Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

jebem im bre sunce sa ekstra maslinkama

NE MOZE, U KUHINJI ZIVE STIPSE

pazi, zove lik pre neki dan, oce rozbif lollo rosso salatu bez rozbifa, bez lollo rossoa

dobio je senf u teglici sa origanom, susamom i cherry paradajzom

pay for it, biatch, 590 fakin dinarz

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Byblos Express kod Kalenic pijace. Ogranak restorana Byblos u Nebojsinoj. Rade 24h, ali ne rade dostavu, za sada. Jela se spremaju na licu mjesta, zato moze biti smor dok cekate, pa je bolje da ih pozovete, narucite i onda odete da pokupite. Imaju iznenadjujuce neobican izbor pita hleba i sadrzaja u njemu i ukus je fenomenalan! I jako su povoljni! Trenutno moj omiljeni fast food u gradu.

 

Desetak sendviča na jelovniku u pita hlebu koji se peče na licu mesta, sa dodatkom mesa sa roštilja, falafela, koktel kobasica Byblos izrade ili manaish zaatar - pita hleb sa mešavinom majčine dušice, susama i maslinovog ulja - omiljeni libanski doručak...

http://www.byblos.rs/

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko s ovog foruma iskustvo sa kompanijom Herbalife i njihovim vrbovanjem mušterijama za wellness programe i proizvode? Pitam jer sam iz radoznalosti dozvolio da me uvuku u svoje prostorije i odrade "besplatnu" wellness analizu, da bi zatim pokušali da mi uvale svoj skupi proizvod koji meni nikakvu korist ne može doneti. Sreća pa nisam imao dovoljno para kod sebe. Sad moram da smislim kako kulturno da ih odjebem kad me opet budu pozvali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...