Jump to content

Borilačke veštine


shtuckensyglieben

Recommended Posts

Syo obrisa moj post o Krav Magi?

 

Napisi ga ponovo prijatelju, ne mogu tri strane da citam svadje i da znam koji je post ok a koji nije. Izvini i shvati, jebi ga nije namerno.

 

Mislis li da me briga za ban? Vredjaju ti ljudi mnogo sto sta.

 

 

Ma nije u pitanju ban, to je lako. Sve sto si pisao mozes napisati na pristojan nacin. Tvoja sreca sto sam prvi naleteo, da su druga dva moda bila pre mene verovatno bi za ono silno vredjanje dobio ban na duze staze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije u pitanju ban, to je lako. Sve sto si pisao mozes napisati na pristojan nacin. Tvoja sreca sto sam prvi naleteo, da su druga dva moda bila pre mene verovatno bi za ono silno vredjanje dobio ban na duze staze :)

 

Izvini, ti si ok postupio a ja sam prema tebi losim tonom. Moje izvinjenje.

Ban apsolutno nije bitan.

 

Poenta je sto se ponasaju bez postovanja. A to me ljuti.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, ti si ok postupio a ja sam prema tebi losim tonom. Moje izvinjenje.

Ban apsolutno nije bitan.

 

Poenta je sto se ponasaju bez postovanja. A to me ljuti.

 

Pa dobro, ako te neko uvredi, javi da mogu da obrisem taj post :da:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...

Tajson - Holifild III deo ?

 

Jest da je Tajson u ocajnon formi (sudeci po poslednjim borbama) , ali kad najlegendarniji bokser posle Alija boksuje protiv Holifilda koji je istinski borac (za razliku od "takticara" Valujeva , Luisa... koji su upropastili boks) spektakl je zagarontovan !!! Ako bude borbe , jedva cekam !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Gledam sad sve ove Benijeve snimke i uzivam. Jedna od najvecih legendi u istoriji borilackih vestina. Sezdeset i nesto borbi bez poraza i 57 nokauta. Povukao se iz ringa neporazen.

http://www.youtube.com/watch?v=G7beh4v5c5c&feature=related

Evo malo o njemu. Glumio je sa Dezekijem Cenom u filmu Wheels on Meals.

 

 

Benny Urquidez (born June 20, 1952) is an American kickboxer, martial arts choreographer and actor. Nicknamed The Jet, Urquidez was a non-contact karate competitor who later pioneered full-contact fighting in the USA. He made the transition from point to full-contact karate in 1974 – the year of its inception in the US – frequently fighting in bouts where the rules were ambiguous and contrasts in styles were dramatic. Benny is also known for once holding the rare achievement of 6 World Titles in 5 different weight divisions, and Benny remained undefeated in his 27 year career.[1]

Between 1974 and 1993, he amassed a record of 63-0-0 (win-loss-draw) with 57 knockouts and three controversial no-contests (The Star System Computer Ratings listed Urquidez as 56-1-1, 47 knockouts in 1984 & 1985). On his own official webpage, Urquidez lists his fight record as 200-0, and says he was 63-0, with 57 knockouts in title defenses. Also, he claims to have been undefeated in the "Adult Black Belt Division" prior to entering full-contact karate. Black Belt Magazine voted Urquidez "Competitor of the Year" in 1978.[2]

Edited by HEFEST

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...