Jump to content

Iron Maiden


Black Knight

Recommended Posts

Hhahah buraz OD sada PISEM ovako SVAKI naredni POST. :)

Moja poenta jeste da su izdali sada seventh son a ne 1988 da bi opet ista prica bila...Jednostavno je u pitanju iskljucivo sujeta i predrasude,SVAKA CAST ali iskreno SVAKA CAST izuzecima koji nisu pustili album samo da "preteraju" disk i da mogu da seru posle.

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je skup onoga što Maideni najbolje i znaju da rade, ima melodija, galop-a, Brus rasturio kako je otpevao. Jednostavno to su Maideni i sasvim je bilo glupo očekivati neki drugi tip svirke od njih, nije mi jasno šta se ljudi toliko iščuđavaju oko same svirke i dužine pesama, bend svira taj fazon još od 2000. godine i očigledno da se fanovima sviđa tako. Definitivno najbolji maiden album još od Fear Of The Darka. Čeka se turneja :pivopije::rockdevil:

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iskreno boli me kurac sto kukaju hahha,ja sam gladan Maiden muzike i drago mi je da je bogatog sadrzaja i minutaze :).Kao sto rekoh,vrh mi je takodje sto je kod FANOVA odlicno prosao i da su ljudi u fazonu NAJBOLJI album ili bar NAJBOLJI album od BNW-a...Lepo je cuti tako nesto kad bend izda nov album.

 

@DOM

 

CEKA SE TOUR BATICE !!!!!!!!

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga, slusam celi dan na poslu ovaj album, pola posla koji sam trebao da odradim nisam odradio, bas zato sto citam lyrics koje nadjem na netu i slusam pesmu po pesmu. Jebo sve, tri kafe sam popio, ceo ritual odradio, ovoliko vremena nisam dao ne secam se kom bendu u poslednje dve godine, jedino novom albumu Ghosta kojeg preslusavam konstantno, jer je stvarno do jaja. Jebo 92 minute, kad na pola albuma pozelim da ugasim sve. Ne znam kakav prog avantgard zajeban gojira metalika metal bend da si, 92 minuta ne mozes da napises da je do jaja, jednostavno ne mozes, sve je to filler i merenje kurca ko ce vise i bolje.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li ga, slusam celi dan na poslu ovaj album, pola posla koji sam trebao da odradim nisam odradio, bas zato sto citam lyrics koje nadjem na netu i slusam pesmu po pesmu. Jebo sve, tri kafe sam popio, ceo ritual odradio, ovoliko vremena nisam dao ne secam se kom bendu u poslednje dve godine, jedino novom albumu Ghosta kojeg preslusavam konstantno, jer je stvarno do jaja. Jebo 92 minute, kad na pola albuma pozelim da ugasim sve. Ne znam kakav prog avantgard zajeban gojira metalika metal bend da si, 92 minuta ne mozes da napises da je do jaja, jednostavno ne mozes, sve je to filler i merenje kurca ko ce vise i bolje.

A meni nikad dosta vidis...jbg-a razliciti ukusi :).

TI slusaj onda samo prvi disk mesec dana pa posle drugi ;).

Inace Wintersun kad je izdao TIME I bas mi je krivo bilo sto nije duzi bio jer sam bio nezasit tih pesama i hteo sam jos...Bas steta sto je na PAUSE Time II....

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja slusam ovaj bend od svoje 6. godine zivota. Naslusao sam se i nasvirao u zivotu svega i svacega. Meni je album na plejlisti preko 20 sati. Na svako slusanje sam otkrio nesto novo. Stvari koje rade od `95 na ovamo ne sluze za dokazivanje siroj javnosti, nego sluze za licno zadovoljstvo clanova benda, a fanovi ce uvek razumeti i naci ce tu nesto za sebe. Nemaju oni vise kome da se dokazuju, niti su u fazonu da skupljaju publiku. Davno su oni prevazisli to i dovoljno su veliki da imaju kome da plasiraju svoje kreacije danas. Iz tog razloga je automatski nebitno misljenje koje je izrekao bilo ko drugi osim osobe koja je njihov fan. Logicno je da fanovima Motorheda ovo nece da se svidi, a takodje se nece svideti ni fanovima Slejera, Exploiteda i Zorice Brunclik. Sve ima svoju publiku.

  • Upvote 3
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ A

Pa sta treba sad da ti dajem 500 primera da bi se matematika slozila?

Koji ti reko kurac jebote bog :D ?

 

Uopstalom ko sto Dekapitator kaze,nebitno je sta misli neko ko nije Mejden fan u ovom slucaju,bitno da su se fanovi odusevili i da ce arene opet biti prepune :rockdevil: !!! Ohhhh please somebody save meeeee !

 

PS.

Jbg-a kad nema ni jedne pesme za bajk susret u beloj crkvi sunce mu jebem :(...

 

Blago ti se u pamet.

 

Matori,ti slusas Megadeth jebote :D ? Koji kurac,nemoj zajebavati hahah :)....

Edited by Lord Iffy Boatrace
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Logicno je da fanovima Motorheda ovo nece da se svidi, a takodje se nece svideti ni fanovima Slejera, Exploiteda i Zorice Brunclik. Sve ima svoju publiku.

 

ali, vrlo moguće, ni fanovima Liquid Tension Experiment, Deathspell Omega, Gorguts, Pain of Salvation itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...