Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
hm, ovako: imam NEC DVD+-RW ND-6650A i ne cita data dvd diskove, dvd video cita i reze, i obicne diskove cita normalno...

da li neko zna u cemu bi mogao biti problem?

Ako ne znas sta bi moglo biti idi na www.sk.co.yu i udji na forum i pitaj gikere tamo,ima ih kolk'o oces koji jedva cekaju da pomognu nekome :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedno pitanje u vezi zvucnih kartica: naime ja imam plocu sa KT cipsetom i recimo kad hocu da ubodem PCI zvucnu karticu uvek mi dolazi do povremene pojave zujanja, odnosno kao da na sekund struja opali plocu, e sad mene zanima da li je neko imao uiskustva sa ovim, da li je to do cipseta, ploce, inace ja sam stari drajver od integrisane ploce obrisao, disejblovao sound on board, ali ne vredi.

 

Inace, zanima me da li bi ovaj problem mogao resiti tako sto bi pazario externu usb zvucnu karticu

prvo stavis slusalice da bi elminisao da brujanje ne potice od zvucnika, jer su aktivni i imaju svoje napajanje itd...

ono nasta ja sumnjam je da masa kucista i masa ploce nisu na istom potencijalu (naponskom). Da ne zalazimo dalje u tu problematiku. Jednostavno probaj da odvojis onaj metalni slot od PCI kartice koja povezuje karticu sa kucistem. izoluj papirom ili jednostavno vizuelno pogledaj da se ne dodiruju. Onda stavi slusalice i probaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Liči na neki glup firmware. Pokušaj da provališ da li postoji na sajtu proizvođača noviji.

 

Saglasan sam quoteoveanim gospodinom. Probaj da flešuješ firmware, a i možda se laser zaprljao, tj. sočivo pa bi trebalo očistiti to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi imam altec lansing atp3.Taj komplet zvucnika mi se pokvario danas pa rekoh dodje vreme da ga promenim posle 2-3 god.Elem,zna li neko kako se zove model i gde ima da se kupi koji je slican ovom modelu samo sto ima posebno dugme za power i ulaz za zvucnike?Videh ga negde pre nekog vremena ali se ne secam gde :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitanje..

 

u vezi je mac-a, more bit da cedo medo, beherit i sl. nesto znaju..

jel ima neka fora da se promjeni izgled foldera? primjer - stavi se slika cisto kao mala napomena da znam gdje mi je sta? (pamela kao oznaka za pameline slike i to)

probala sam na mac forumima, ali oni tamo pricaju o nekim leopardima i tigrovima.

mislim, ima par sajtova - ali kao, downloadujes 3 slike za 5 dolara ili tako nesto.. mis`im kome treba da placa tako nesto?

 

ostalo sam nekako uspjela da sredim - vizuelno, malo sminke na velicinu, boju, podlogu i to..

 

eto tako pa fala vi. :da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Не могу да пошаљем ПП. Ако шаљем без цитирања онда не могу да пошаљем поруку уопште, а ако некога цитирам онда ми пошаље поруку без текста. Дешава ли се још некоме? Да није до Опере или сам једноставно глуп. Хвала унапрИЈед.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не могу да пошаљем ПП. Ако шаљем без цитирања онда не могу да пошаљем поруку уопште, а ако некога цитирам онда ми пошаље поруку без текста. Дешава ли се још некоме? Да није до Опере или сам једноставно глуп. Хвала унапрИЈед.

 

а зато ми шаљеш конфузне ппове :rockdevil::pivopije:

мени нормално ради то...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Је л' писано овде негде о проблему званом Blue Screen? Је л' неко мучио муке с тим и да ли постоји неки начин да се то реши?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...