Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Vratimo se na prvu moju recenicu testisi ce se sasusiti anyway :razz:

 

koliko puta si sedeo za svojom stolicom i besciljno gledao u nedogled, sanjao kako ces jednoga dana kada zavrsis fax biti veliki covek, pun znanja, ali u jednom momentu to snevanje se prekida, jer su se testisi pregrejali... Ponavljanje ovakvih stvari tokom minimuma sokolovanja od 4 godine i ovakvog uzastopnig pregrevanja dovesce do sasusenja testisa... Osim ako ne nadjes zenu sa slabom cirkulacijom, kojoj su hladne ruke, u tom slucaju, problem resen :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vratimo se na prvu moju recenicu testisi ce se sasusiti anyway :razz:

 

koliko puta si sedeo za svojom stolicom i besciljno gledao u nedogled, sanjao kako ces jednoga dana kada zavrsis fax biti veliki covek, pun znanja, ali u jednom momentu to snevanje se prekida, jer su se testisi pregrejali... Ponavljanje ovakvih stvari tokom minimuma sokolovanja od 4 godine i ovakvog uzastopnig pregrevanja dovesce do sasusenja testisa... Osim ako ne nadjes zenu sa slabom cirkulacijom, kojoj su hladne ruke, u tom slucaju, problem resen :haha:

 

Znaci odmah da krenem da trazim zene sa slabom cirkulacijom.:mrgreen: Inace, nema leba od mene dok stignem do seste godine...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, prvo je u´vatis za ruke ako vidis da su joj hladne odma´ je zeni... a s obzirom da nas fax traje 6 godina, mislim da je dobro resenje "Big Love" varijanta ili poligamija... To i sam znas 50% termoregulacije odlazi na radijaciju toplote (u slobodnom prevodu, hladniji prima od toplijeg) :haha:

Sada mi je sinulo, da je u stvari hladna zena univerzalni primač :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako je, prvo je u´vatis za ruke ako vidis da su joj hladne odma´ je zeni... a s obzirom da nas fax traje 6 godina, mislim da je dobro resenje "Big Love" varijanta ili poligamija... To i sam znas 50% termoregulacije odlazi na radijaciju toplote (u slobodnom prevodu, hladniji prima od toplijeg) :haha:

Sada mi je sinulo, da je u stvari hladna zena univerzalni primač :haha:

Ma ja bih bacio komentar u stilu "Nisi hladnija od limenke piva..." , za big love na faxu nema leba, ipak je poligamija prvo i jedino resenje zaladjenje pregrejanih testisa.:bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko puta si sedeo za svojom stolicom i besciljno gledao u nedogled, sanjao kako ces jednoga dana kada zavrsis fax biti veliki covek, pun znanja, ali u jednom momentu to snevanje se prekida, jer su se testisi pregrejali... Ponavljanje ovakvih stvari tokom minimuma sokolovanja od 4 godine i ovakvog uzastopnig pregrevanja dovesce do sasusenja testisa...

Najveća pretnja po moje testise je trenutak kada sedam da učim, nebrojeno puta sam za dlaku izbegao pogibiju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...