Jump to content

Slayer


Karlo SE

  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Не!

 

 

megadeth_logo.jpg

 

 

 

 

:rockdevil::da::rockdevil:

:rockdevil::rockdevil::rockdevil:

 

Evo kako to otprilike ide

 

Black Sabbath

Judas Priest

Iron Maiden

Slayer

metalika

 

jes da ovu zadnju grupu ich ne volim al oni jbg spadaju medju najvece i najvaznije metal bendove.

metalika?hah,namerno poslednja i malim slovom. :)

 

А ти стојиш са гитаром на бини док ово куцаш?

:)

:)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онда би пре било:

 

Black Sabbath

Judas Priest

Iron Maiden

Metallica

Slayer

 

Иако ми је Slayer ту ипак некако вишак.

Ja mislim da je ovo najlogičnije. Ja NIMALO nisam fan Slayera, preslušao sam samo 5 njihovih albuma i ne volim ih preterano, ali su zaista revolucionaran bend, odgovorni za nastanak mnogih kasnijih bendova i stilova. Respekt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je ovo najlogičnije. Ja NIMALO nisam fan Slayera, preslušao sam samo 5 njihovih albuma i ne volim ih preterano, ali su zaista revolucionaran bend, odgovorni za nastanak mnogih kasnijih bendova i stilova. Respekt.

 

 

 

ma slayer rules!

slayer je dosta uticao na bendove a ko suprotno govori taj grijesi

Share this post


Link to post
Share on other sites

А ти стојиш са гитаром на бини док ово куцаш?

:)

 

 

Dobar fazon :)

Ne stojim na bini u zadnjih nekoliko godina ali i ne pljujem bendove koji zasluzuju svako postovanje i koji su verni svojoj publici i metalu uopste.Za metaliku se to nikako ne moze reci,oni su od '90-e radili sve naopako.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz sve postovanje Mrznjo i kao veeeeliki fan Slayera, po meni malo preterujes ;)

 

 

Postovanje i tebi prijatelju ali rezimiraj malo te da kazemo "velike" bendove pa razmisli i priseti se unazad 15 godina svi su nesto drasticno menjali postavu ili odlepljivali sa solo projektima nadajuci se da ce da naprave neku kraljevsku karijeru a u stvari su pravili jos gore i time zakopavali i maticni bend sa kojim su i postigli sve uspehe.E Slejer je zato poseban jer nije imao takve nazovi eksperimente.

 

 

Више сам него убеђен да је Metallica више људи привукла гитари и металу 90-их него 80-их док се пак за Slayer то тешко може рећи.

 

 

Hahaha,koga god da je privukla od metalaca to je bilo zahvaljujuci radu osamdesetih izvanrednim albumima Ride,Master i Justice.Svako ko slusa i voli thrash metal ce da ti kaze da je crni album govno sa onim pickopacenickim baladicama i prostim rifovima i ritmovima.Kasnijim albumima su mogli samo da privuku narkomane,komercijalce i pozere i utope se u ekspanziju grandza koji je i unazadio metal u devedesetima a metalce da odbiju od sebe a to im je i bio cilj-da zarade novac koga nema toliko u metalu.Metalika je svesno ucestvovala u stagnaciji metal muzike devedesetih svojom izdajom.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diskusija o uticaju i velicini Slayer-a je totalno bespotrebna...oni koji to negiraju su neuke budale.

 

Svako ko slusa i voli thrash metal ce da ti kaze da je crni album govno sa onim pickopacenickim baladicama i prostim rifovima i ritmovima.Kasnijim albumima su mogli samo da privuku narkomane,komercijalce i pozere i utope se u ekspanziju grandza koji je i unazadio metal u devedesetima a metalce da odbiju od sebe a to im je i bio cilj-da zarade novac koga nema toliko u metalu.Metalika je svesno ucestvovala u stagnaciji metal muzike devedesetih svojom izdajom.

 

Brale,koliko god da si u postovima iznad izneo neka ok razmisljanja,ovim postom zasluzujes medalju za glupost. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slayer obozavam...gledao sam ih dva puta i uzivo...kraljevi extremnog zvuka...

Ali je cinjenica da su na dva albuma prilicno isli na NU fazon i malo komercijalizacije, pre svega zbog americkog trzista...

Imaju ti albumi vrednost, ja nikada necu reci da su sranje, ipak je to Slayer(mada malo drugaciji) ali to je cinjenica...

Poslednji album mi je vrlo dobar...iznenadjujuce dobar...ocekivao sam mnogo losiji album....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brale,koliko god da si u postovima iznad izneo neka ok razmisljanja,ovim postom zasluzujes medalju za glupost. :)

 

 

Voleo bih da mi to obrazlozis u vezi cega sam lupio glupost.Za razliku od tebe ja sam u najvece slusao metal kada se pojavio crni album i kad su ljudi mog uzrasta poceli da slusaju nirvanu i ostali sljam.Pocetkom devedesetih kad su se pojavili albumi Human,Coma of souls,Cowboys from hell,Better off dead,Painkiller,Rust in peace i ostali dijamanti metala metalika je bila toliko razocarenje za nas da onaj ko nije bio tu ne moze to da zamisli.

A uprkos tome neki pedercici i mamine maze su poceli da slusaju Sandmana i Unforgiven i da pricaju kako je do jaja taj bend metalika ne znajuci ni da postoji taj And justice for all oko kog smo se mi grabili po robnoj kuci kad su dosle ploce i kasete.Kamoli da neki saban zna za Kill em all.Al zato su znali za shitting else matters.

Share this post


Link to post
Share on other sites

And justice for all sam kupi kasetu, cim je izasla...a negde u to vreme se sekao uz Kill em all...eh, tad sam nabavio i Slayer - Show no mercy...i poludeo....Sad sam kao normalan :)

 

 

Ma Providjenje je bolje od svih njih :pivopije::srbija:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene?

Pa trebala bi deca vishe da slushaju shta im ja govorim.

 

 

:):):):pivopije:

 

 

And justice for all sam kupi kasetu, cim je izasla...a negde u to vreme se sekao uz Kill em all...eh, tad sam nabavio i Slayer - Show no mercy...i poludeo....Sad sam kao normalan :)

 

 

Ma Providjenje je bolje od svih njih :pivopije::srbija:

 

 

A vidim da volis i Hatebreed i Celtic Warrior,ti si moj covek 101%!

Jesi slusao od Providjenja onaj zadnji album Glory of our forefathers sto je izasao na CD-u u Francuskoj posle bombardovanja?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voleo bih da mi to obrazlozis u vezi cega sam lupio glupost.Za razliku od tebe ja sam u najvece slusao metal kada se pojavio crni album i kad su ljudi mog uzrasta poceli da slusaju nirvanu i ostali sljam.Pocetkom devedesetih kad su se pojavili albumi Human,Coma of souls,Cowboys from hell,Better off dead,Painkiller,Rust in peace i ostali dijamanti metala metalika je bila toliko razocarenje za nas da onaj ko nije bio tu ne moze to da zamisli.

A uprkos tome neki pedercici i mamine maze su poceli da slusaju Sandmana i Unforgiven i da pricaju kako je do jaja taj bend metalika ne znajuci ni da postoji taj And justice for all oko kog smo se mi grabili po robnoj kuci kad su dosle ploce i kasete.Kamoli da neki saban zna za Kill em all.Al zato su znali za shitting else matters.

 

Zasluzujes medalju za glupost zbog toga sto imas toliko godina,a jos uvek se lozis ko klinja od 15 godina.Pozeri,komercijalci,izdaja metala...odrasti.

A reci da je black album sranje je za anale gluposti...album jeste promena,i mogu razumeti da je nekome u to vreme znacilo tesko razocaranje,ali reci da je sranje...to veze sa zivotom nema.

 

No,ovo je tema o olmajti instituciji i ne kvarimo je spamovanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):):pivopije:

 

 

 

 

 

A vidim da volis i Hatebreed i Celtic Warrior,ti si moj covek 101%!

Jesi slusao od Providjenja onaj zadnji album Glory of our forefathers sto je izasao na CD-u u Francuskoj posle bombardovanja?

 

Hatebreed obozavam! Jos nisam sebi oprostio sto nisam isao prosle godine u Pestu da ih gledam(nisam imao s kim, drugar se neckao i na kraju odustao)

Celtic Warrior pre nisam voleo ali sad ih redovno slusam...

 

Nemam to...ali nabavicu...

Rekao mi je drugar da ima Live Providjenje iz Slovacke, video ili dvd, sta vec...znam da mi je Bajba pricao kako je bilo odlicno tamo...(cak sam znao i kako im se zove ta slovacka rakija :) )

To je bilo neposredno pre ili posle bombardovanja, taj koncert...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Zasluzujes medalju za glupost zbog toga sto imas toliko godina,a jos uvek se lozis ko klinja od 15 godina.Pozeri,komercijalci,izdaja metala...odrasti.

A reci da je black album sranje je za anale gluposti...album jeste promena,i mogu razumeti da je nekome u to vreme znacilo tesko razocaranje,ali reci da je sranje...to veze sa zivotom nema.

 

No,ovo je tema o olmajti instituciji i ne kvarimo je spamovanjem.

 

 

Nemo se ljutis... :) Koliko tonova ima u glavnom rifu za pesmu Enter Sandman?Lars je vec bio poznat sa prostim ritmovima i ratatata prelazima.Zato je meni to sranje.Dzejmsu svaka cast za tekstove i njegov celokupan rad.

Sve sto sam pricao vazilo je za ono vreme,procitaj ponovo postove.Mogu ja da slusam i Dire Straits i The Cult i Lynyrd Skynyrd ali to nije metal.Dokaz da sam u pravu su sranja od Loada i Reloada koji su usledili posle crnog i tripovi sa Until it sleeps i Memory remains koji su bili sve samo ne thrash metal.Mene cudi da ti branis to a volis Slayer,nisi mi jasan ali si mi ipak drag zbog Slayer-a.A sto se tice lozacine ja sam takav,zato me klinci i gotive a stariji ortaci koji se sad loze na dzez i bluz se cude i kazu da sam jedini koji slusa thrash i death istim zarom sa 30 godina kao sa 15.Zavrsavam.

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno za pocetak. :da:

Svakako.

 

 

Evo vidis kako covek teska srca priznaje i kaje se zbog toga... :)

Ni trunke kajanja! :)

Ali ozbiljno.

 

 

 

 

EDIT: I dokle ce se svaka rasprava zavrshavati Metallicom? :)

Edited by Sandman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hatebreed obozavam! Jos nisam sebi oprostio sto nisam isao prosle godine u Pestu da ih gledam(nisam imao s kim, drugar se neckao i na kraju odustao)

Celtic Warrior pre nisam voleo ali sad ih redovno slusam...

 

Nemam to...ali nabavicu...

Rekao mi je drugar da ima Live Providjenje iz Slovacke, video ili dvd, sta vec...znam da mi je Bajba pricao kako je bilo odlicno tamo...(cak sam znao i kako im se zove ta slovacka rakija :) )

To je bilo neposredno pre ili posle bombardovanja, taj koncert...

 

 

Hatebreed je za mene jedan od 5-6 novijih bendova da mi se svidjaju zajedno sa Amon Amarth i jos par njih.

Taj album Providjenja je najbolje odradjen produkcijski i muzicki,ima 8 pesama na engleskom i 4 na srpskom.Radjen je za strano trziste i prakticno je bio odgovor cionistima na bombardovanje i teror sproveden nad nasom zemljom kao i Terrormachine album Forward into war.Ima odlicne tekstove i muziku,cak i obradu od Motorhead "Iron Fist",sa izmenjenim tekstom naravno,hehehe.

U Slovacku se islo pre bombardovanja do 23.marta a 24-tog pocelo gadjanje.Rakija se zove borovichka.Ako nabavis taj dvd iz Slovacke jako sam zainteresovan a zauzvrat mozes da dobijes nesto jako retko sto samo ja imam. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemo se ljutis... :) Koliko tonova ima u glavnom rifu za pesmu Enter Sandman?Lars je vec bio poznat sa prostim ritmovima i ratatata prelazima.Zato je meni to sranje.Dzejmsu svaka cast za tekstove i njegov celokupan rad.

Sve sto sam pricao vazilo je za ono vreme,procitaj ponovo postove.Mogu ja da slusam i Dire Straits i The Cult i Lynyrd Skynyrd ali to nije metal.Dokaz da sam u pravu su sranja od Loada i Reloada koji su usledili posle crnog i tripovi sa Until it sleeps i Memory remains koji su bili sve samo ne thrash metal.Mene cudi da ti branis to a volis Slayer,nisi mi jasan ali si mi ipak drag zbog Slayer-a.A sto se tice lozacine ja sam takav,zato me klinci i gotive a stariji ortaci koji se sad loze na dzez i bluz se cude i kazu da sam jedini koji slusa thrash i death istim zarom sa 30 godina kao sa 15.Zavrsavam.

 

Znaci,sve sto je prosto tebi je sranje?U jebote,onda je tebi i "Reign In Blood" sranje.Jamesu svaka cast za celokupan rad?Pa black album je celokupno njegov rad.Kontradiktoran si. :da:

Ja nista ne branim.Ja iznosim svoje misljenje.Ja "Load" obozavam,i smatram ga remek delom,sto i jeste.Jedini razlog zbog koga ga ljudi pljuju,jeste promena.A kakve to veze ima sa Slayer-om...bas i ne vidim.Muzika je muzika,i ja slusam ono sto mi odgovara i sto je dobro.

Lozenje nema veze sa mojim komentarom,niti to sto ti sa 30 godina slusas metal.Brate,to ti odgovara,to volis,to si ti,i tacka.Moj komentar se odnosio na isprane klinacke fazone:pozeri,komercijala,izdaja itd.Meni nije jasno kako se neko u tvojim godinama jos uvek opterecuje tako nebitnim trivijalnim glupostima.Eto.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hatebreed je za mene jedan od 5-6 novijih bendova da mi se svidjaju zajedno sa Amon Amarth i jos par njih.

Taj album Providjenja je najbolje odradjen produkcijski i muzicki,ima 8 pesama na engleskom i 4 na srpskom.Radjen je za strano trziste i prakticno je bio odgovor cionistima na bombardovanje i teror sproveden nad nasom zemljom kao i Terrormachine album Forward into war.Ima odlicne tekstove i muziku,cak i obradu od Motorhead "Iron Fist",sa izmenjenim tekstom naravno,hehehe.

U Slovacku se islo pre bombardovanja do 23.marta a 24-tog pocelo gadjanje.Rakija se zove borovichka.Ako nabavis taj dvd iz Slovacke jako sam zainteresovan a zauzvrat mozes da dobijes nesto jako retko sto samo ja imam. :D

 

Da, Borovicka, he he...

Da ne spamujemo, saljem ti poruku...ili ti pp :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci,sve sto je prosto tebi je sranje?U jebote,onda je tebi i "Reign In Blood" sranje.Jamesu svaka cast za celokupan rad?Pa black album je celokupno njegov rad.Kontradiktoran si. :da:

Ja nista ne branim.Ja iznosim svoje misljenje.Ja "Load" obozavam,i smatram ga remek delom,sto i jeste.Jedini razlog zbog koga ga ljudi pljuju,jeste promena.A kakve to veze ima sa Slayer-om...bas i ne vidim.Muzika je muzika,i ja slusam ono sto mi odgovara i sto je dobro.

Lozenje nema veze sa mojim komentarom,niti to sto ti sa 30 godina slusas metal.Brate,to ti odgovara,to volis,to si ti,i tacka.Moj komentar se odnosio na isprane klinacke fazone:pozeri,komercijala,izdaja itd.Meni nije jasno kako se neko u tvojim godinama jos uvek opterecuje tako nebitnim trivijalnim glupostima.Eto.

 

:pivopije:

 

 

Onda je suvisno da sa tobom komentarisem o kvalitetu muzike kad je tebi Reign in blood prostiji od Loada i crnog albuma.Nemoj da se brukas vise sa tim izjavama.James je radio bubanj na albumima metalike?Bolje cuti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

Ja stvarno ne mogu da verujem o cemu ti pricas.

"Onda je suvisno da sa tobom komentarisem o kvalitetu muzike kad je tebi Reign in blood prostiji od Loada i crnog albuma."

Da li si ti covece svestan o cemu pricas?Po tebi je kvalitet=komplikovanost?A cim je nesto prosto,to je sranje?Upravo to izjednacavas.To govori koliko si uskouman po pitanju muzike.Glava kroz zid.

Sa tehnicke i izvodjacke strane,"Reign In Blood" jeste prost i jednostavan,najprostiji i najjednostavniji Slayer album (znaci po tvojim merilima,on je sranje :) ),a u poredjenju sa black albumom je prost do jaja.A to je opet,sa druge strane,apsolutno nevezano za kvalitet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...