Jump to content

Žice za gitaru


-Abraxas-

Recommended Posts

Ја јесам луд, и то ови музичари овде знају. На свим гитарама фурам .010, а на мом цењеном Slammer-у не. И то сам сконтао пре два дана да сам ставио .009... :) Видим ја нешто ми мекано, да јебе оца.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao si da hoces hibrid 10ki i 11ica. Tj. 11ice na DGC a 10ke na FAD. A ja ti lepo kazem, uzmi set 11ica ako hoces u D, jer ako uzmes hibrid, recimo na svirci bude veoma vruce (sto i inace jeste) pa ti se oznoji leva (fretting) ruka, imaces problema sa FAD zicama, barem meni beze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam koristio boomers i svirao u droped B (americhki B, nash H), 60-ka je strava, samo... zice nisu bash neshto, za 3 dana su pochele gubiti "svjezinu". Nekako su mi najbolje ernieball - not even slinky (12-56, s tim da ja 56 mijenjam 58-icama) takodje pomenuti b shtim.

Edited by BigNotBen

Share this post


Link to post
Share on other sites

hteo sam samo da pitam da li je neko imao ghs boomers zakk wylde signature i u kom je shtimu to svirao i kakvi su utisci? inache radi se 10-kama, s tim shto je zadnja zhica 60. sajle lol

 

ja na dve gitare drzim 10-60 zakk wylde jer sam ushtimovan u drop H

 

za D shtim imam hibridne 10-ke (TNT)

 

to su najbolje zice na kojima sam svirao do sad. Ernie ball (barem kod mene) mnogo brzo pucaju, a dean markley trule posle 5 dana sviranja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...