Jump to content

Православље


Guest 10 dinara

Recommended Posts

ja bio prva generacija koja je u gimnaziji birala između ta dva sranja davne 2002, izabrao veronauku radi opšteg znanja :hellno:

 

нормално, исто то

нећу ваљда да слушам оне бљувотине на грађанском

 

naš profesor je baš bio teolog, ne pop.

 

видео сам недавно моћног Илију, ништа се није променио

Share this post


Link to post
Share on other sites

znaš da se pre koju godinu potukao sa Lisicom u zbornici? :haha:

 

:rockdevil: :rockdevil:

нисам знао то

 

Чуо сам да је Лисица истеран пре неколико година. Манијак, стално је загледао девојке и јео онај огавни сендвич са туњевином.

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokačili se oko religije tad, Ilija držao svoju stranu a ovaj citirao Ničea, kako je bog mrtav i tako to, i na kraju toliko ispizdeli da su se bacili jedan na drugog nasred zbornice :haha: očevici kažu da je Lisica vikao nešto u fazonu "NEKA TI TVOJ BOG POMOGNE SAD" :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ма Лисица дегенерик

 

 

ја сам Илију стално питао: "А је л' Ви стваааааааааааааарно мислите да не постоји више ништа живо у целом космосу?"

сви металци су ишли на веронауку, осим Менсона

Edited by Underkuruz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Menson xD

 

pa ne mislim da je uslov nego ono, naši popovi valjda mogu da se ožene samo pre nego što postanu popovi, posle ne smeju

no, no. brak jeste uslov da se postane pop :smile:

 

a mi smo na veronauci uglavnom pričali o nekim optšim stvarima u vezi sa religijom i predanjima.

 

Ne mogu da verujem da nisi znao :P

 

Nema popa bez popadije :obrv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene su roditelji pustali da biram izmedju veronauke i gradjanskog, oni su naravno bili za to da treba veronauka, da bi više naučio o bogu, duhovnosti, crkvi i spokoju, ali ja sam bio fuck the church i izabrao gradjanski. Ali svejedno sam uvek išao iz jedne učionice u drugu da vidim šta rade tamo na veronauci, i bilo je svugde isto. Svako radi šta hoće i priča sa profesorom o nekim opštim dogadjanjima i utakmicama. Danas se ni nesećam ni profesora, ni predmeta, ni kolko je trajalo... sve u svemu beznačajno, samo je bilo oduzimanje vremena.

Edited by Lunar

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je samo jedan od milion primera kako religija zaglupljuje i tera u fanatizam. mozda nivo iznad (ispod?) sixstepsa, ali mehanizam je isti. ;-)

ekstermi gluposti koje izaziva religijski (i bilo kakav drugi) misticizam se najbolje vide u teorijama zavera (svi ih imaju), mastovitog tumacenja simbola, fantaziranja na temu istorije, izigravanja zrtve i prevednika i slicno. svi vrte iste price...

 

mali je korak od ovih gluposti do jovana deretica i ljubise trgovcevica ...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

па оваквим аналитичарима и псевдонаучницима опсједнутим тајним друштвима, илуминатима и новим свјетским поретком мислим да осим фантазерства не можемо приписати ништа друго.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А цениш да то није истина да не постоје тајна друштва ,да не постоје демонима опседнути људи који се баве окултизмом ? Да нисмо посрнули можда највише од постања ?

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ti si prvi meni rekao u jednom razgovoru da masoni nemaju uticaj kakav se misli da imaju na svet.

Da su ljudi ogrezli zlom i da ne kroji kapu nebesku,to vec ima od postanka,uvek je necastivi prste uvija u ovdasnji svet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нисам рекао да Масони немају утицај на свет рекао сам да једно тајно друштво не контролише само цео свет као што лаици замишљају .

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...