Jump to content

Православље


Guest 10 dinara

Recommended Posts

Ako je istina zaista ovo sto pricate za Vladiku onda ce mu biti sudjeno sigurno ...Samo ne od Strane vas . A da vas ja nesto pitam sta ako se dokaze da je ovo sve bila namestaljka ? Sta cemo onda da radimo ?

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije moje da opravdavam niti da ne opravdavam rad crkvenih velikodostojnika ..Ima neko visi ko njima komanduje ili mislis da su svi komplet Ceo Sinod da su svi manijaci poremeceni ?

Edited by bo88gdan
  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je istina zaista ovo sto pricate za Vladiku onda ce mu biti sudjeno sigurno ...Samo ne od Strane vas . A da vas ja nesto pitam sta ako se dokaze da je ovo sve bila namestaljka ? Sta cemo onda da radimo ?

 

 

Ako je namestaljka onda ce nam biti sudjeno sigurno...samo ne od Strane vas...a ako je istina ima da odgovara i on i njemu slicni i na ovom i na onom svetu.

 

Ima neko visi ko njima komanduje ili mislis da su svi komplet Ceo Sinod da su svi manijaci poremeceni ?

ajmo tako sve pedofile, silovatelje, ubice i psihopate da pustimo na slobodu jer ima neko visi ko njima komanduje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

bivši dekan Pravnog se stvarno može porediti sa Bogom

 

Jel ti to poklonio diplomu da branis ove tvoje krimose od navijaca ?

Jebem te u usta licemerna,vucaras se sa dilerima droge i kriminalcima po utakmicama,i ti si neki pravnik.

Ubise Tatona ni krivog ni duznog,stoka.

 

Al ja sam pravoslavac,pa cu ti oprostiti. :D

  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Takva nam je omladina danas. Bahati i misle da nema boga tj. da su oni mali bogovi. Srace i pisace oni tanko kada dodje sud gospodnji.

  • Upvote 1
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...