Jump to content

Ciganija U Zgradi...


Marko, Mon_a[MOR]e

Recommended Posts

Kod mene u zgradi je mnogo veselo. U zgradi su sve mnogo matori komunisti, od kojih je pola poumiralo i njihovi naslednici iznajmili te stanove. Mladji ljudi, koji su stanari su, kao i ja, unuci tih istih vojnih lica kojima su dodeljeni stanovi.

 

Ima nas najvise 10 mladjih, i hvala Bozima, nema fensera uopste. Probleme prave podstanari. U stanu do mog, od kojih me je odvajao zid moje sobe, bile su svojevremeno 2 fenserke, i odvaljivale narodnjake 24/7. Onda bih ja, svaki put kad to puste, pustala jos glasnije neki black, i nadglasavala njih... Kekeke, so t3h 3vil...

Sad su se odselile...

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je puna zgrada matoraca koji u 6.30am odvrnu jutarnji program na rts-u na max. jer su svi polu-gluvi.

a komsha iznad mene redovno privodi klinke gajbi tako da su vrishtanje,smeh,(s vremena na vreme) dahtanje,trumbanje i tumaranje po celu noc postali default..

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je puna zgrada matoraca koji u 6.30am odvrnu jutarnji program na rts-u na max. jer su svi polu-gluvi.

a komsha iznad mene redovno privodi klinke gajbi tako da su vrishtanje,smeh,(s vremena na vreme) dahtanje,trumbanje i tumaranje po celu noc postali default..

a jel te devojke dok dahcu i tumaraju hodaju u klompama??? ako ne hodaju ne vazi se.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mojoj zgradi, moglo bi se reci, nema bas mnogo problema...bar ih nema sad...

 

Ranije ih je bilo...dok su tu jos ziveli neki propali narkomani (najbolji ortaci) sa jednom devojkom koja je bila (koliko sam ja ukapirala) zajdnicka....onda svako pustaju Stoju, Miru skoric i ostala sranja, a meni je to veoma islo na zivce...

Mislim, stvarno me ne iritira cak ni narodna muzika i mogu sve donekle da podnesem, ali ne i kad je vreme za odmaranje, ucenje, i tako to...

Pokusala sam ja njima da se osvetim, tako sto sam jednom odvrnula Children Of Bodom, i Immortal do daske...i dok sam ja lepo uzivala u muzici mislim da su oni pocupali kosu sa glave...ali - ko ih je*e...

Mada, to se loshe zavrsilo, jer su se zalile ostale komsije kako pustam preglasnu muziku pa mi je tata zaplenio bukvalno sve sto ima veze sa muzikom...i onda sam htela lepo da se ubijem i jedva izmolila da mi vrati to sve jer meni nema zivota bez muzike...

 

Ali, nisam ja bila jedina koja je htela da se njima osveti :mhihi: bio je tu jedan lik koji im je svaki lik odnosio otirac ispred kontejnera jer mu je to bilo nekako usput kad ide na posao...

E, onda su se nakon nekog vremena hvala bogu odselili...

 

Sad je stanje mnogo bolje, mislim, tishina je opet tu, osim kad su neki radovi u okolini...Ali to se i nekako prezivi i bar nije svaki dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ciganija u zgradi je kada postovani stanari ostave kesu(otvorenu...) sa pola kila luka u holu zgrade...da prenoci...

i zatvore sve prozore...a na onom na mom spratu stave i nalepnicu da se ne otvara...jer im boze moj verovatno vrata ne dihtuju dobro...i tako se igramo...ja ga uvek otvorim...neko dodje i zatvori ga...ja onda ustanem ujutru(u 2 popodne... :) ) i cela gajba mi bazdi na jucerasnji rucak od cenjenog hirurga i zubarke tri sprata nize...

 

ciganija u zgradi je kada platis fizikalce iz svog dzepa da ociste tavan(koji bi trebao da bude zajednicki ne samo kad je bacanje nepotrebnog smecja u pitanju...nego kad je u pitanju i ciscenje istog...) jer su svi rekli kako nemaju nista svoje na tavanu...(a tri kubika shuta se stvorilo iz vedra neba...)...

 

da bi posle pola godine opet bio pun istih sranja...za koje su stanari ocigledno emotivno vezani...(ta stara kaljava pec od trista kila rastavljena na milion nefunkcionalnih delova je u picku materinu teska za baciti...)

 

ljudi su teska stoka.

 

ali je zanimljivo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Циганија је кад ти комшиница сваке недеље износи у ходник мали шпорет и ту спрема ручак чији рецепт, као и сваком другом укусном српском јелу, почиње речима - исецкати и пропржити већу главицу лука...

 

При том затворивши улазна врата да јој не би смрдело по стану. Ја сам спрат изнад, а како топао ваздух иде горе, бла, бла...

Edited by Nolalothcaragasint

Share this post


Link to post
Share on other sites

Што се комшија тиче, ја сам открила место у свом стану где се они УОПШТЕ не чују, али се зато чује лифт што после неког времена може да се занемари (у питању је остава). Исто тако може да се занемари и што нема ваздуха :) :) али, боже мој, народу не можеш угодити.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Све само немој да дираш дете. Мојој баби и деди су, кад сам била мала, комшије са спрата ниже сваки дан звоцале зато што, када сам пузила по поду, чуло се...да им јебем матер, шта сам требала, да лебдим?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ма дај, имам изнад (као што је и ред) неке ликове који како да имају фабрику кугличних лежајева или се добацију фотељама!

+ што свакодневно али свакодневно се чује неки пад тј. ударац као да је пао цео је*ени шифоњер!

Што је најгоре - ово је већ трећи сет морона (надоградња, све сами слепци) тј. трећа породица у том стану која ради потпуно исту ствар и која звучи као и оне 2 пре њих ...

Јеееееботе ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam mogla da verujem...

 

znaci, izbacim biljku ispred vrata da je nosim u djubre, i vratim se da obujem patike i uzmem jaknu, i kada sam izasla opet napolje, NEMA BILJKE.

 

znaci, neko je 'ladno brze bolje "poplasio" biljku... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...