Jump to content

Koncert Maidena


Turin

Koncert Maidena  

225 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da mi je neko rekao da cu posle koncerta Maidena u mojoj zemlji doci kuci sa zeljom da ga sto pre zaboravim, smatrao bih da je lud...

...medjutim, to je upravo ono shto trenutno osecam.

Kratka verzija:

Sranje i to totalno.Over.Out.

Malo duza verzija:

 

1. prostor - totalno neadekvatan, mali broj ulaza/izlaza, jedva sam nasao stepenice za parter, otici do wc-a je bio podvig, akustika katastrofalna.

 

2. ozvucenje - lose. Ako im je hala ubila svu akustiku, mogli su barem da se napanje (kvantitet ako nema kvaliteta). Gitare su se jedva cule, bubanj u najavi. Shto je prokomentarisao jedan moj drugar "jebesh koncert na kojem vise cujes shta ljudi pricaju nego shta bend svira"

 

3. bend - standardno dobar, ovo mi je cetvrti put da ih gledam i ni po cemu dobrom ili losem ne mogu da izdvojim od ostalih puta. Dickinson je fenomenalan kao i uvek, ostatak benda standardan. Na ovu tacku se nadovezuje sledeca a to je

 

4. publika - e, ovo ce da potraje...

Gospodo draga, da li je ikome od vas palo na pamet da je ovo 2007. a ne `87? Da li se iko zajebao da poslusha novi album i sa njega izdvoji barem jednu pesmu vrednu pruzanja podrshke bendu? Ne i ne.

Po sastavu publike, ovo je najvishe licilo na neko opshtenarodno veselje tipa nove godine sa raspalim Borom i mafijashkom droljom (josh su samo selja i neobavesteni falili). Vise od polovine mase nije culo ni jednu pesmu van narezanog "the very best of" cd-a i to jednostrukog. Gomila likova koji su u svojoj sustini sabancine. Guranje devojaka od metar i zilet kao da su vrece za boks, gledanje sa kime ce da se zakace (naravno 5 na 1), "podrska" bendu u vidu neartikulisanog dernjanja (vise od polovine mase uopste nije pevalo), besomucno nalivanje i polivanje pivom najbolje odrazava pravo stanje "publike" u ovoj zemlji. Poredjenja radi, pre par nedelja, na koncertu Ritma Nereda koji je uvek bio "high risk situation" nije bilo ni jednog incidenta ovog tipa. Jedna jedina misao mi se javila posle izlaska iz hale: ovo uopste nije bio metal koncert. Marva od sinoc nije bila u stanju da izvede bend josh jednom na binu, tako da se za duzinu svirke uopste ne moze zameriti. Ako neko ne zna, muziku iz Pajtona pustaju odmah po definitivnom zavrsetku koncerta, cim se upale svetla. Bina je ostala zamracena jos par minuta posle Hallowed, ali ni jednog smislenog pokusaja da se bend izvuce na jos jedan bis nije bilo. Sve u svemu, sinoc sam definitivno dobio potvrdu da u ovoj zemlji nema vise od 5000 metalaca i josh manje rokera. Sve ostalo je stoka koja se ni po cemu ne razlikuje od sabancina kojima je Guca centar sveta i poenta zivota.

 

Zakljucak:

Sledeci pu cu Maidene da gledam u nekoj civilizovanoj zemlji kao i do sada. Nije mi zao da dam pare ako za to dobijem vrhunski ugodjaj, shto na sinnocnjem koncertu nije bio slucaj.

 

Ende

 

P.S. Glasao sam pod 3

 

 

 

 

Amin.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da sam glasao za prvu stavku i da sam odusevljen, al takodje bih primetio da zvuk nije bio nekog kvaliteta sto svakako nije moglo da utice na moje raspolozenje, emocije, itd..

 

EXTRA!!

 

Mislim da se Bruce malo uprpio kad je video baklju :) :) :) Dobar je glumac majku mu, odlicno je upravljao masom.. Pogledom jbt. Kralj!!

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao mi je mail od Rogosicja iz REX

 

PIVO ILI METAL, ODLUCITE SAMI (MAIDENI U BEOGRADU)

 

Maideni su protutnjali Beogradom i o njihovoj cetvrtoj poseti Srbiji necemo ovom prilikom... Citacete o tome u drugom izdanju Maiden biografije "U znaku zveri". Apostrofiracemo nesto drugo:

Cene karata za metal koncerte odavno su probile sve pragove tolerancije i sasvim se izjednacile sa cenama u inostranstvu. Ulaznice od 20-25-30-50 EUR vise nikoga ne cude. Metalci to placaju bez gundjanja i tako se u dzepove organizatora koncerata slivaju enormne sume novca.

Cene pica na koncertima su takodje ludacki skupe. Na koncertu Iron Maiden pivo je u startu kostalo 130 dinara, a od polovine koncerta celih 200 dinara. U isto vreme casa mineralne vode mogla se pazariti za "tricavih" 130 dinara !!! I kao da to nikome nije smetalo. Metalci su se nalivali i napijali ne hajuci za cenu. Po okvirnoj proceni samo na tom koncertu popijeno je preko 100.000 EUR. Da je taj novac potrosen za kupovinu diskova domacih bendova, originalnih CD-a, casopisa... domaca metal scena i ljudi koji pokusavaju da nesto konstruktivno urade na njoj (novinari, bendovi, studiji, izdavaci, distributeri...), bi bili u daleko boljem polozaju nego sto su to danas. Ovako situacija je crna. Na kioscima nema vise nijednog casopisa koji promovise metal, izdavacke kuce se gase ili smanjuju delatnost, bendovi se ponovo povlace u "ilegalu"...

Zato razmislite sami, koliko ste ove godine potrosili na originalna izdanja (piratske buvljacke majce se ne racunaju!)? A koliko ste potrosili na pivo i ostala alkoholna pica? Metal ili pivo, odlucite sami.

Znaci, metalci ce radije puniti dzepove extra bogatih PROIZVODJACA PIVA nego onih koji se trude da odrze metal u zivotu u ovoj jadnoj zemlji.

Na dan kada su Maideni imali preko 20.000 ljudi u Hali 1, u jedinom srpskom metal shopu MORDOR prodata su "cela" 2 (dva) originalna Maiden diska, a i njih je kupio jedan momak iz Banja Luke. Takodje, tog dana nije prodata nijedna Maiden biografija (knjiga).

Ljude koji su se izgovarali da nisu pri lovi i koji su izlazili iz MORDOR-a ne kupivsi nista - svojim ocima sam video kako se na koncertu nalivaju pivom. Neki su i prilazili zeleci da me caste pivom... Neka hvala, pivo pijem sa prijateljima, a na koncerte idem da SLUSAM muziku, a ne da se nalivam i bacam pare.

I jos jedna veoma zanimljiva pojava:

Ovaj newsletter saljemo na preko 1000 adresa.

U njemu vam nudimo razne metal artikle po najpovoljnijim cenama.

I na kraju svega 3-4 ljudi poruce nesto, najcesce svega po 1 disk.

Znaci, svi ostali su pametni, i smatraju da ne treba trositi novac na muziku, vec ga cuvati za pivo, piratske majice, preskupe ulaznice za koncerte. Cemu diskovi kad se lepo za dzabe moze nabavljati Mp3, jel' tako. Sta ima veze sto tako kradete od svojih omiljenih bendova. Koga to jos zanima. Popijte po jos jedno skupo pivo u to ime...

Forumi su prepuni (milioni poruka su u pitanju) glupih i preglupih traceva, pljuvanja, neznanja, prepucavanja... Na to je potroseno ogromno vreme i sto je vaznije ogroman novac koji je otisao u dzepove PTT-a i internet provajdera. Ma OK, popijete jos jedno pivo i to ime.

Evo, bicete obavesteni u sledecem newsletteru; ovaj put smo vam ponudili novi CD sa 3 domaca benda u ukupnom trajanju od 74 minuta za SAMO 300 dinara (ili casu ipo piva). Bas me zanima koliko vas ce se odluciti da celih 300 dinara potrosi i investira u domaci metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Баш сад сам прочитао тај мејл. Јес' да човек брани своју позицију, али реците да није у праву. Ја не пијем ништа на концертима већ годинама зато што знам да могу паметније да потрошим ту лову, налијем се унапред само да не дехидрирам.

Мислим, у праву је да је све на концертима и око њих прескупо, али су и оригинални дискови Мејдена у Мордору прескупи (онај у специјалном паковању тричавих 27 евра!), а што би неког занимала Мејден биографија, кад то и није музика?

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Syrant
Stigao mi je mail od Rogosicja iz REX

 

 

Zbog ovakvih Rogošićevih izjava, samim tim i uvodnika nekad, rock express je počinjao da gubi smisao normalnog rock časopisa. False Moralista...Što je rekao jednom za Dimitrija Vojnova i njegovu ulogu u Tito i ja, nekad jeo malter, sad jede govna.

Za Rogošića se može reći nekad svir'o o rocku, danas svira kurcu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja s vremena na vreme kupujem originale samo domaćih bendova. Ponekad napravim izuzetak, pa kupim nešto strano, ali samo ako to već nemam kao Mp3. Inače, šta će mi. Izračunao sam da bi mi bilo potrebno između 30 i 40 hiljada eura, da bih kupio sve one originalne diskove koje želim. Kad budem na lutriji dobio najmanje milionče, to se možda i desi. Naravno, morao bih da uračunam trošak za putovanja u inostranstvo, gde bih pronašao sve te diskove, a onda i za novi stan, gde bih sve to moglo da stane. Ja i ovo što imam jedva imam gde da stavim. Dakle, priča o pravljenju kolekcije originala u Srbiji zaista je sviranje kurcu, barem za 95 posto stanovništva, dok onih preostalih 5 posto tajkuna i ne sluša metal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

opcija 2.

 

sajam je uzasan prostor. ja sam solidno cuo ceo koncert, jer sam stajao direktno u odnosu na binu, pozadi. tu sam stajao i na duran duranu, i na maidenima je bio daleko bolji zvuk. a bilo je dovoljno lepo vreme da bi koncert mogao da se odrzi i na nekom stadionu, tipa OFK, sa slicnim kapacitetom, ali boljom cirkulacijom ljudi i vazduha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali oni nikako nisu mogli da znaju da ce vreme biti lepo... Tako se zadesilo, slazem se, da je moglo lepo da funkcionise i negde na otvorenom, ali kapiram da je rizik jednostavno bio preveliki...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao mi je mail od Rogosicja iz REX

 

 

Boze kakav je taj Rogosic kretencina!!!! Ne mogu da verujem. Da kenja kako i ptice na grani znaju da samo pravi metalci kupuju Rock Express, moze mu se.. jbg, reklamira svoj casopis, ALI ovako da sere kuku.. ZAPALIO BIH GA!!!

 

Covece ja cu da trosim pare na ono sto ja hocu! Razumes brate?!! Boli mene kurac za tvoj usrani casopis i 500 usranih bendova u nasoj zemlji koji zvuce kao Kurac najveci. Jebo te cujes li kretena? Alo?! Treba umesto sto placamo INTERNET I PIVO tj SVOJU UZIVANCIJU da dajemo pare >NJEMU< za najtruliji casopis u zemlji i iste takve bendove, koji izjave da kad padne mrak postaju kozeljnici.. Ma daj jebo te! Gde Vam je mozak, e?!!?

 

P.S. Cast izuzecima, naravno.. nade se tu i dobrih bendova.

 

Ja cu dajem pare za ono sto ja volim. Popicu pivo od 1000 dinara na koncertu Maidena, zasluzili su! A tebi Rogosicu KURAC NAJVECI!!!

 

ZNAM JA DA BI TI RADO STRPAO U DZEP 100 HILJADA EVRA SMRADU JEDAN. SAMO GLEDAS SVOJ INTERES!

 

Daj mi mail tog govneta.

Edited by Nazzgul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se ovog No-beer-bullshit maila tice, mogu samo da kazem da sam oduvek trpeo neizreciv bol u kurcu za ta pitanja tipa "podrzite domacu scenu". Podrzacu kvalitet ma odakle stigao.

 

Sve me to nekako podseca na onu cuvenu foru "ne slusam ja narodnjake, ali super su kad se napijes na svadbi". :)

 

 

 

 

 

 

 

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj mi mail tog govneta.

 

[email protected]

 

 

a ovo je ceo mail:

 

ROCK EXPRESS newsletter No.23 (mart 2007)

sadrzaj:

1) BETHOR - novi album u slavu BATHORY (Rock Express Records)

2) prvo srpsko 3-way split metal izdanje (Rock Express Records)

3) Pivo ili metal, odlucite sami (MAIDENI u Beogradu)

4) rasprodaja u MORDOR-u

5) novi naslovi u REX distribuciji

6) PUNK & HARDCORE

 

1) BETHOR - The Return Of Darkness And Evil - A Tribute To Bathory, CD

16. marta 2007, tacno 23 godine nakon sto je osnovan kultni svedski black metal bend BATHORY, srpski black metal prvoborac Bethor objavio je svoj novi album, snimljen u slavu Quorthona i Bathory.

Na CD-u se nalazi 8 obrada velikih Bathory hitova, kao i jedna autorska, komponovana i snimljena u slavu preminulog Quorthona.

Prvi put na albumu jednog srpskog benda gostuje i jedna velika svetska metal zvezda - plavokosa grcka black metal boginja Tristessa iz benda ASTARTE, koja je zajedno sa Bethorom otpevala pesmu "Equimanthorn".

"The Return..." je jedinstven album u dosadasnjoj istoriji srpskog metal izdavastva, kako po muzici, tako i po omotu i jos nekim detaljima koje ce otkriti kupci ovog antologijskog izdanja.

Bethor, Vermis (ex-ALL MY SINS) i Urosh (ex-ACROHOLIA) ovim album dokazuju da su najjaci trio srpskog metala i nagovestavaju da njihovo vreme tek dolazi!

CD po ceni od 450 dinara mozete kupiti u MORDOR-u, ili ga poruciti preko poste uz dodatak ptt troskova (placate postaru prilikom prijema). Narucivanje na telefone ili email Rock Expressa [email protected]

Ako jos uvek niste nabavili prethodni (treci po redu) Bethorev album "Potonja", ispravite tu gresku i za 450 dinara obogatite svoju kolekciju jos jednim kultnim albumom.

Tokom aprila i maja ove godine nasa kuca reizdace i prva 2 Bethoreva albuma:

CD "Bewitchment Of Mortal Agony" + bonus video (april 2007)

CD "Demogorgon" + bonus video (maj 2007).

A za septembar pripremamo nesto specijalno - retrospektivno CD izdanje pod naslovom "The Birth And Rise of ANTICHRIST", na kome ce se naci najreprezentativniji segmenti iz celokupne skoro dvodecenijske Bethoreve karijere. Pored snimaka sa prva dva dema i 4 albuma, na ovom bogohulnom ostvarenju naci ce se i prastare numere iz pre-Bethor faze.

Takodje, u pripremi je i DVD izdanje, ali o tom - potom...

 

2) 3-way split CD: COBI'S DEATH vs. WRUM vs. M.A.D.

Jos jedno kvalitetno i istorijski znacajno izdanje izaslo je pod okriljem Rock Expressa 16. marta 2007.

Kultni albumi domacih metal bendova koje smo svojevremeno (daleke 2001) objavili samo na kasetama, najzad su dostupni i na CD-u. Sva tri predstavljena benda dolaze iz death metal voda, samo tu "teritoriju napadaju sa razlicitih strana".

COBI'S DEATH (iz Nisa) na albumu "Soon?" brutalnim death/grind pristupom docaravaju poslednje trenutke Miloseviceve vladavine, sa akcentom na mucne dane NATO bombardovanja.

Grupa WRUM (iz Apatina) na albumu "Bridges For The New World" na inovativan nacin spaja death metal sa modernim hardcore-om. Posebno upecatljiva je njihova obrada VAN GOGH pesme "Neko te ima".

CD zatvara M.A.D. (iz Sonte i Novog Sada) svojim prvim albumom "Prisoners Of The Damned". Underground deathrash metal za sve ljubitelje cvrste i iskrene svirke.

3 albuma, 34 pesme u ukupnom trajanju od 74 minuta - i sve to na jednom CD-u po ceni od SAMO 300 dinara!!! Da, dobro ste procitali, za svega 100 din po albumu mozete obogatiti svoju diskoteku originalnim, vrednim i kvalitetnim izdanjem. Disk mozete kupiti u nasem metal shopu MORDOR, ili ga poruciti preko poste - pouzecem, uz dodatak ptt troskova (placate postaru prilikom prijema posiljke).

 

3) PIVO ILI METAL, ODLUCITE SAMI (MAIDENI U BEOGRADU)

Maideni su protutnjali Beogradom i o njihovoj cetvrtoj poseti Srbiji necemo ovom prilikom... Citacete o tome u drugom izdanju Maiden biografije "U znaku zveri". Apostrofiracemo nesto drugo:

Cene karata za metal koncerte odavno su probile sve pragove tolerancije i sasvim se izjednacile sa cenama u inostranstvu. Ulaznice od 20-25-30-50 EUR vise nikoga ne cude. Metalci to placaju bez gundjanja i tako se u dzepove organizatora koncerata slivaju enormne sume novca.

Cene pica na koncertima su takodje ludacki skupe. Na koncertu Iron Maiden pivo je u startu kostalo 130 dinara, a od polovine koncerta celih 200 dinara. U isto vreme casa mineralne vode mogla se pazariti za "tricavih" 130 dinara !!! I kao da to nikome nije smetalo. Metalci su se nalivali i napijali ne hajuci za cenu. Po okvirnoj proceni samo na tom koncertu popijeno je preko 100.000 EUR. Da je taj novac potrosen za kupovinu diskova domacih bendova, originalnih CD-a, casopisa... domaca metal scena i ljudi koji pokusavaju da nesto konstruktivno urade na njoj (novinari, bendovi, studiji, izdavaci, distributeri...), bi bili u daleko boljem polozaju nego sto su to danas. Ovako situacija je crna. Na kioscima nema vise nijednog casopisa koji promovise metal, izdavacke kuce se gase ili smanjuju delatnost, bendovi se ponovo povlace u "ilegalu"...

Zato razmislite sami, koliko ste ove godine potrosili na originalna izdanja (piratske buvljacke majce se ne racunaju!)? A koliko ste potrosili na pivo i ostala alkoholna pica? Metal ili pivo, odlucite sami.

Znaci, metalci ce radije puniti dzepove extra bogatih PROIZVODJACA PIVA nego onih koji se trude da odrze metal u zivotu u ovoj jadnoj zemlji.

Na dan kada su Maideni imali preko 20.000 ljudi u Hali 1, u jedinom srpskom metal shopu MORDOR prodata su "cela" 2 (dva) originalna Maiden diska, a i njih je kupio jedan momak iz Banja Luke. Takodje, tog dana nije prodata nijedna Maiden biografija (knjiga).

Ljude koji su se izgovarali da nisu pri lovi i koji su izlazili iz MORDOR-a ne kupivsi nista - svojim ocima sam video kako se na koncertu nalivaju pivom. Neki su i prilazili zeleci da me caste pivom... Neka hvala, pivo pijem sa prijateljima, a na koncerte idem da SLUSAM muziku, a ne da se nalivam i bacam pare.

I jos jedna veoma zanimljiva pojava:

Ovaj newsletter saljemo na preko 1000 adresa.

U njemu vam nudimo razne metal artikle po najpovoljnijim cenama.

I na kraju svega 3-4 ljudi poruce nesto, najcesce svega po 1 disk.

Znaci, svi ostali su pametni, i smatraju da ne treba trositi novac na muziku, vec ga cuvati za pivo, piratske majice, preskupe ulaznice za koncerte. Cemu diskovi kad se lepo za dzabe moze nabavljati Mp3, jel' tako. Sta ima veze sto tako kradete od svojih omiljenih bendova. Koga to jos zanima. Popijte po jos jedno skupo pivo u to ime...

Forumi su prepuni (milioni poruka su u pitanju) glupih i preglupih traceva, pljuvanja, neznanja, prepucavanja... Na to je potroseno ogromno vreme i sto je vaznije ogroman novac koji je otisao u dzepove PTT-a i internet provajdera. Ma OK, popijete jos jedno pivo i to ime.

Evo, bicete obavesteni u sledecem newsletteru; ovaj put smo vam ponudili novi CD sa 3 domaca benda u ukupnom trajanju od 74 minuta za SAMO 300 dinara (ili casu ipo piva). Bas me zanima koliko vas ce se odluciti da celih 300 dinara potrosi i investira u domaci metal.

 

4) JOS JEDNA VELIKA RASPRODAJA U MORDORU !!!

 

Snizili smo (za 50% u proseku) jos 230 metal CD-a, tako da se ponuda jeftinih naslova popela na skoro 1000 naslova. Po extra niskim cenama mozete kupiti albume ANTHRAX, BATHORY, DISMEMBER, FATES WARNING, GAMMA RAY, MANOWAR, MOONSPELL, STRATOVARIUS, THERION i mnogih drugih kultnih bendova.

U attachmentu prikacenom uz ovaj newsletter nalazi se ponuda snizenih naslova koje mozete kupiti i MORDOR-u ili poruciti postom, uz dodatak ptt troskova (placate postaru prilikom prijema posiljke). Narucivanje na telefone 011/ 2-656-356, 011/657-416, 011/3244-073 ili email Rock Expressa [email protected] Ponuda vazi samo za kupce iz Srbije. narucioci iz drugih drzava neka se jave oko dogovora oko nacina placanja i isporuke.

 

5) NOVI NASLOVI U REX DISTRIBUCIJI

Tokom proteklih mesec dana koliko je proteklo od proslog newslettera, katalog REX distribucije obogatili smo za oko 200 naslova (METAL, PUNK, HC, ROCK), od kojih izdvajamo sledece (mozete ih poruciti na nase telefone ili email, ili ih kupiti u MORDOR-u):

p.s. na vas zahtev KOMPLETAN DOPUNJENI MAILORDER KATALOG (oko 4000 naslova) vam saljemo emailom.

 

domaca metal/HC/punk/garage/rock muzika:

01) BETHOR - A Tribute To Bathory, CD - black metal - 450 din

02) BLANK FILE - Under The Influence, CD - punk iz 2006 - 300 din

03) COBI'S DEATH / WRUM / M.A.D - 3-way split, CD - death metal - 300 din

04) CORROSION - Shot That Tiger! - garage iz 2005 - 300 din

05) DIVLJE JAGODE - Carobnjaci (reizdanje), CD - 600 din

06) DIVLJE JAGODE - Konji (reizdanje), CD - 600 din

07) DIVLJE JAGODE - Motori (reizdanje), CD - 600 din

08) DIVLJE JAGODE - Stakleni hotel (reizdanje), CD - 600 din

09) DIVLJE JAGODE - Vatra (reizdanje), CD - 600 din

10) HEAVENSHORE - s/t, CD - metalizirani newshool HC iz Beograda - 360 din

11) HOSENFEFER & BORIS - You think I'm Psycho?, CD - psycho-horror garage - 300 din

12) LET'S GROW - Disease of Modern Times, CD - beogradski sXe fastcore iz 2006 - 450 din

13) MARKO PAVIC - Taste Some Liberty, CD - drugi album, gitarski melodic hard rock - 450 din

14) MINDFIST - Mindfist, CD -

15) SCARPS - Self-Command, CD - 8. album, metalcore sa punk prizvukom, gostuju cl. Eyesburn - 390 din

16) SPOMENKA - Ti znas, CD - bluesy rock sa zenskim vokalom - 390 din

17) STUDENI STUDENI/NOVEMBAR - 1986-2002, CD - kultni ex-YU garage punk bend - 390 din

18) UNISION - Apokalipsa, CD - 3. album iz 2003, metalizirani hardcore - 300 din

19) UNISION - Death In The Cradle, CD - reizdanje 1. albuma iz 1998 + bonus, hardcore - 360 din

20) UNISION - Ozmot, CD - 4. album iz 2004, HC - 300 din

21) UNISION - Resignation Speaks..., CD - 2. album iz 2002 - 360 din

22) UNISION - The Sun, CD - novi 5. album iz 2006, hardcore - 300 din

23) V/A - A Tribute To Humpers, CD (KBO!, DMT, Concrete Worms, Scarps...) - 360 din

24) WOLF'S HUNGER / POSMRTNA LITURGIJA - split CD - 2 opaka black metal benda - 450 din

 

inostrani metal:

izdvajamo iz ponude:

01) ABSCESS - Through The Cracks Of Death, CD - AUTOPSY i RAVENOUS clanovi, death - 840 din

02) ANATHEMA - Eternity, CD - 4. album iz 1996, lux reizdanje kultnog doom albuma - 990 din

03) ANATHEMA - Resonance 2, digiCD - 9. album iz 2002 + video - 990 din

04) BEHEMOTH - Chaotica, digi2CD - 29 pesama, 150 min, retrospektivno lux izdanje - 1980 din

05) CRIMSON GLORY - Strange And Beautiful, digiCD - reizdanje 3. albuma iz 1991 - 1500 din

06) CRIONICS - Human Error, CD - poljski sympho black metal iz 2004 - 450 din

07) DAEONIA - Morphic Land, CD - depresivni doom/gothic iz 1997 - 360 din

08) DESTRUCTION - Thrash Anthems, CD - novi album iz 2007, kultne thrash himne - 1500 din

09) DIABOLIQUE - Wedding.../The Black Flower, CD - kultni svedski melodic death metal iz 90-ih - 666 din

10) EDGUY - Theater Of Salvation, CD - 4. album iz 1999, power metal - 1500 din

11) EMPTY GRAVE - Should've been gone, CD - alternativni USA metal kao NIN - 390 din

12) GOLGOTHA - Melancholy..., 2CD - 3 albuma na dva CD-a, cuveni spanski death/doom iz 90-ih - 666 din

13) HATEPLOW - Moshpit Murder, CD - MALEVOLENT CREATION clanovi - 666 din

14) IN THE WOODS - A Return To The Isle Of Man, CD - ezotericni black, CARP.FOREST clanovi - 990 din

15) LENGSEL - Solace, CD - norveski black, EXTOL clanovi - 450 din

16) LILITU - The Delores Lesion, CD - US-dark gothic/melodic death iz 2004 - 450 din

17) MOONSORROW - V:Havitetty, CD - novi 5. album iz 2007, epic atmo viking metal iz Finske - 1620 din

18) MY DYING BRIDE - The Voices Of The Wretched, digiCD - live album iz 2002 - SAMO 990 din

19) RAZOR - Decibels, CD - kultni thrash bend, album iz 1997 - 450 din

20) SCENTERIA - Act Of Aggression, CD - svedski death metal iz 2004 - 450 din

21) TARJA - Henkays Ikuisuudesta, CD - novi solo album ex-pevacice NIGHTWISH - 1850 din

22) THALARION - Tunes Of Despondency, CD - gothic death metal iz 2002 - 450 din

23) YATTERING - Genocide, CD - kultni technical death emtal, album iz 2002 - 666 din

24) YOB - The Illusion of Motion, CD - unikatni USA sludge/doom/stoner, 4 pesme = 60 min! - 540 din

 

6) PUNK & HARDCORE

Da ne kazete da zapostavljamo ljubitelje ovih zanrova, u poslednjih mesec dana smo znacajno obogatii nasu distro ponudu kultnim punk i HC naslovima. U ponudi se nalaze izdanja najvecih kuca (Captain Oi!, SST, Cherry Red, Revelation, Golf...) i najpoznatijih bendova: 4 SKINS, 7 SECONDS, ABRASIVE WHEELS, AGNOSTIC FRONT, ANGELIC UPSTARTS, BAD RELIGION, BLACK FLAG, BUSINESS; COCKNEY REJECT, CLASH, COCK SPARRER, CRASS, DEAD KENNEDYS, EXPLOITED, GBH, GORILLA BISCUITS, HUSKER DU, MINUTEMEN, OFFSPRING, RAMONES, SEX PISTOLS, SHAM 69, SICK OF IT ALL, STRANGLERS, UK SUBS, YOUTH OF TODAY i mnogih, mnogih drugih bendova.

Zainteresovanima saljemo kompletan katalog (CD; DVD, majice, kasete)

 

toliko za ovaj newsletter, novi ocekujte uskoro.

Ocekujemo vase porudzbine...

Branko Rogosic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Морам само да напишем Бранку да ће оваквим кукњавама само да произведе контра ефекат. То заиста ничему не служи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da te napushi u sledecm newsletter-u. nikad nisam razumeo poentu ljudi koji pljuju Rogija u njegovom casopisu - ti posaljes mejl gde mu nesto kazes, on ima mesec dana (ili u njihovom slucaju 6 - 12 meseci) da smisli sta ce da ti odgovori u sledecem broju da ispadnes papan, i posle toga mozes da mu saljes hiljadu replika, on ih nece stampati, jer je ispalo kako ti je dobro odgovorio. a ti jos kupujes njegov casopis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...