Jump to content

Najbolji metal omoti


White Man

Recommended Posts

Pa nisam ni rekao da su savrsene,vec da je dobar omot,a i sigurno je lakse naskrabati ove debilne kosture nego te dve maske.Tebi je cudno koliko se ljudi pali na "kic",a meni je cudno kako se ti i tebi slicni palite na ovakvo underground smece...to i jeste,hteo/la ti to priznati ili ne.Dokaz je cover. :da:

Pa izvoli onda...nashkrabaj i postavi ovde...
Evo sve trcim,tebi za ljubav.
A shta fali ovom omotu npr?14201_216.jpgza thrash omot - odlichan!a i ovaj, sto se mene tiche:http://static.metal-archives.com/images/1/2/1/9/121971.jpg
Ovaj omot nije los,ali nije ni odlican.Ovaj za koji si postavio link je sranje.Jebiga,thrash metal...pa nije dovoljno samo staviti neke kosture i zombije da bi omot bio sjajan...i onda reci "Jebiga,za thrash je to do jaja"...nije do jaja,lose je.

 

Ovaj omot jebe keve.Jednostavan,a brutalan:

 

pantera_vulgar_display_of_power_front.jpg

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote, prochitao sam temu kao "Najbolji metal omleti..." xD

 

Elem, ovaj spejs iterov novi nije losh tj super je, kakav bend taki i omot (omlet :) )

Edited by MREžAsTI MEn

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хах, ако будемо радили нови демо до другог албума, очекујте поново Мика Јансена и црно-белу креацију а ла први демо. Само што овог пута имам сјајну идеју на тему 'Quantum Leap', једноставну, али ефектну.

 

Ја немам ништа против Репкиног омота за Toxic Holocaust "Hell On Earth". Мало се он понавља са својом тематиком, али омот је технички бепрекоран.

Кад смо кдо његових понављања, да видите шта је урадио за италијански бенда Hyades,. чији је лого, узгред буди речено, тотална копија Nuclear Assault лога. Кад будете гледали ову слику, сетите се омота за Evildead "Annihilation of Civilization".

Еве га

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nisam ni rekao da su savrsene,vec da je dobar omot,a i sigurno je lakse naskrabati ove debilne kosture nego te dve maske.Tebi je cudno koliko se ljudi pali na "kic",a meni je cudno kako se ti i tebi slicni palite na ovakvo underground smece...to i jeste,hteo/la ti to priznati ili ne.Dokaz je cover.

 

 

Nisam rekla da mi se svidja TH cover, samo da je onaj MC.a jednostavan da jednostavniji ne moze biti..fraza. Takodje ne treba biti umjetnicki genije da nacrtas 2,3 kostura, al svakako je efektno uz koncept albuma..a taj cover je sigurno vise 'metal' nego dvije teatarske maske.

 

A da si prelistao prve stranice ove teme, vidio bi moj ukus, a dok nisi upoznat s njim bolje ne komentarisi ono o cemu pojma nemas;)

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest Repkini omoti su slicni..al' ovaj Hyades je kraljevski :mrgreen:

Омот који је радио за 3 Inches Of Blood одудара тематски од његовогустаљеног стила, али је одличан!

 

Nisam rekla da mi se svidja TH cover, samo da je onaj MC.a jednostavan da jednostavniji ne moze biti..fraza. Takodje ne treba biti umjetnicki genije da nacrtas 2,3 kostura, al svakako je efektno uz koncept albuma..a taj cover je sigurno vise 'metal' nego dvije teatarske maske.

Не бих да будем цепидлака, али није у питању албум, него 7-инчна синглица.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...