Jump to content

Hammerfall


Narsil

Recommended Posts

Najcrnje što sad kad su delili flajere, ja uopšte nisam ni bacio pogled šta je na njima, samo strpao u ranac i trk na garderobu, posle u busu kad sam se vraćao kući, preturam po rancu, gledam jel mi sve tu od silne žurbe (jedva stigoh na poslednji bus) i vidim nešto HammerFall... WTF?! :)

 

Će se ide opet... :pivopije:

 

Za zagrižene fanove informacija da će 25. novembra u BGu biti secret meet & greet, samo za one koji u tih prvih 5 dana prodaje kupe karte (pretprodaja po ceni od 1600 din počinje 20. novembra).

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

obicno su neka sranja na tim flajerima pa to ni ne pogledam, al ovog puta mi je slika privukla paznju pogledam ja malo bolje, ono hamerfall nesto nesto... ja reko ma mora da je neki tribjut nema sanse, kad ono... odusevio sam se! JEDVA CEKAM! kupujem kartu cim se pojavi u prodaji, bas da vidim sta je taj mit end grit... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooooooopa! :rockdevil: Do jaja sto dolaze,taman da se nadoknadi propusteno.A i datum je super,pada u subotu. :D

 

Moracu nekako da kupim karte tada kad izadju,da odem na meet n greet,al treba skupljati i za Alice-a i Morbide koji su u Decembru.

 

Nego jel ovo Legacy organizuje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, ide se sigurno! :rockdevil:

 

I, naravno, kupuje se karta cim se pocnu pustati u prodaju, hocu na "meet & greet". :da::bigblue:

Jos ja razmisljam kako nisam cula da je bio neki "meet & greet" kod nas do sad, kad ono - evo ga, i sto je najbolje od svega, HAMMERFALL je u pitanju!!!! :rockdevil:

 

E da, zaboravila sam da kazem koliko sam se odusevila kad sam videla flajer!

Ja jos ne kontam (na prvi pogled kao - "jao, vidi, HammerFall", al' kontam, reko' samo reklamiraju "Masterpieces" :) ) i drugarica mi kaze - "vidi, u aprilu dolaze", ja ono pogledam, reko' - "vidi stvarno! aaaa!!! :rockdevil: " i odmah, naravno, javljam bratu i onda jos i skontam da ima "meet & greet" koji je za manje od mesec dana!!! :rockdevil::rockdevil::bigblue::bigblue:

:veseli:

 

Znaci, svaka cast Legacy-ju za ovaj dogadjaj + "meet & greet"!!!

Hoce li oni to mozda opet snimati spot ovde? A? :bigblue::bigblue:

Edited by NatashaNS

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Swedish melodic metallers HAMMERFALL have set "No Sacrifice, No Victory" as the title of their eighth full-length album, due on February 20, 2009 via Nuclear Blast Records. The CD was recorded in part at Andy La Rocque's (KING DIAMOND) Sonic Train Studios in Varberg, Sweden and includes an instrumental written by the group's latest addition, guitarist Pontus Norgren (THE POODLES, TALISMAN, GREAT KING RAT), as well as a song entitled "One of a Kind", which was composed as a collaboration between HAMMERFALL guitarist Oscar Dronjak and IN FLAMES axeman Jesper Strömblad (who was a member of HAMMERFALL in the band's earliest incarnation). The cover artwork was created by Sam Didier, while Thomas Ewerhard was responsible for the CD layout.

 

"No Sacrifice, No Victory" track listing:

 

01. Any Means Necessary

02. Life Is Now

03. Punish And Enslave

04. Legion

05. Between Two Worlds

06. Hallowed Be My Name

07. Something For The Ages

08. No Sacrifice, No Victory

09. Bring The Hammer Down

10. One Of A Kind

11. My Sharona (THE KNACK cover)

 

A video for the first single, "Any Means Necessary", will be shot in Belgrade, Serbia next week.

 

3047970098_b505f430e4_o.jpg

 

Cover bash stripski..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam propustio prosli HF-ov koncert, zato sto sam izgubio kartu na putu do SKC-a ili mi je neko ukrao. :) :) Ali dobro, prezalio sam i sad mi se i ne gledaju nesto posebno. :)

Au, bedak. :( Drago mi je da si prežalio, ali mogu da zamislim kako je bilo par dana nakon koncerta...

 

Što se tiče omota, izgleda super. Ali što je BG nešto postao popularan za snimanje spotova, ko bi rek'o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaoj meni HF od Krimzon Tandera ide silaznom putanjom, zaista se nadam da ce ovaj album bar malo to da promeni, ali iskreno ne nadam se previshe, a ovako mi ni imena pesama ne obecavaju previshe. Nije kao da su tekstovi HFa nesto sto se uzima previse ozbiljno ali opet...

I fuj najgora obrada koju su mogli da izaberu, MRZIM TU PESMU JEBENO !

Share this post


Link to post
Share on other sites

My Sharona je zakon.

Ma da... fali jos tu i grupa b-52,oni imaju par dobrih...

 

...sve jedno ne verujem da ce iko napraviti bolju obradu, od Edguy-eve (mislim na Hymn...stvarno kad je uporedis sa origonalom...)

Edited by vainglory

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...