Jump to content

Borilačke veštine


shtuckensyglieben

Recommended Posts

Fedora je zatresao Fujita.Nije bio ko,vec ga je fino zatresao.Odgledajte ratove sa Big Nog-om 1 i 3,Cro Cop.Ako hocete nemilsrdno peglanje gldeajte vs G.Goodridge,Zulu i Sylvia.Lesnaru jos treba borbi da bi mogao nesto da uradi.Jak je ima brzinu,moze biti nezgodan za sve.A Gonzaga sabija samo kante,a protiv pravih likova uglavnom pusi.Penzioner Couture ga je polomio.A protiv Werdum-a je bio daleko bolji ali nije znao da ga zavrsi,pa je popio tko.Tu je stvarno debilski popusio.Jednio mu priznajme HK protiv Mirka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
Kik Boks je meni zakon sport,to je disciplina koja ti najvise moze pomoci u ulicnoj tuci i kjokusin, tu ojacas samo tako,mada je kik boks bolji.

 

 

Realno ako pricamo o ulichnom fajtu tu je boks keva a ne kik box.

Kik box ljudi uzimaju kao nesto kvalitetniji jer kao ima noge, medjutim zarad nogu on zanemaruje rucni rad, na koji boks polaze mnogo vise.

Dok ti naucis da iskoristis tu "nogu" koja se inace na ulici jako retko koristi, bokser ce da ima brze jace i eksplozivne udarce od tebe kao kik boxera.

 

Standard ko o cemu na borilackim vestinama o tome koliko koja ti moze "pomoci" na ulici.

Borilacke vestine kad su stvarane, kao sistem vezbi nigde nisu sistem koji je tu da ti pomogne da se "shibas po ulici" ili na "bojnom polju" vec sistem koji od tebe treba da izgradi coveka psihicki i fizicki.

 

Ja lichno obozavam borilacke VESTINE ne sportove.

 

Imao sam iskustva sa vise komada. Prvenstevno sam se susreo sa Wing Tsungo system pesnicanja poznatiji i kao kineski boks.

Posle sam imao priliku da se susretnem sa Aikido-om koji je odlichan za navezbavanje motorike

Takodje sam se susreo i sa NInjutsu takodje odlichna ratnicka vestina.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
K . Golubovic u ringu !

 

Ide neko ? Sta mislite bice dobro sibanje ?

 

Gledam sam snimak kristijanovg treninga, i ne mogu da kazem da mi deluje kao neko na cijoj je strani vestina i znanja. :)

 

@Josif Visarionov Bosanac ima iskustva, ali je slab. Bar ono sto sam ja gledao.

Slab u parteru. Nisam video kako koristi ruke i noge, to je sad diskutabilno

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozete li da zamislite kakav udarac na ego bi bio iskompleksiranom Kristijanu,jedinom prezivjelom iz "Citulje",covjeku koji je vise proveo u zatvoru nego na slobodi i jednom od najzvucnijih imena beogradskog podzemlja,ako izgubi mec?

Dobija 100% uz makijavelisticki pristup "cilj opravdava sredstva". :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozete li da zamislite kakav udarac na ego bi bio iskompleksiranom Kristijanu,jedinom prezivjelom iz "Citulje",covjeku koji je vise proveo u zatvoru nego na slobodi i jednom od najzvucnijih imena beogradskog podzemlja,ako izgubi mec?

Dobija 100% uz makijavelisticki pristup "cilj opravdava sredstva". :D

Ja mislim da ce da ga kupi. Posto je pun love.

 

http://www.youtube.com/watch?v=9KsX5xcepCw

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако је судити по овоме што сам видела од снимака његових "тренинга" на Јутубету, уколико не купи меч, изгубиће га сигурно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...