Jump to content

Borilačke veštine


shtuckensyglieben

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 3 months later...

Nema tema o boksu pa moram ovde da objavim :bigblue: Elem, Bernanrd Hopkins aka Egzekutor u 46-oj godini postao nastariji sampion sveta, oborio rekord Formana. U pitanju je poluteska kategorija. http://www.b92.net/sport/borilacki/boks.php?yyyy=2011&mm=05&dd=22&nav_id=513653 Definitivno zasluzio, legenda, bog, isus hrist, satana :bigblue:

 

Sa druge strane jos jedna legenda boksa i verovatno jedan od najboljih boksera u istoriji Roj Dzons doziveo je jos jedan brutalan i ponizavajuci nokaut i verovatno otisao u penziju u 40-toj godini zivota.

 

http://www.youtube.com/watch?v=xlR5fQqdnyc

 

Nisam gledao ni jedan mec, jebes mu mater ispao sam skroz iz ritma, ne pratim uopste sta se desava, moracu da pogledam ove meceve.

Edited by LoveHateLove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo juce na Areni direktno , gledao sam 70% borbe bio u teretani pa zato ... ne znam koji ce kurac Roy Jones-u ovo ponizavanje lik je spor mislim meni je on uz Tajsona omiljeni bokser , ali realno branio se skoro citav mec , bio pasivan , zajebavao grimasama Lebedeva i ovaj ga na kraju roknuo , boksuje bez garda, mada za ovaj zadnji krose je kriv sudija , Roy je vec bio nokautiran i nije smeo da dozvoli zadnji udarc , no sta je tu je .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lova brate! sta drugo. Roj Dzons je uvek boksovao bez garda samo dok je bio mladji bio je brz ko struja i to mu je polazilo za rukom, radio je bukvalno sta je hteo, poigravao se sa protivnicima, ovo sta pokazuje zadnjih 5,6 godina je bukvalno sprdnja. Nakon onako blistave karijere doziveo je da ga iznose iz ringa, ali jebiga kao sto rekoh pare su u pitanju, ko zna koliko su mu Rusi platili da dodje kod njih da se bori.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Umro Frejzer :(

 

RIP , jedan od najvecih boksera svih vremena , mech u Manili protiv Alija je jedan od najvecih i najepohalnijih sportskih dogadjaja ikada .

 

Legenda!Kad sam na TV-u video snimak meca sa Alijem,prvo mislio Ali od,kasno upalih,pa reko aj da vidim kad ono Frejzer.Slava mu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Буразер кренуо на мау таи (ваљда се тако изговара, јебем ли га) у Бугарчићевом клубу, на другом тренингу улубио фокусер. :haha:

Правило је да почетници три месеца раде у својој групи, па да онда пређу на виши ниво, њему рекли да би требало да за месец дана пређе горе. Нема никога у његовој категорији у клубу, највећа је животиња тамо. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od 1. novembra SBB korisnici eksluzivno mogu da gledaju jedan od najuzbudljivijih sportskih kanala - Fight Channel!

 

Boks, kik boks, slobodnu borbu i sve ostale borilačke veštine možete pratiti na ovom kanalu, jedinstvenom u Evropi po svom surovom sadržaju. Pratite prenose krvavih i realnih obračuna prestižnih borilačkih organizacija UFC, Strikeforce, Pride, K-1, Fight Code, WFC i drugih.

 

Osim svetskih događaja, Fight Channel kroz svoj informativni program promoviše domaću i regionalnu borilačku scenu. Uz vrtoglavi rast popularnosti borilačkih sportova, a posebno žestoke slobodne borbe, Fight Channel je definitivno sportski kanal budućnosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Буразер кренуо на мау таи (ваљда се тако изговара, јебем ли га) у Бугарчићевом клубу, на другом тренингу улубио фокусер. :haha:

Правило је да почетници три месеца раде у својој групи, па да онда пређу на виши ниво, њему рекли да би требало да за месец дана пређе горе. Нема никога у његовој категорији у клубу, највећа је животиња тамо. :haha:

 

Najbolja stvar sto moze covek da uradi kad stkne masu je da krene na neku borilacku vestinu , da se izdefinise i dobije na zilavosti i sirovoj snazi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...