Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Jos jedna kompromitujuca poza :zeleni:

img0004fsn4.jpg

 

A ovo sam uhvatila MIIIIIIICU! u ne-nadrkanom stanju, al' opet se ne da uslikati kako treba jer se stalno mazi o kameru...

img0016fka0.jpg

Kak'a je grdna! Puj, puj! Oko moje zuto :wub:

A stvarno izgleda deeeebelo. Samo ne smem da joj kazem :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

imala sam i ja laste nekoliko godina, ali pre 2 godine im se malo ostetilo gnezdo i nema ih od tada... :(

Sto ti ne prilepis malo smonice na gnezdo, mozda se vrate :)

 

Koliko se secam, niko nije spominjao kupovinu kaveza.

Ako jos uvek trazis onu plastiku sto se lako sece a nije bas savitljiva.... Ima jedna prodavnica iza hotela Bristol. Mislim kada ides niz K Marka ima jedan semafor dole gde idu tramvaji. Predjes ulicu i u jednoj ulici desno (mozda prva ili druga) je ta radnja. Ima neku reklamu koja nije velika. Ne znam ime da me... Oni prodaju materijale za stamparije. Ja sam nasao tamo tablu od neke plastike za koju nisam ni znao da postoji, imaju bukvalno svasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ovo sam vidjela prije neki dan: puz-muz_ide_na_fax.jpg

 

Joj :rockdevil: minula me zelja za karigojima, kod nas ih je bilo poslje kise u polju kad se okome na travke,

mogli smo ladno prikupit dobru kesu, a za pripremu: operu se, stave u hladnu vodu, te na spaker pa kad prokljuca par minuta, izvade se, te uz pomoc cackalice se vade iz ljusture, umoce se u malo solji/ulja/papra i :pivopije: pravi delikates!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@kuki

stvarno su malisani medenjaci... oces da ih zadrzis? Koliko imaju? :wub:

 

ma cudovista su od prosle godine, ali sam tek sada uradila slike, potpuno sam zaboravila da ih imam! zamisli odusevljenje kada mi stize disk, a ja ne znam sta ce biti na njemu...pa sam morala da okacim...

bila su dva zuta i dva smedja...pa sam uzela (kao vlasnica macora) samo jedno, smedje i to samo zato sto je ono zaspalo na nozi mog brata...ono je odabralo, ne ja/mi...pa smo morali da je damo, bila je cirkus...i ljudi zvali, trazili, nudili novce...moji ugovorili da je prodaju nekoj tamo zeni iz NS...pa sam plakala i nisam htela da je dam, jer je ova htela da razvija biznis od persijskih macaka...i na kraju sam je poklonila jednom momku koji je vec imao odraslog psa...suepr su se slozili, momak je cuva fantasticno, dao joj je ime ROKI i stoji jij :) postala je terorista, dzukac ju je prihvatio u startu (za razliku od mog macka, njenog tate, koji je bio ljut i hteo da je ujede), ona sada upada u komsijin golubarnig i tamani golubove :) i hvata vrapce sa terase, cepa zavese, maltretira dzukca, a ovaj trpi :) jede hranu za pse, a dzukac njenu hranu :):):)

 

 

 

@anarki- a breeeeeeee :):):) inace, to je stara slika, nove su na nekoj od prethodnih strana

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...