po Psenici od koje hleb dobijas . A to kako se neki vernici ponasaju ja se sigurno ne ponasam . Slazem se da ova Crkva u ovakvom obliku vise steti sama sebi nego bilo ko sa strane , a tada kada je bila zabranjena tad se vecina ovih stoka i infiltrirala u njene redove .
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bata Životinja

o čemu vi, niko još nije potvrdio da je ono sa snimka Kačavenda

 

koristite tu neke informacije iz žute štampe i reko mi jedan sveštenik priče

 

nemate nijedan neoborivi dokaz da je ovaj gej, sem ako Sretu nije jebo

 

srbska posla

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uprava drzavne bezbednosti npr , jer je izmedju ostalog bio njihov covek .

 

Neke od Crkvenih velikodostojnika su javno osudjivali Kacavendino ponasanje na saborima npr Episkop Grigorije . To sto je veliki deo Crkve pod uticajem raznih neHriscanskih rabota ne govori mnogo o Hriscanstvu kao veri vec o ljudima i onom u sta su se pretvorili .

A to koliki sam ja Hriscanin ce se pokazati na strasnom sudu , tvoj sud mi nije nimalo merodavan , a da uzvratim na konstataciju da sam ja Hriscanin kao sto je Kuruz grobar ti si Muskarac isto kao i Dvanaestogodisnja devojcica otprilike si tako fizicki razvijen :D

 

Ne govori to nista o ljudima,vec o crkvi kao instituciji i njenon nenormalnom sistemu vrednovanja.

Hriscanin koji drzi u potpisu onakvu poslednju recenicu je hriscanin koliko sam i ja.A ja nisam hriscanin,

Ti si nekada video 12-ogodisnju curicu od 207cm i 106kg koja jebe bolje picke od tebe?

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne govori to nista o ljudima,vec o crkvi kao instituciji i njenon nenormalnom sistemu vrednovanja.

Hriscanin koji drzi u potpisu onakvu poslednju recenicu je hriscanin koliko sam i ja.A ja nisam hriscanin,

Ti si nekada video 12-ogodisnju curicu od 207cm i 106kg koja jebe bolje picke od tebe?

Pa taj sistem su uveli ljudi koji sudeluju u sistemu Same Crkve , a najvise takvih se nakotilo u zadnjih 50 godina u njenim redovima , nije tako bilo uvek , a dace Bog nece biti jos dugo .

 

Ja sam tu recenicu iz svog potpisa vise puta racionalno objasnjavao cenjenim clanovima ovog foruma , nemam nameru da se ponavljam .

 

Jesam zove se Lemmy sixx na yumetalu :haha: . Da , jebes Desanku Shakic i Levicu Rukic :haha:

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.vestinet.rs/aktuelno/na-danasnji-dan-pre-1-veka-roden-je-patrijarh-pavle-evo-kako-je-govorio

 

 

Danas je Usekovanje Glave Svetog Jovana Krstitelja , dan kada je stradao veliki prorok Jovan Krstitelj . Danas se propisuje strogi post , a u raznim krajevima Srbije danas se po obicaju beru lekovite biljke , 213189.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogla bi dobra dijagnoza da se napiše na osnovu tog teksta.

 

Ipak, ovaj deo je posebno iritantan:

 

Ми, Срби, морамо прво бити хришћани, па онда Срби, јер, у обрнутом случају, нисмо Срби већ марва.

 

Tužan je i jadan narod kome karakter leži u religiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...