Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Сад гледам на РТС-у, фудбалери отишли да гледају тенис (Типсаревић, Ана, Јелена) и Анка и Јелена се сликале са њима...Чини ми се да је Ана виша од свих играча осим од Кахримана... :) :) :)Вероватно је пишкио на полувремену... :)
Ana je visoka 186cm.
Почео тенис...Што Ана изгледа добро у белом... :wub::redface::)
Meni je bolje izgledala u crnom kao na RG.Ali nemam primedbe ni na belo.
Aна изгледа до јаја у чему год играла.
Potpuno se slazem. :pivopije: :pivopije:

 

 

Ja se izvinjavam znam da smaram sa Anci.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne navijam za nasu reprezentaciju na prvenstvu... bicu ravnodusan... naravno ne zato sto smo slabi, vec zato sto nas vodi ova LAZLJIVA stoka... mamu li mu jebem krvavu... nek svi otkazu... pa mene da pozove sada, ne bi igrao... majke mu ga spalim... picketina lazljiva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ђоковић коначно!

Да је и данас пала киша, бацио бих боНбу на британску амбасаду. :)

 

Што се тиче Крстића, очекивано. Давно сам рекао, а и увек ћу понављати, да НБА поквари све. Донекле их и разумем, 60, 70 мечева годишње, стално у авиону, ово, оно...

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nasi teniseri ce me u grob oterati...

 

Krsticu ne mogu da zamerim... imao je tesku povredu ove sezone... ne mogu nikom da zamerim, jer je na klupi onaj IDIOT!!! Kad pomislim da me je on bodrio dok sam trenirao... Majke mu ga...

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се тиче Крстића, очекивано. Давно сам рекао, а и увек ћу понављати, да НБА поквари све. Донекле их и разумем, 60, 70 мечева годишње, стално у авиону, ово, оно...

Перовић, ваљда... Из Партизана...

 

 

Него, синоћ прошао Уругвај на мала врата. Рекоба тек одиграо прве минуте. Надам се изненађењу, тј. свако може да падне осим Архентине... Узгред Ернан Хорхе Креспо се повредио, па тешко да ће да заигра до краја... Бразил не може да испадне :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Уругуај ће :bigblue:

 

Свеједно, и Крстић ће отказивати чим пређе океЈан.

???

 

Крстић је већ тамо...

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

???

 

Крстић је већ тамо...

Знам, али Перовић није. Збуњујем се често ових дана.

Врућина је зло.

 

 

Осваја Венецуела.

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам збуњен месецима, већ... Венезуела би имала шансе да је Архентина слабија, па да као Колумбија на домаћем терену освоји...

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хај-мен хехехе...

 

 

Него, реално Венезуела - Архентина, или Парагуај - Архентина, мада ја и даље очекујем нешто од мог Уругуаја, па ћу зато да променим сад ник...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јер је Уругвај без Рекобе као Бразил без Каке и Адријана...

 

 

 

Узгред, од данас у Енглеској навијам за Ливерпул, поново... Дошао је Фернандо Торес, коначно један добар нападач :rockdevil: Истина отишао је Луих Гарсија, али бар је појачао Атлетико ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko tachno shta znachi Grand Slam, ne bukvalan prevod nego realno? Ja znam ali cu sachekati da prochitam razne verzije, ko odgovori tachno ima pivo na Exitu

Кад неко освоји четири највећа тениска турнира (Ролан гарос, Вимблдон, Флешинг медоуз и Мелбурн) у току једне године.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кад неко освоји четири највећа тениска турнира (Ролан гарос, Вимблдон, Флешинг медоуз и Мелбурн) у току једне године.

Zato si ti moderator znash sve,potegao sam ovo jer mi idu na jaja komentari tipa "grand slam turnir" ovaj ili onaj. Biraj pivo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...