Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

U Areni može uvek, ali da bude organizacija na nivou kao prošli put, tj. da se jasno zna šta je fan pit i ko može da uđe u njega. To i jeste presudan razlog zbog koga mi je koncert u Areni ostao u boljem sećanju od Sajma i Poljuda.

 

Mislis niko nije mogau u fan pit ako nije imao kratu za njega? Od nas sto smo isli iz mog mesta, dva lika su imali kartu za tribine i zajebu ulaz i na kraju zavrsili u fan pitu. U Areni je bilo do jaja, samo da je bilo malo vise vazduha  :smile:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, ali to su izlovani slučajevi, kad se neko snađe i uđe u fan pit, pa to malo ljudi ne napravi neki nepodnošljiv višak. Ja govorim o situaciji kada fan pit od ostatka hale deli samo jedna ograda i obezbeđenje pet para ne daje ko preskače tu ogradu. Tako je bilo na Ribljoj čorbi u Areni. Na Maidenima sam komotno stajao veoma blizu bine, malo iskosa sa desne strane, imao sam prostora oko sebe koliko hoćeš, pa mi ni jakna nije smetala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srećan treći rođendan koncertu Maidena na Sajmu. Greota što nisam bio na istom, ali sam ispravio grešku prošle godine.

 

Srećan mu rođendan i ne ponovio se nikad na onom mestu, a u Areni može uvek.

 

Koncert od koga sam najvise ocekivao, za koji sam se bio zagrijao mjesec i po dana unaprijed, a na kraju gotovo da nista nisam dobio. Tresla se gora, rodio se mis. Guzva i pogibija na Sajmu, zadnjih 20 minuta koncerta sam proveo provlaceci se kroz masu ka sanku da nesto popijem, plus losa i kratka setlista... Jedino mi se svidjelo sto su svirali "The Evil That Men Do". Vjerovatno najgori koncert u mom zivotu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert od koga sam najvise ocekivao, za koji sam se bio zagrijao mjesec i po dana unaprijed, a na kraju gotovo da nista nisam dobio. Tresla se gora, rodio se mis. Guzva i pogibija na Sajmu, zadnjih 20 minuta koncerta sam proveo provlaceci se kroz masu ka sanku da nesto popijem, plus losa i kratka setlista... Jedino mi se svidjelo sto su svirali "The Evil That Men Do". Vjerovatno najgori koncert u mom zivotu.

 

Srecan rodjendan! :pivopije:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...