Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

Svez blam: Pre tri dana sam bio na zurci kod nekih metalaca pionira (90'-94'god) sa jednim ortakom, i mi tako sednemo, pa posto smo se smorili uvatiomo da sljemamo ko da smo prvi put u zivotu alkohol videli, popili smo cak i viski koji smo doneli tom liku na poklon(bio je rodjendan). Da preskocim sve omanje incidente i da dodjem na glavni dogadjaj: Vucem tako ja njega do WC-a, da se covek malo ispovraca, kad WC zakljucan, i nas dvojica krenemo da sutiramo ona vrata ko divljaci i urlamo u stilu:"Izlazi picka ti materina, covek oce da baca peglu"(Ja) i "Da, nemoj sad na ovaj radijator da se ispegliram!"(Ortak). I posle par minuta zajednickog dranja, otvaraju se vrata i izlazi keva od lika koji je pravio zur, pogleda nas ko da smo maloumni i kaze:"Dobro deco, aj izvolte ako vam je tolika frka" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

icon_rolleyes.gif Hteo sam u zemlju da propadnem kad sam sutra dosao da mu pomognem da pospremi krsh o zurke a njegova keva je sve vreme sedela na kaucu i kreveljila se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u prvom ili drugom srednje sam ishao unazad i nagazio sam sebe. Razbio sam se k'o dulek, a nepotrebno je reci da me je cela smena videla, poshto sam golmanisao u dvorishtu.

 

pisao sam ranije, evo ponovo - prdnuo asm za vreme sexa  icon_redface.gif

 

jednom sam iza nekog kontejnera u svojoj pegli pravio andjela ( kao onaj fazon u snegu ), a keva jednog ortaka me je gledala sa prozora

 

trchao sam po KST-u i radio vetrenjachu kitom, rekli su mi ujutro i prilozili fotku  no.gif

O, Boze, ovo je sve gore od goreg... no.gif

 

Kako ti je uspelo da pravis andjela u pegli?! icon_uhoh.gif

 

 

@Jabba the Hutt - jao...

 

 

Vidi ove luzere! laugh.gif

 

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

 

 

Ovaj je najbolji:

 

user posted image

 

Kako su slaaatkiii...!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

EEEEEEEEEE pa daaaaaa sad sam se setila najveceg blama mozda i jedinog icon_smile.gif

Zimus u meku sam prosula ceo posluzavnik koji je bio prepun sa sve sokovima icon_smile.gif I to u pokusaju da se ne sapletem na stepenicama. Al nije me bio blam jer sam vec popizdela zbog guzve i svega i osoblja. Jedino sve placas ponovo wallbash.gif

Eto kad das ribi koja je upravo cula da je pala matu da ti nosi klopu...

A bilo mi krivo i jednom kad sam pokusavala da drzim konzervu piva samo zubima i ispalo mi decku u krilo laugh.gif

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimus u meku sam prosula ceo posluzavnik koji je bio prepun sa sve sokovima  I to u pokusaju da se ne sapletem na stepenicama. Al nije me bio blam jer sam vec popizdela zbog guzve i svega i osoblja. Jedino sve placas ponovo

 

E, to ti je za nauk da se vise ne hranis u kapitalistickim STR-ovima laugh.giflaugh.giflaugh.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ti je uspelo da pravis andjela u pegli?! icon_uhoh.gif

 

 

lepo se bilo razlilo jer sam lezao dok sam povracao, pa je ishlo od glave pa nanize, a kad sam se smorio da mi glava bude u tome, ustao sam u pokushaju da sednem, pa sam dobacio do kolena i ponovo pao. Posle je ishlo glatko icon_smile.gif

 

mislim da sam posle toga peglao josh 2-3 puta u zivotu. Ne zelim da mi se ono ponovi icon_redface.gif a i u redu je da ne budesh jedina dileja na dogadjajima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad malo razmislis, bas je odvratno od tako neceg napraviti naviku pukeface.gif

nije to odvratno!!!!!

to je stvarno medjusobno pokazivanje ljubavi.

ti kao ne bi volela da ti decko koga mnogo volis kaze da te voli.

Ako ne volis i ako ti je to odvratno,onda si promasila planetu,,,

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije to odvratno!!!!!

to je stvarno medjusobno pokazivanje ljubavi.

ti kao ne bi volela da ti decko koga mnogo volis kaze da te voli.

Ako ne volis i ako ti je to odvratno,onda si promasila planetu,,,

Jel ti razumes srpski? icon_smile.gif

Rekla sam "praviti naviku" tj po INERCIJI tj NAVICI izjavljivati ljubav.

Ljubav je suvise ozbiljno i lepo osecanje da ti sad na svakih 5 minuta to izgovaras.

I ne drkaj se tako odmah.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...