Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

jeo sam nekidan u restoranu park za neku apsurdno nisku cijenu, nesto u rangu 180 do 220 dinara gotovo jelo, a ono prva liga. mislim nisu velike porcije, a od variva samo obican kuvan krompir (sto ja inace jako volim i preferiram u odnosu na pire itd), ali ribic u kajmaku - very nice

sta se tamo desilo? neko radikalno spustanje cijena? mislim, to je poznat restoran na ubica lokaciji

Share this post


Link to post
Share on other sites

^ nije losa, krompir salata im je do jaja :D

 

Ali sam jednom imao neprijatno iskustvo za badnji dan, kad se posti, a mene naravno boleo kurac.

10 minuta sam se ubedjivao sa konobarom da zelim corbast pasulj sa slaninom i jebenu sopsku <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najbolji rostilj u gradu je po meni Shis-cevap kod starog merkatora... stvarno je konza...

 

a kod nas u z.p. u ima rostilj kod jele super je djacka pljeka 50 din!

 

 

a burek je dojaja kod moje skole u svetogorskoj, sarajevo se zove pekara tj. buregdznica samo burek prodaju xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

kad već pričamo o pekarama, pekara koja se zove PEKARA (a na vratima piše i Kirćanski) na Bulevaru kod Liona...

 

poznati su po kiflama. lanene, sa golicom, sa suncokretom, sirom, maslinama, bosiljkom, štapići sa belim lukom, odličan burek, sve čisto kao u apoteci, brze i uslužne gospođe, daju račun i vraćaju sitno, sve se pravi na licu mesta i bez aditiva.

 

 

 

jedino što je uvek red preko trotoara. :rockdevil:

 

 

 

@mudripanj: u parku je radila moja nekadašnja predsednica kućnog saveta, jedan ludi crvenokosi babac, i to kao kuvarica. sećam se da je uvek mirisao ulaz na kolenicu zimi. milina... nažalost dugo nisam bila u kafani pa ne znam kako je sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

PEKARA (a na vratima piše i Kirćanski) na Bulevaru kod Liona...

 

jedino što je uvek red preko trotoara. :rockdevil:

 

Haha...pa mislim, alo. Kircanski. Normalno je da ce da bude red.Nasi Madzari. Austrorigarizovani Sloveni. A mozda i Madzari. Da to nije valjalo, ne bi ih Austrijanci ni ostavili u zivotu. A kamoli biznisu. Jel' mos' se organizuje tu neki vazdusni most prema zapadnom Pacifiku. Mi vama ovo, vi nama ono. Klopu mostly.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije u bgu,ali jos sam pod utiskom pa cu je preporuciti:

kafana "dragana",majdan kod g.milanovca.pljeskavicu na kajmaku sam jedva pojeo,pivo 0.5 je bezobrazno jeftino,a ambijent upotpunjuje zivopisna klijentela u 3.30 ujutru.ko ide kolima ibarskom neka navrati.ne mozete promasiti,uvek su kamioni parkirani ispred

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bucko i capriciozza sa junecom salatom je zakon!

 

То је говеђа, а не јунећа...

 

Инче, Трпковић, култна пекара у Рузвелтовој и Митинг (Meating) на углу Мите Ружића и Булевара...

бурек, ђеврек, било какав роштиљ...

респективно

Share this post


Link to post
Share on other sites

Донео сам пре неколико дана у БГ кајмака и претопа ( нестало домаћег , па сам купио код Ристе месара ) . Сада не могу да отерам госте ...

Коначно си променио никнејм? :)

Ни ја не могу да избацим екипу из собе кад донесем сланину, ајвар, кечап, колаче, кифле...

Share this post


Link to post
Share on other sites

u beogradu je jedino uvek dobro za povaliti nesto. hrana je oduvek bila papreno skupa....mislim,restorani i ta sranja. atak na dzep. dok piletinu mladu mozes glodati za dzabe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trpkovic, nego sta!

 

I feel blessed sto imam jednu od njihovih pekara u komsiluku.

 

Ozderavam se precesto od najboljeg bureka na svetu i nikad necu smrsati but.

 

zavidim ti zestoko iako ne volim bureke.

ja sam pre par nedelja bio zesce navucen na one njihove mini kroasane s eurokremom. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...