Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ana ce me kostati zivaca :uhoh:

Valjda nece sada u nastavku izgubiti svoj servis, mislim da je vec dosta gresila danas. Samo da je posluzi servis...

 

Jelena se muci, vodi 3-2 u trecem setu...

 

Tipsarevic ocekivano izgubio, nadamo se da ce Djokovic danas uspeti da prodje neugodnog Kifera...

Edited by Strahinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote znachi nema nishta muchnije od pracenja ovog Vimbldona, mechevi po ceo dan razvucheni...

 

Треба ми одузети телефон кад сам пијан, пробудим се ујутро и кад видим кога сам све звао и коме слао поруке (а појма немам шта сам причао и писао), желудац ми се окрене.

 

Znachi nisam jedini, dobro je, i ja sam izgubljen sluchaj pijan sa mobilnim u ruci :) Svojevremeno mi devojka predlagala da il ne nosim il iskljuchujem mobilni kad idem u grad a znam da cu da pijem

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па онда боље пошаљите кредит неком другом пре пијанчења, па нек вам после врати...

 

 

Елем, ја везе немам шта је било са тенисом. Спавао сам, а видим Јане испао...

 

Што се тиче кошарке, убедљиво најгори потез је непозивање Мариновића. Он је бре наш најјачи плеј, није ми јасно...А Мишановића сам гледао кад је Звезда играла у Лесковцу, и мислим да толико глупи играчи нису ни у Здрављу играли... Требало је да зове Жућу Митића да буде капитен...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ana dobila, u cetvrtfinalu igra protiv Vaidisove...

 

Jelena je uspela da izgubi nakon sto je dobila prvi set, katastrofalan servis i brdo gresaka...

 

Cekamo nastavak meca Djokovic - Kifer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgubi je set, neverovatno, vodio je 4-1 i 6-3 u taj brejku, uspeo je da napravi 5 gresaka i sve prokocka. Nista Kifer nije odigrao, sve je Djokovic gresio. Bojim se da ce ga sada Kifer razbiti, ogromna psiholoska prednost za Kifera...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, kako me nervira ovo.. Ugasio sam TV, ne želim da gledam ovo i da se nerviram.

 

Takodje, tv sam ugasio, sad cu malo da vezbam, nemam zivaca da gledam kako nasi gube dobijene setove...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Покењам сам је на Вимблдон, на јагоде и шлаг, траву, курву Краљицу, престолонаследнике којима је муслиман јебао мајку и кишу. Да је човек психички најстабилнији па не би издржао оно срање и прекидање по десет пута. Нисам нешто очекивао од Јеце јер има лош сервис, али од Новака јесам (цима ме ортакиња која ми је била у посети да идемо напоље при 6:3 у тај брејку и одем, а ретард изгуби тај сет!) и невероватно ми смета што је прокоцкао три сет лопте. Срећа па Анка супер сервира и може у ПФ ако Бог да. Јелени остаје Флешинг Медоуз и да се љуЦки одмори. Ваљда ће испасти онај набилдовани геј и ваљда ће Новак на Федерера у финале. Ред је да неко ове године узме ГС.

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Покењам сам је на Вимблдон, на јагоде и шлаг, траву, курву Краљицу, престолонаследнике којима је муслиман јебао мајку и кишу. Да је човек психички најстабилнији па не би издржао оно срање и прекидање по десет пута.

 

Podrzavam :) :) :) :) :)

 

Mogu da zamislim kako je igracima, kad ja ne mogu vise da pratim u prekidima :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad mi neko kaze kako je fino zivjeti u Londonu... :)

 

О томе вам (теби и Мишку) причам. Ја сам се данас тресао од нервозе док сам чекао да мечеви почну (да се прекину и поново почну :) ). Мислим стварно... Ако хоће лепо време нек питају Русе како они то регулишу за деветомајску параду, никад ни облачка.

Share this post


Link to post
Share on other sites

О томе вам (теби и Мишку) причам. Ја сам се данас тресао од нервозе док сам чекао да мечеви почну (да се прекину и поново почну :) ). Мислим стварно... Ако хоће лепо време нек питају Русе како они то регулишу за деветомајску параду, никад ни облачка.

 

Ali bukvalno sam se to i ja pitao, i Nemci su fino sredili vreme za SP u fudbalu, a ovi englezi bas drkaju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...