Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Ne mogu da verujem, upravo sam ispred ulaza videla malu smedju lasicu!

Verovatno je nekome pobegao kucni ljubimac???

Inace ne secam se da je nesto bilo lasica na NBGD....

 

Da, znam sta je lasica, da znam sta je pacov, ne nije bio pacov!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem, upravo sam ispred ulaza videla malu smedju lasicu!

Verovatno je nekome pobegao kucni ljubimac???

Inace ne secam se da je nesto bilo lasica na NBGD....

 

Da, znam sta je lasica, da znam sta je pacov, ne nije bio pacov!

Mozda je bio pacov?

 

Sto, ima njih svugde, mada su postale retke i stidljivo izbegavaju Velike Ljude, kako nas zovu. :):wub::udri::lol:

 

Moja luda macka sinoc ubila puha, unela ga u kuci i ostavila na sred tepiha, a tek sam izvalio da je tu u 3 ujutru, kad sam pratio ortake iz kuce, pa sam ga onda bacio u djubre... Jadan :sad:

Moja macka donela fazanku ispred vrata, vecu od nje same.

Jebiga, moz' da ih hranis koliko hoces, al' zveri su to. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne mogu da verujem, upravo sam ispred ulaza videla malu smedju lasicu!

Verovatno je nekome pobegao kucni ljubimac???

Inace ne secam se da je nesto bilo lasica na NBGD....

 

Da, znam sta je lasica, da znam sta je pacov, ne nije bio pacov!

 

Moguce da se pojave divlje zivotinje,kao sto se recimo pojavljuju lisice u Londonu.Bas pre neki dan mi prica lik sto zivi relativno blizu mene na kraju naselja Belaricka da su on i njegovi videli copor divljih svinja u blizini kuce.Verovatno su presle Dunav (zimi) u potrazi za hranom.

Edited by SATAN-iz Batajnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle zime divlja svinja je špartala celim Nišem, krivo mi je što nisam imao tu čast da je vidim.

 

Murkani nisu znali šta da joj rade, jer zajebano je ako se puca ... može doći do ranjavanja a onda divlja svinja

se veoma lako može pretvoriti u DIVLJU. :red:

 

Pravili joj razne zamke na periferiji, nekako je uspela da utekne do susednog Vinika ... i od tada joj se gubi svaki trag. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je bio pacov?

 

Sto, ima njih svugde, mada su postale retke i stidljivo izbegavaju Velike Ljude, kako nas zovu. :):wub::udri::lol:

 

 

Moja macka donela fazanku ispred vrata, vecu od nje same.

Jebiga, moz' da ih hranis koliko hoces, al' zveri su to. :(

Ma to zavisi od macke do macke. Evo ovaj moj moze da ulovi samo nekog malog bangavog misa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije sam stalno gledala onu emisiju gde spasavaju zivotinje, isto na Animal Planetu... Kad vidim kako neki ljudi tretiraju zivotinje, odmah mi krenu suze. :cry: Super je sto u Americi imaju posebnu policiju za to. Cak mozes dobiti i kaznu zatvora do 1 godine za zanemarivanje zivotinja... i treba!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle zime divlja svinja je špartala celim Nišem, krivo mi je što nisam imao tu čast da je vidim.

 

Murkani nisu znali šta da joj rade, jer zajebano je ako se puca ... može doći do ranjavanja a onda divlja svinja

se veoma lako može pretvoriti u DIVLJU. :red:

 

Pravili joj razne zamke na periferiji, nekako je uspela da utekne do susednog Vinika ... i od tada joj se gubi svaki trag. :)

Gledao sam to na youtube.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Inace divlju svinju je tesko ubiti malim kalibrom.Cak i sacmi je problem da joj probije kozu.

3 pita,dve argentinske doge,dva nemacka lovna terijera i dva pticara su jedva savladali divlju svinju...

 

 

Inace divlju svinju je tesko ubiti malim kalibrom.Cak i sacmi je problem da joj probije kozu.

3 pita,dve argentinske doge,dva nemacka lovna terijera i dva pticara su jedva savladali divlju svinju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al zato ove svinje drze ko kucne ljubimce

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Potbelly_pig

 

http://www.pigs4ever.com/PotBelliedPigInfo/FAQs.htm

 

Flower.JPG

 

zig_flwr_05.jpg

 

 

Nemam ja nista protiv svinja kucnih ljubimaca... Mada keva onda uvek moze da ti kaze "vidi na sta ti lici soba, zivis u svinjcu!!!"

Sta znam, ne deluju mi ko prakticni ljubimci. A i ne svidjaju mi se narocito... Opet sigurno ima neko ko to voli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzordz Kluni ima jednu takvu za kucnog ljubimca. Kaze da mu je cak i jednom spasila zivot. Predosetila je zemljotres i probudila Klunija. Kuca je u zemljotresu srusena te tako da mu nije bilo svinje sada bi bio pokojni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...