Jump to content

Helloween


  

74 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Generalno - meni se ovo skoro uopšte ne dopada... jes da su sve semplovi od po pola minuta i lošeg su kvaliteta, ali dovoljno da se aranžman čuje, jbg... Za sad su mi "Eagle fly free", "I want out" i "Fallen to pieces" najviše upropaštene, dok su "Forever and One" i "A tale that wasn't right" jedine koje kao mogu da prođu. Ja od ovog albuma nisam ni želeo baš mnogo da očekujem baš da se ne bih razočraro mnogo, ali ovo... Aj što su promenili aranžmane, malo experimentisali i tako to, ali čemu oni gospel/pop vokali na pojedinim pesmama... :confused: ne znam, deluje mi poprilično bzvz ovako "na prvu loptu".

Ali u svakom slučaju hvala za link :pivopije: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubedjen sam da bi Morrissey snimio brutalniju obradu "Future World" nego sto su je oni ovde odsvirali.

:mhihi: Meni je zao sto posle onakve genijalstine od Gambling With The Devil ide ovo... Valjda ce sto pre da krenu da snimaju novi album, da se iskupe. Nece biti turneje za ovaj album, na srecu :rockdevil:

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

:mhihi: Meni je zao sto posle onakve genijalstine od Gambling With The Devil ide ovo... Valjda ce sto pre da krenu da snimaju novi album, da se iskupe. Nece biti turneje za ovaj album, na srecu :rockdevil:

+1

Mada ja ovo ni ne gledam kao novi album, jbg, ovo je kompilacija samo sa "malo" izmenjenim aranžmanima... Zaista se nadam da će sledeći studijski album biti u rangu GWTD ili bar približan.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=-gGWv7L3tM4

 

http://www.youtube.com/watch?v=Wso98REeDlg

 

Jebeno uzasno. Zivo me zanima kome je iz benda palo na pamet da predlozi snimanje ovog uzasa.

 

Jel'te ljudi, sta je ovo?

Nemoguce bre da je ovo Helloween, kakva je ovo glupost...

Kakve su ovo gay pesme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaaaaaaaauuuu jebem ti.... sad sam tek preslušao ove dve pesme i utisak mi je još i gori nego kad sam poslušao semplove za ceo album. Pa jbt ovo ko da je pravljano za obdanište neko, Eagle fly free bi gore zvučao jedino da dodaju malo trube i 'armonike i da ga recimo Keba otpeva... I dalje ja kapiram da su oni hteli malo da se zezaju, eksperimentišu sa pesma ili šta već, ali da je ovo pismeni zadatak, dobili bi 1 uz obrazloženje "Promašena tema". Čini se da će baš da iznevere fanove ovime, posebno posle onako pompeznih najava oko tog 25th Anniviersary albuma...

 

Da nisu oni pustili da procure ove zajebantske verzije kako bi nas obradovali onim što će zaista da bude rođendanski album :zuba:?

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije zajebancija sigurno...Nazalost. Inace, bice i digipack sa bonus pesmom (koliko sam shvatio sa foruma benda, u pitanju je Why? (i nju su morali :icon_ne: )), i dokumentarac sa snimanja albuma. Jedva cekam da vidim to snimanje...

Eeee do qrca baš, morala je i Why da strada... Da, i mene živo zanima kako je izgledalo to snimanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo poslusah ova dva klipa, pokusavam da budem sto mirniji... Nije da su me iznervirali, nije da su mi se svideli, da su opustajuci jesu, da su losije verzije kraljevskih originala, to svakako jesu.

Rerecord starog materijala sa Derisom je nesto sto su fanovi trazili i sto je bas dobra ideja za 25ogodisnjicu benda, al' kap'ram da su se malo usrali od ideje da snime taj isti materijal opet, pre svega zbog poredjenja Ders-Kiske, ovako su materijal ucinili skoro pa neprepoznatljivim, te se ogradili od maltene bilokakvog poredjenja tog tipa, ali po cenu necega sto ce, cini se, biti uzasno lose izdanje.

 

Ne znam... Cekam da iscuri celokupan paket, pa da ga procenjujem, ovako mozemo samo da lupamo...ali cini mi se da ovo nece ni izbliza biti dobra stvar kao sto je bio "Past In Different Ways".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustih Eagle... i :udri: Ako je i ostalo tako onda bolje da se raziđu nego da naprave takav album za 25ti rođendan... Ja sam openminded i volim i drugu muziku pored metala itd... ali ono mi deluje jadno po svakom kriterijumu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je po pederluku zajebao i onaj Kiskijev period pre nego sto ga izbacise iz benda. Ali, ali, ako ovo nije fake, nije mi jasno kako su mogli ovo sebi da dopuste. Zajebi poredjenja i ostalo, i potpuni mentol bi video da ce ih ovo sjebati... Stvarno strasno. A taman pomislio da ce ih Deris vratiti na tron.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustih Eagle... i :udri: Ako je i ostalo tako onda bolje da se raziđu nego da naprave takav album za 25ti rođendan... Ja sam openminded i volim i drugu muziku pored metala itd... ali ono mi deluje jadno po svakom kriterijumu.

Ja bih se uplašio da su napravili album sa novim pesmama a da je u ovom stilu. Al pošto su samo prearanžirali stare, verujem da će sledeći album sa novim pesmama biti daleko bolji, kao što rekoh, nadam se nečemu u rangu sa GWTD ili bar približno, jel. Šteta samo što ćemo zbog ovog izdanja, koje ima sve predispoicije da bude promašaj, sad verovatno još neko vreme čekati na nove pesme.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au jbt koja gejstina. Dobro realno ovo je zajebancija kompilacija, a ne novi album, gambling je pokidao kako je dobar album ... a sto se tice poredjenja, meni je Deris #1 pevac Helloweena, iako Kaia vise volim zbog toga sta je sve uradio za mJetal. Ali ove obrade ... pa dobro realno, treba ih posmatrati kao neku zajebanciju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kapiram poentu ovoga sto je uradjeno na Eagle fly free ... :(

Pesma je puna dobrih rifova,dobrih solo delova i na gitari i na basu i na bubnju , cak je i Deris sposoban lepo da je otpeva .... Simfonijski orkestar se nigde ni ne cuje , a sve ono sto je krasilo pesmu je izbaceno ... Ovo ne lici ni na sta , da ih ne volim ovoliko vec bih zbog ovog sranja uklonio tetovazu posvecenu Helloweenu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vidim razloga za ovoliku kuknjavu, ovo je ipak samo kompilacijsko izdanje kojim se popunjava diskografska pauza. Stoji teza da je to mozda neadekvatno i neprimjereno izdanje za obiljezavanje godisnjice nastanka benda, sa time se slazem, ali opet ne vjerujem da ste mogli ocekivali nesto toliko specijalno. Vec je bilo najavljeno da ce to biti stare pjesme u novim aranzmanima, pa samim tim za mene ovakve verzije i nisu veliko iznenadjenje. Na kraju krajeva, sigurno je da "Future World", "Eagle Fly Free" i ostali biseri ne mogu zvucati bolje od originala.

 

Ocekujem od novog albuma da bude ozbiljan, a ovo je samo jedna kolekcija koju cu skinuti, preslusati jednom-dvaput i najvjerovatnije je prepustiti zaboravu. Poenta je da nisam previse ni ocekivao od ove kompilacije, pa se mnogo i ne uzbudjujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...