Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

Bucko pica je čist prosek, ne znam što se toliko ljudi lože.

 

tako se i novom sadu loze na piceriju karibik...

svakog vikenda u sitne case gomila cobana u rozle suljama,gej patikama sa ribama iz male krsne se guraju da bi dobili parce pice...par puta se desilo da blizu cirkamo,pa se nasladjujemo njihovom mukom...zele da dodju do nicega...pica ocaj...zemara sa odronaka neke planincuge zamesi testo,nabaca nekog otrova,pa zapece u pecnici...svi odusevljeni...k'o da jedu svetog petra kajganu...al su nam makar zanimljivi...

"pogle ovog iskusnog hobita sto pokusava da se probije po rolovani pijenis"...aluzija na preklapacu...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

да ли зна неко где се тачно налази БИП-ова пивница и да ли точе тамо руски квас?

Ja se secam da sam s caletom isao pre 10-ak godina u BIP-ovu pivnicu koja se nalazila u Tosinom Bunaru, mozda 2. ili 3. stanica 18ice ka Zemunu kad skrene iz Pariskih komuna u Tosin Bunar. Secam se da bolje pljeskavice tad nisam jeo, ali eto, tad sam bio i posle toga ne znam.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Restoran Il Palazzo koji je i Shamandalie preporucivala je promenio vlasnika, sada je Corner Pizza (ili tako nesto), u Sokolskoj. Enivej, probala sam Capriciosu danas i ono je prokleto najbolja pica ikada. Vecini se ne bi dopala jer je testo kao flis papir, kosta 600 din i sira ima u tragovima ali ukus... covece. Testo mirise na beli luk ali nema ukus na njega, savrseno slana, kvalitetna sunka itd.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Restoran koji je i Shamandalie preporucivala je promenio vlasnika, sada je Corner Pizza (ili tako nesto), u Sokolskoj. Enivej, probala sam Capriciosu danas i ono je prokleto najbolja pica ikada. Vecini se ne bi dopala jer je testo kao flis papir, kosta 600 din i sira ima u tragovima ali ukus... covece. Testo mirise na beli luk ali nema ukus na njega, savrseno slana, kvalitetna sunka itd.

Il Palazzo neću prezaliti bili su mnogo dobri, ovi novi nisu loši ali kao što si rekla pica je mnogo tanka.

Il Palazzoje imao mnogo veći izbor klope.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Divlji Tigar: Nemam nista protiv malog izbora ako bas sve valja :D Sto je, pretpostavljam, nemoguce. Krivo mi je sto nemaju promet al mogli bi malcice da spuste cene. Picu peku 8min tako da ne mora unapred da se zove, samo dodjes i uzmes.

Desiderata od Senza Paure je otpala s liste omiljenih posto je cena skocila na skoro 1000din :confused:

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest c1k4_ml3kc3

Jel povezao neko povecanu tvrdocu t500 narodnog hleba sa NATO skupom?

 

 

да знаш да сам помислио да нешто хлеб у последње време не ваља... :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...