Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Imam jedan problem. Kada pokusavam da ukljucim komp, desava mi se da se komp jednostavno iskljuci dok dize windows. Znaci dodje npr cak do desktopa, prikaze ikonice isamo se cuje onaj 'cak' zvuk koji se cuje kad se zavrsi uskljucivanje kompjutera, i naravno kop se iskljuci. Nakon toga se desava da power dugme uopste ne reaguje, pa ni ne moze da se ukljuci komp. Nakon nekog vremena opet moze da se ukljuci. Problem sam resavao tako sto ga dignem u safe modu, (to mu uvek uspe, ne pravi problem)iskljucim, pa ukljucim u normalnom modu rada. Tada se ukljuci normalno. Desava mu se i tada da par minuta po dizanju opt cakne, zaledi se slika, restartujem ga i onda sve radi normalno. Gde bi mogao bitti problem, sumnjam na napajanje? Kada se konacno ukljuci, komp radi sasvim normalno. Masina je celeron 4 na 1700mhz, 80gb hdd, 256mb ram.

Edited by memento mori

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да не плашим али нарежи негде или бекапуј оно што ти је битно јер су слични били и симптоми кад ми је рикнуо хард пре пар година.

Не значи да је ово такав случај али треба бити опрезан.

+ увек саветујем да се при себи има и нека Live Linux дистрибуција, за случај неког непредвиђеног кикса.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mada ja ne bi otpisao napajanje tek tako.Kod mog ortaka sa slicnim problemom krivac je bio napajanje (uh al sam srocio :)).Dobro proveri pa tek onda menjaj ono sto mislish da treba.

Edited by R_a_S_a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Molim za pomoc kada nesto skidam sa torrenta umesto da se fajl downloadju u torrentu on se skida preko opere i to uide jebeno sporo.

Na radip share pise da sam prekoracio limit i da moram da sacekam neko vreme pa da opet skidam kada je isteklo to vreme opet se isto pojavilo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опера има embedded torrent client у себи што је сјајна идеја и то је плушчина само таква за овај браусер!

Рапидшер не дозвољава више скидања једно за другим, дисконектуј се, сачекај 5-10 минута и крени поново.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok kliknes dva puta na onaj mali zvucnik do sata.Options->Recording, selektujes stereo mix, u novom prozoru opet selektujes ako vec nije selektovan postavis jacinu zvuka na malo manje od pola i snimis u soung forge-u.Simple as that.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.download.cg.yu/?akcija=download&id=534

 

samo ne znam koliko je preporucljivo ugradjovati ovaj transformejsn pack,jer ja sam ga instalirao i trenutno ne mogu da ga izbrisem! :unsure:

 

ali ipak imam "vistu" jeee :lol:

 

Buah!

Edited by SixStepsOnTheMoon

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...